SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

leah[50 tka]

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 133016

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a to generalnie z tymi umiejetnosciami, tylko chyba nam , osobom z bylych krajow wschodniej strefy wplywow sie to nie miesci w glowie, tu tak samo kazdy ma specjalizacje i tyle, nikt sie nie wychyla nie robi co innego, takich pracownikow zlota raczka to tu nie uswiadczysz...

A z urzedami to prawda w Polsce musisz zawsze udowadniac ze nie jestes oszustem a za kazdy grosz pomylony to cie scigac beda jak przestepce, tutakj pelen luz w tym temacie, czlowiek jest uczciwy i ma prawo sie mylic, a zalatwianie w urzedach podstawowych spraw to bułka z maslem, wez zarejestrowanie nowego samochodu trwa doslownie 5min dukuja ci od reki dowod rejestracyjny i wreczja tablice pierwsze z gory jakie leza.

wlasny interes... to fajna rzecz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ha ha a z ta kastowaoscia to wlasnei wtedy dawno rozmawialam ze znajoma mamy co to w anglii mieszkala i ona zeczela mi opowiadac" iel zarabiac bedziecie.. a tak no to dobrze to kupujecie najtanszy dom w najlepszj dzielnicy na jaka was stac, odremontowujecie i jak dostaniesz podwyzke wtedy sprzedajecie i przenosicie sie do lepszej dzielnicy, musicie patrzec gdzi esa dobre szkoly....." O kurcze szczena mi coraz bardziej opadala coraz bardziej.. te panie domu dla ktorych glownym tematem rozmow bylo oplotkowywanie sprzataczke.. ale ona si esiwtenie tam czula meble miala z czasow krola swieczka i ciuchy przedpotopowe , kurcze i te uwielbienie do staroci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
w uk i to jest fakytcznie najlepsza sprawa tutaj WSZYSTKO zalatwisz przez internet
- rejstracja samochodu, oplata ubezpieczenia, podatek drogowy
- rozliczenia podatkowe
- zakladanie firm , zamykanie
- wiosek o prawo jazdy
a ostatnio nawet sprawe sadowa skladalam przez internet
- rozwod w pewnych okolicnosciach rowniez mozna bez obecnosci w sadzie i przez net zalatwic
- nawet znaczki pocztowe mozesz wydrukowac i list wrzucic do najblizszej skrzynki


bo zakupu to banal jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
obliques
ha ha a z ta kastowaoscia to wlasnei wtedy dawno rozmawialam ze znajoma mamy co to w anglii mieszkala i ona zeczela mi opowiadac" iel zarabiac bedziecie.. a tak no to dobrze to kupujecie najtanszy dom w najlepszj dzielnicy na jaka was stac, odremontowujecie i jak dostaniesz podwyzke wtedy sprzedajecie i przenosicie sie do lepszej dzielnicy, musicie patrzec gdzi esa dobre szkoly....." O kurcze szczena mi coraz bardziej opadala coraz bardziej.. te panie domu dla ktorych glownym tematem rozmow bylo oplotkowywanie sprzataczke.. ale ona si esiwtenie tam czula meble miala z czasow krola swieczka i ciuchy przedpotopowe , kurcze i te uwielbienie do staroci


no dokladnie tak jest
- wiekszosc angielek nie pracuje zwlaszcza jak ma dzieci
- nie wiem co czym one sie zajmuja bo co mozna robic majac sprzataczke?duza czesc obowiazkow im spada
- meble , wykladziny - wczechobecne - nawet w toaletach ...choc to sie po malu zmienia pmietaja Robin Hooda, o cichach nie wspomne ...czemu .....bo jak jest dobre i dziala to po co wymieniac...w starym domu wymienilismy wanne co chyba sto lat miala - zeliwna- tylko ja malowali ..bleee

a z domem....dokladnie jak opisalas, anglika rozponaje sie po adresie .....i juz wiadomo - kim jest , ile zarabia, gdzie spedza wakacje....i jak stary ma samochod, i do jakiej szkoly chodzi jego potomstwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
DZIEN 44
jednak wole rano cwiczyc....

TRENING



marnosc nad marnosciami zwalszcza w przysiadzie....rzuccalo mna do przodu juz w drugiej serii a ostania ledwo ledwo wstalam....juz oczyma wobrazni widzialam jak wale w tv....i przemiszczalam sie w celu znalezienia takiego miejsca gdzie w razie czego sztange moglabym pizgnac
jedyne co mi dzisiaj szlo to rozciaganie o
a tylek to mnie jeszcze po eksperymentach zuzanny napiernicza

kolano rowniez....chyb cos piernicze z ustwaieniem kolana


MISKA


trzasnelam lososia do frytkownicy...wyszedl fajny tylko ciekawe ile oleju wciagnial ....ale super chrupiacy byl



tyle bo rece mi sie trzesa i pisac nie moge ....





Zmieniony przez - leah w dniu 2012-06-21 22:11:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Ja kurde pokręcona jezdem. Próbowałam jesienią i zaczęłam od biegu non stop przez 20 min.( jak się okazało truchtać nie umiem.)Mało zgonu nie zaliczyłam. Bez melodyjki niestety, gdyż psy wzięłam.
Masz rację, lepiej wolniej niż się zabić i zniechęcić na początku. Ale to raczej w sierpniu, chwilowo i akcja i remonty i praca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
Azzi no jak się przechodzi od zera do 20 min to faktycznie zniechęcenie to najmniej groźna konsekwencja. Przecież to można się nabawić naprawdę paskudnych kontuzji Stopniuj sobie tę przyjemność, zacznij od 5 min albo jeszcze drobniejszych przeplatanek biegu z marszem.

Ja też nie pałam miłością do biegania, ale można się wdrożyć Fajne jest w nim to, że można uprawiać na wyjazdach, prawie zawsze i wszędzie. Tylko buty i w drogę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Właśnie zawsze to mi się wizualnie podobało.Tak sobie ślicznie i lekko biegać, widoczki ogladać. A w moim przypadku nieco inszy widok i wrażenia. No cóż, popróbuję w bardziej stonowany sposób.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Hehe to mój mąż tak lubi patrzeć jak ja biegam. Jak byliśmy na wakacjach to ja codziennie dymałam na bieżni a on siadał sobie i patrzył i mówił, że to tak lekko wygląda a ja się czułam bliska wylewu i obłędu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
azzi ja zaczelam od 1 min biegu/1 min marszu.....tempo m byc takie zeby mozna bylo rozmiawiac......a potem wydluzalam bieg czyli 2 biegu /1 marszu, 3/1 itd.....teraz wyskakuje i pol godzieny bez problemu choc czasem w 3 lub 5 min robie 1 min marszu i potem z gorki

no i mp3 w uszy ELO gra a ja walcze i fajnie jest ....a nieawidzielam biegac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karina90 / REDUKCJA / CHCĘ BYĆ FIT!

Następny temat

Pomoc przy diecie redukcyjnej pilnie potrzebna!!!!

WHEY premium