SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

leah[50 tka]

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 133055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Leah, ale Cię ubyło! Brzuch się zassał, z tyłu fałdki znikneły. Super jest, gratulacje. Widać, że się nie obijałaś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
Esther
A jak z jakością ciała? Pytam bo na małych fotkach nie widzę, a to nie była standardowa redukcja, tylko taka z bajerami i jestem ciekawa jak to wpłynęło.


zdecydowanie na plus .... nie widac na zjeciach ale juz w trakcie akcji zauwazylam zmiany ..zwlaszcza na udach jakosci skory.....i wtedy sobie myslalam ze mimo marnych spadkow to i tak dla poprawy jakosci ciala warto bylo


i tego sie bede trzymac....nie wiem jaki wplyw mial lipopack ...jako glowny wspomagacz ale ....jestem za niego sponsorom wdzieczna ...bo pewnie mial skoro Iza zaordynowala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Tak paczę na te Twoje foty i paczę i w życiu bym nie powiedziała, że 80kg ważysz. Wyglądasz znacznie szczuplej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Dołaczam sie do wypowiedzi Azzi i dodam jeszcze, ze jak na moje oko to sie wyprostowalas. Nie garbisz sie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Wiek 52 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41797
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
bo ty masz duzo w brzuchu , i dlatego tego tak nie widać, ale chudniesz z brzucha, on ma specyficzny spsoób odkładania tłuszczu, tak pionowo na cełej długości, ale widac ze go ubywa, zreszta plecy masz juz zupełnie szczupłe.
serio serio widać ze trening siłowy ci słuzy i postawa i jakośc ciała, wszytsko na plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
obliques
bo ty masz duzo w brzuchu , i dlatego tego tak nie widać, ale chudniesz z brzucha, on ma specyficzny spsoób odkładania tłuszczu, tak pionowo na cełej długości, ale widac ze go ubywa, zreszta plecy masz juz zupełnie szczupłe.
serio serio widać ze trening siłowy ci słuzy i postawa i jakośc ciała, wszytsko na plus


to teraz musze brzucho , dupson i nuki ...doprowadzic do porzadku


wklejam zalegle miski i dzisiejszy trenig ...wczoraj tylko bieganie jakies 30 minutek ...moze wkoncu jakos uporzadkuje sie bo na razie nie wiem gdzie co i jak











Zmieniony przez - leah w dniu 2012-09-06 23:04:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
Przemiana godna pozazdroszczenia, gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
powiem tak ....NIE MAM CZASU zatam jak zakrecona ..... ale dzis MUSZE ......najgorsze ze jak nie cwicze/ biegam lupia mnie miesnie jak cholera .....rano nie mam sily wstac a wieczorem juz za pozno ..po 22 jakos nie daje rady ...potem nie spie do 1..raz tak cwiczylam ....koszmar ....czasu potrzebuje ...skad go wziac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karina90 / REDUKCJA / CHCĘ BYĆ FIT!

Następny temat

Pomoc przy diecie redukcyjnej pilnie potrzebna!!!!

WHEY premium