SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jutro 30 tka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1250

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 90 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3288
witam, jutro cała rodzina zjeżdża sie do mnie na ur..
Na mój pech 3 dni tamu byłem z ropą w zebie u dentysty i biorę od 3 dni antybiotyk Clindamycin-MIP 600mg 2 x na dobę.
nie mogę nic znaleźć w necie. Może ktoś juz stosował bo nie wiem czy mogę coś chlapnąć czy nie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Zdecydowanie nie możesz .

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Przy lekach nie można spożywać alkoholu. Decydując się na ten krok podejmujesz ryzyko działań możliwych działań niepożądanych.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 688 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3520
Co Cie Nie Zabije To Cie Wzmocni jednorazowe jak wypijesz nic sie nie stanie ale powinienes unikac picia podczas przyjmowaniu lekow bo odwrotnie dzialaja tzn bardziej szkodza niz pomagaja wiec proponuje odstawic na 1-2 dni leki w takiej sytuacji lecz odstawienie lekow zabardzo nic nieda skutki uboczne i tak wystapia bo utrzymuje sie w organizmie jego stezenie

Zmieniony przez - cinek88888 w dniu 2012-12-15 19:35:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 90 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3288
Wypiłem kilka kieliszkow może z 8 *25mg i jedno piwo to koniec na dzisiaj. Na razie ok. nie jestem fest pijany. Za chwile zjem i wezme antybiotyk. Myslę ze jutro napiszę coś więcej. Jednak nikogo nie zachęcam i nie namawiam. Sam mam cały czas moralniaka ale 30 tka ... dzięki za opinie

Zmieniony przez - Bielszczanin30 w dniu 2012-12-15 23:37:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 111
a juz myslalem ze nic mnie nie zdziwi
bo o antybiotyku na zagryzke jeszcze nie słyszałem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5
Mijają trzy lata i jeszcze nie napisał [*]
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Zrzutka na kwiaty.
1

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebuje Pomocy !!

Następny temat

arytmia...

Wiecej