SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

leah[50 tka]

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 133035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
Fela_72
No miskę masz osobliwą, nie powiem

A na czas przeprowadzki moglabys sobie przygotować żarcie teraz i pomrozić. Będzie z głowy.
Powodzenia.

nie no w misce tylko lody sa be ...bo sernik byl moj - ser plus jajka.....bez sensu ....bo nie slodki....ale zjadlam zeby nie wywalic .... a lody....pisalam wyzej .....pzrekroczylam nimi wegle ....

a mrozenie odpada ...nie podchodzi mi rozmrazane wole stac przy piecu

kaszmirka zdecydowalam sie na ten bo zalatwi mi caly tydzien 'bez uzywania mozgu '
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
ok wczorajsza miska , wrocilam na droge cnoty ..no more aice creams



zaczelam nowy cykl treningowy , z malymi modyfikacjami ..


uwagi :
- 2b-wyciskam sztange z pozycji wyjsciowej na klatce
- 3a - robie ze sztanga zamaist sztzngielek
- 4a - odwodzenie z tasma zamienieloima zamiast plie - ze wzgledy na kolana ...ale nie wiem jak robic progres....ma trzy tasmy ....nie mam koncepcji na zwekszanie obciazen
- 4b - ciekawe ze jak trzymam sztange na ramionach - bardziej bola mnie kolana, a jak na wys, bioder...mniej..inna sprawa dokladnie poprawna pozycja kolana rozwez zmiejsza bol ...minimale odchylenie od naturalnego ruchu kolana( mowie o ustawieniu stopy) zwieksza bol

no i na koniec - wiosla .....taka bylam padaka ze o interwalach nie bylo mowy ..ledwie 10 min dalam rade zrobic...i nie mialam sily z nich wstac


a trening tak lagodnie wygladal


Zmieniony przez - leah w dniu 2011-12-01 10:29:39

Zmieniony przez - leah w dniu 2011-12-01 10:30:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1449 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13082
leah
4a - odwodzenie z tasma zamienieloima zamiast plie - ze wzgledy na kolana ...ale nie wiem jak robic progres....ma trzy tasmy ....nie mam koncepcji na zwiększanie obciazen

Jeżeli nie jest to za ciężkie dla Ciebie, możesz te taśmy zawijać podwójnie. Wtedy będzie do wyboru 6 poziomów oporu a nie 3. Ja dawniej ćwiczyłam z gumą szeroką - taką tekstylną jak się wszywa w dresach w pasie Tez można jedno z drugim połączyć - może da efekt mniejszy niż fachowa taśma złożona podwójnie.

A woman is like a tea bag. You never know how strong she is until she gets into hot water.

http://www.sfd.pl/W_poszukiwaniu_zaginionej_talii__k_rol_k-t764731-s17.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
Jeżeli nie jest to za ciężkie dla Ciebie, możesz te taśmy zawijać podwójnie. zwiazalam je ...wiec mam ja podwojnie ....


spróbuj syzyfki zamiast plie i zobacz czy cie pasuja
szczerze nie za zbytnio ...ale powalcze z nimi w dniach aero ...dopracuje technike i zobaczymy

moja wczorajsza miska




po wizyce u fizjo jest lepiej , pozwolil mi cw z ciezarami ( na 3-ej spytalam i powiedzialam ze cwicze ze sztanga hahahah) byle nie za ciezkie ...powiedzial

no i kazal przestawic laptopa a wlasciwie screen na wysokosc oczu...zeby nie schylac glowy ..po to powoduje nienanturale wygiecie kregoslupa a raczej jego totalne rozluznienie i problemy

pocieszajace jest to ze problem jest tylko miesniowy a nie kregoslupowo- kostno - dyskowy ..czyli do wypracowania ,,co od pol roku czynie znaczy wzmacniam kregoslupowe miesnie





Zmieniony przez - leah w dniu 2011-12-02 08:07:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1449 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13082
leah
Jeżeli nie jest to za ciężkie dla Ciebie, możesz te taśmy zawijać podwójnie. zwiazalam je ...wiec mam ja podwojnie ....

Nie o takie podwójnie mi chodziło, tylko o to, żeby związaną taśmą zrobić dwa obwody czyli po Twojemu - poczwórnie.

A woman is like a tea bag. You never know how strong she is until she gets into hot water.

http://www.sfd.pl/W_poszukiwaniu_zaginionej_talii__k_rol_k-t764731-s17.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
poczwórnie.nie da sie za krotkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1449 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13082
Rozumiem. A dwie taśmy na raz dopasowane długością, żeby dobrze współpracowały?

A woman is like a tea bag. You never know how strong she is until she gets into hot water.

http://www.sfd.pl/W_poszukiwaniu_zaginionej_talii__k_rol_k-t764731-s17.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
leah uf to cale szczesie ze to nie chodzi o problemy kostne.

Ciekawe to z tym monitorem. Wlasciwie to nigdy sie nie zastanawialam nad tym ze czlek siedzac przy lapku ma ciagle glowe do dolu skierowana a jak mialam normlany monitor to przeciez czlowkiek zawsze trzymal glowe prosto. Chyba znajde sobie jakies pudelko pod laptopa

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
moja miska
zalozenie 1500 120W 100B

nie zebralam sie rano do cwiczenia a potem juz tylko gorzej



jutro uklad 1500 20% B 80% T czyli 70 B 130 T

musialm zapisac dla potomosci


Zmieniony przez - leah w dniu 2011-12-02 22:29:59

Zmieniony przez - leah w dniu 2011-12-02 22:33:14
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karina90 / REDUKCJA / CHCĘ BYĆ FIT!

Następny temat

Pomoc przy diecie redukcyjnej pilnie potrzebna!!!!

WHEY premium