SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

leah[50 tka]

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 132987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
sztange
mam kijowo sie zmienia na niej obciazenie bo imbusem ale jest
4 x 10 kg
2 x 6,5kg
2 X 4kg
4 x 2 kg

ale juz wiem ze sobie kupie do kompletu taka ladna srebrna ...zeby pasowala do hantli ale gdzies za dwa miesiace ( moze, jak zgubie 10 kg a moze 15?)

A no ten tego chleb... a co to jest?
sama pieke 50/50 pszennna /zytnia pelny przemial ..takie polskie 2000 niestety nie na zakwasie ale na drozdzach .Kiedys mi zakwas padl i jakos nie moge sie przekonac zeby powtorzyc zwlaszcza ze nas noce sa stosunkowo chlodne wiec ciezko mi go bylo utrzymac


a tak przy okazji 5 dni slownie PIEC dni do kawy *


* male wytlumaczenie o co chodzi z ta kawa, kolega ma palarnie kawy i kawe specjalnie dla nas palil a ja tu kuku nie moge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061


wczoraj dla odmiany ...za malo bialka
no i ide powislowac


wczoraj malz siada na wiosla , ....machnal kilka razy ...e to nie dziala nie ma zmienosci obciazenia

mysle , mysle fakt jakos tak lajtowo mi sie cwiczy ..alu gdzies cos musi byc ....patrze gladam sprzt z prawa z lewa gory dolu......mam wiem jak sie 'dokreca srobe'
ku jego i mojej rdosci
no to ide dokrecic

done 35 min wioslowania zaliczone

i kawa dni CZTERY



to dzisiaj i oprcz wioslel 10 mil na rowerze z czego polowa szybko co by zdazyc do lekarza.


W temacie lekarz i badanie krwi ......za tydzien wyniki za 2-3 dni czyli nastepny wtorek- 13go jak sie uda zalapac do lekarza

W zwiazku z tym co robimy - to pytanie do szefowej wszystkich szefow?

Jesli o mnie chodzi moge jeszcze przez tydzien posiedziec na diecie i jeszcze tydzien nie pic kawy ( o matko co ja gadam)
Zmieniony przez - leah w dniu 2011-09-02 09:21:04

Zmieniony przez - leah w dniu 2011-09-02 18:33:55

Zmieniony przez - leah w dniu 2011-09-02 19:12:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
zrobilam dzisiaj ale popierniczylam i zamiast 1a,1b x3 zrobilam jak leci w 3 seriach alez blondynka ze mnie

Dzień pierwszy
1a. wyciskanie sztangielek skos 4 kg
1b. wiosłowanie sztangielkami w opadzie tułowia (bez piłki) 5,5 kg
2a. pompki (bez piłki)
2b. wiosłowanie prostymi ramionami leząc na brzuchu 3 kg
3a. uginanie ramion na piłce 4 kg
3b. francuskie prostowanie ramion leząc 4 kg
4a. uginanie ramion młotkowe(bez piłki) 4 kg
4b. prostowanie rak w opadzie tułowia (bez piłki) 5,5 kg

byl to najciezszy trening , dostalam niezle w dupe ale pelnie szczscia ...bo ....


tam ta ta dam
tyle wazylam 9 lat temu..po porodzie mlodego

Zmieniony przez - leah w dniu 2011-09-03 09:16:38

Zmieniony przez - leah w dniu 2011-09-03 09:18:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dieta bedzie w tym stylu bo masz syndrom X, z tym ze rozszerzymy ilośc produktow ktore mozesz jeśc bedzie urozmaicenie, a kawe raz dziennie dopuszczam

Poczekajmy na wyniki krwi lekarz juz niepotrzebny do tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
Poczekajmy na wyniki krwi lekarz juz niepotrzebny do tego
nikt mi tu nie da wynikow do reki , choc zapytam co sie da w tym temacie zrobic....taki smieszny kraj
bo masz syndrom X
ale o co chodzi ? nie lapie ?


czyli do badania krwi trzymam tak jak trzymam tzn do piatku
(dziasiaj nawet juz o kawe juz mi sie nie chce walczyc
a po piatku rozszezamy - mnie pasuje bo fajnie chudne

Zmieniony przez - leah w dniu 2011-09-03 09:25:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
syndrom X - określenie dolegliwości typu tłuszcz odkładający sie w brzuchu, za wysokie trójglicerydy i LDL w tym tez siedzi niewrażliwość insulnowa, cukrzyca i PCOS bo wszytskie te dolegliwosci maja to sampopodłoze, za duza ilośc weglowodanow
I nie chodzi tu o ilość bezwzgledna, by uprzedzic ze ewenatualnei powiesz ze nei jesz wiecej ww niz maz, czy kolezanki, ale za duza dla ciebie.
Kazdy z nas jest predysponowany do troche innej diety i ekstremalnie mozna byc chorym na dieci ena ktorej inni sie dobrze czuja. Oczywiście w naszym społeczeństwie ilość ww prostych jest przesadzona dla kazdego, aleilość ogolna ww- kazdy inaczej ja toleruje.

Twoja dieta powinna składać sie generalnie z małej ilości ww (tzn mniejszej niz srednio sie przyjmuje) i to tylko pełnowartościowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061


wczorajsza miska, wczorajsze cwiczenia zrobione dzis dzien wolny


Twoja dieta powinna składać sie generalnie z małej ilości ww
czyli w moim przypadku gorszym grzechem jest przekroczenie wegi niz tluszczy

ja sie w temcie dieta tobie oddaje poslusznie w calosci

w temacie porownan z innymi ja akutat nie jestem osoba ktora chodzi za tlumem...raczej pod prad - no i musi byc logiczne - dla mnie czywiscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
z założenia diety kształtują sie tak, ze jeżeli jemy większe ilości tłuszczu to powinno sie mniejsze ilości ww. Jednak na pewno nie chodzi o topienie wszystkiego w tłuszczu
Ale tez nie ma co przesadzać, Jedząc intuicyjnie najlepiej wychodzimy, mając dietę niskoweglowodanowa, korzystamy w sposob dowolny z warzyw pokropionych tłuszczem roślinnym lub zwierzęcym, może niewielkie ilości innych węglowodanów i jemy naturalne produkty zwierzęce I jest ok.

Na razie nie wiemy gdzi eu ciebie leży ta granica tolerancji węglowodanów, ona tez sie zmieni gdy schudniesz bo czym szczuplejsi jesteśmy tym mamy większą wrażliwość insulinowa, tym więcej ww możemy zjeść bez szkody dla zdrowia i sylwetki.

A tak nawiasem mówiąc fajnie chudniesz, dobrze jest

Zmieniony przez - obliques w dniu 2011-09-04 09:48:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
to ze lepiej tluszcz niz wegle..mialam na mysli ze lepiej np. kawalek boczku zamiast lodow

pomyslec ze przez pol swojego zycia unikalam tluszczu..wszystko odluszczne jadlam .. a teraz...mam wszysko poukladane...jezcze troche ( jakies pol roku ) bede jadla intuicyjnie..mam nadzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
mam pytanie dotyczace treningu - to jest plan na jutro
1a. MC ze sztangielkami na prostych nogach (bez piłki)
1b. przysiad ze sztangielkami (bez piłki)
2a. wznosy bioder z nogami na piłce
2b. wypady ze sztangielkami (bez piłki)
3a. wyciskanie sztangielek siedząc
3b. przysiad plie (bez piłki)
4a. wznosy ramion ze sztangielkami bokiem (bez piłki)
4b. wznosy łydek (bez piłki)

czy
- MC moge robic ze sztanga ?
czy -przysiad plie rowniez z uzyciem szangi ? no i nie mam zieonego pojecie na co zwrocic uwage jesli chodzi o technike- wszedi o przysiach ale nie o tym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karina90 / REDUKCJA / CHCĘ BYĆ FIT!

Następny temat

Pomoc przy diecie redukcyjnej pilnie potrzebna!!!!

WHEY premium