SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

leah[50 tka]

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 132982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5043
Witaj. Ja w tym roku 35 i też problem z tarczycą - wycięta i zjodowana - czyli jej brak.
Będzie dobrze. Dziewczyny dobrze zawsze radzą i mają wiele racji. Pozdrawiam i obiecuję proces śledczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061


cos w tym stylu?
ha ha niewazne jak to sie mowi organizm sie szybko uczy i nie zapomina tak latwo, jak mu na Dukanie przysoliłaś to juz drugi raz moze reagowac szybko utrwalonymi zlymi nawykami.
moj dukan nie do konca byl dukanem....warzywa zielone - salata, kapusta, ogorek zawsze przemycalam...no i nie wpadlam w otrebowy szal , zawsze jadlam chleb z maki pp wlasnej roboty. ALe tluszcz ograniczylam ....ok nie wazne....bylo minelo


jakie wyspy
brytyjskie



pytanie w kwestii ruchu - zostawiam poki co trening z Cindy?

Jest tam - jak dla mnie niezly zestaw na nogi, posladki, i cwiczonka z hantelkami - uzywam 2 funtowek - to chyba kolo kilograma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 348 Wiek 1 rok Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5332
kibicuję i życzę wytrwałości, pod opieką obliques dasz radę;

Zmieniony przez - babcia1950 w dniu 2011-06-28 23:58:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Powodzenia

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
oczywiście cwicz jak Cindy, dla Ciebie teraz to dobry trening
kurcze pamietam jak wydawała ta płyte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Martasi po 39
37

warto pokazac ze walka o wage, dobre samopoczucie, zdrowie to nie tylko przywilej dwudziestolatkow

Warto, a najbardziej warto dla samej siebie. Dasz radę i uda Ci się, jestem tego pewna

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
rozumiem ze dieta ok

oczywiście cwicz jak Cindy, dla Ciebie teraz to dobry trening


no po 2 tygodniach stepu poczulam miesnie w nogach i tylku

kurcze pamietam jak wydawała ta płyte

no dawno dawno temu na sprzecie zwanym magnetowid...dawno zapomniane urzdzadzenie cwiczylam z nia i calkiem niezle po tym wygladalam


ok wracajac do tematu. dieta jak wyzej plus Cindy

a dzisiaj - 92,1 to sobie poskakalam


i dziekuje wszytkim z kibicowanie i wsparcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Shrimp 35lat
Ja sobie wypraszam, ja mam 34, a czuję się jak siedemnastka



kurcze pamietam jak wydawała ta płyte

no dawno dawno temu na sprzecie zwanym magnetowid...dawno zapomniane urzdzadzenie cwiczylam z nia


Dwa razy chyba włączyłam i wymiękłam

leah gratuluję pierwszych spadków i powodzenia w dalszych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
och widac laski ze stare jestescie bo sie w dól o wiek handlujecie, he he
dzieci i młodzież dodaje sobie lat z chęcią
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karina90 / REDUKCJA / CHCĘ BYĆ FIT!

Następny temat

Pomoc przy diecie redukcyjnej pilnie potrzebna!!!!

WHEY premium