SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 791913

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 303 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2615
micuniu mi raczej chodzilo o dlugosc nóg, gdzies mi sie obilo o uszy ze przed zakonczeniem okresu pokwitania mozna miec w ciele dysproporcje, ktore potem sie "skorektują". wiadomo ze nogi sie nie skroca tylko reszta ciala sie wydluzy, ale zeby cokolwiek wiecej na ten temat powiedziec musialbym posiadac jakas literature, chociazby o tym jak wyglada sprawa proporcji u mezczyzn.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77
A mój syn ma 15 lat, wzrost 195 cm, rozmiar stopy 48. Czy on powinien dodatkowo brać jakieś witaminy na wzmocnienie kości ? Bo lekarz rodzinny nigdy nic nie zalecił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 303 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2615
patrząc na nick- prowokacja :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 482
Same sie wzmocnią za jakiś czas jak przestanie rosnąć. On powinien uważać na kręgosłup bo podobno wysoki ma problem z kręgosłupem czasem. A jak nie będzie już rósł to same sie ,,wypełnią''. Teraz może pić mleko i jeść danonki one wzmocnią troche te kości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77
A to niby dlaczego..???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 482
No bo do ok.18-stki sie rosnie wzwyż a potem kości rosną ale wszerz to znaczy stają się mocniejsze. Masa kostna u człowieka rozwija sie bodajże do 25 roku życia... A danonki mają wit.D która pomaga wchłanić białko do kości.

Wysokiego masz syna :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49
Ja bym napisał bardzo wysokiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77
Takie moje maleństwo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 303 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2615
smierdzi prowokacja na kilometr a wy jej pomagacie xD i jeszcze pieprzycie glupoty o danonkach, danonki to jest najlepsza metoda jak marketing wplywa na ludzi, tak jak jak actimel- wszyscy wierza ze to cos wiecej niz kefir w mniejszych ilosciach, inne formie i pare razy drozszy ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77
Dlaczego twierdzisz że to prowokacja? Jest mi przykro że tak myślisz! A do tego dziwisz się ludziom, którzy dzielą się swoimi opiniami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium