SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474794

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Świetnie poszło

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Sforcia, tak patrzę na ustawienie stóp i widzę, że Ty od razu ustawiasz je palcami na zewnątrz. Czytałam niedawno, że należy je mieć równolegle i w trakcie ruchu jakby wykręcać. Co to tym sądzisz?

Poza tym ciężar spory, ekstra


Zmieniony przez - julcziik w dniu 2017-01-28 09:31:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Jeśli chodzi o hiptrusty/glute brudge nie ma to większego znaczenia. Ważne by kolana były w rotacji zęwnętrzniej aby bardziej angażować pośladkowy średni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Julczik - nie czytałam takiej informacji, możesz podesłać jakieś linki jeśli masz. Ja osobiście w tych obydwóch ćwiczeniach szukam takiego kąta rozstawienia stóp i nóg aby jak najbardziej czuć dwugłowe i pośladki.
Mam problem, że w hip thrust mimo iż ustawienie jest idealne i książkowe, to bardziej angażuję czwórki lub wewnętrzną część uda.

No i popuri też napisał o co chodzi

Załączam jeszcze jeden filmik z moich poczynań treningowych.
W sobotę miałam mega trening i mega wycisk ( w sobotę, bo w pt nie miałam jak zrobić)

A wypiskę z całego tygodnia zaraz wkleję.



1

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
No to poniżej cały mój plan
5 dni treningowych z czego jeden po środku, to obwód. Dość szybki, bo z bieżnią wyszło trochę ponad godzinę.

Niektóre ćwiczenia są dla mnie nowe lub tak dawno nie wykonywane, że praktycznie jak nowe
Już dawno nie miałam takiego wycisku, dodatkowo interwały czy bieżnia dają w kość!
Ale bardzo mi się podoba obecny system trenowania.
W przyszły weekend będę widziała się z Wojtkiem na żywo, bo jadę na kurs do Wrocławia "Kształtowanie kobiecej sylwetki"
Więc pogadam na spokojni co i jak.

W kwestii diety nadal czekam na zmiany.

Ale za to plusem jest to, że sylwetka zmienia się cały czas na korzyść
Pomiary delikatnie w dół, a jem trochę więcej niż wynika z poprzedniej rozpiski Tadeusza

Zobaczymy tylko jak długo moje metody będą działać bo to raczej nie do końca kontrolowane dodawanie kcal

W każdym razie coraz więcej osób mówi mi, że widać że chudnę, że nogi szczupleją. Więc idzie wszystko w dobrym kierunku

Jak będę mieć chwilę, to pstryknę fotkę, ale już na filmiku z MC widać, że z boku nogi są szczuplejsze niż były










Zmieniony przez - sforcia w dniu 2017-01-30 00:21:47
2

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Świetne masz te treningi, w zasadzie bardzo podobne rozpisuje bardziej zaawansowanym paniom :) Wolne ciężary głównie, kettle, ćwiczenia strongman i interwały


Zmieniony przez - popuri w dniu 2017-01-30 12:57:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
popuri - świetne są te treningi

Bardzo lubię tego typu zestawy. Dają w kość maksymalnie.
Do tego dochodzi walka ze sobą żeby na końcu przy interwałach dać z siebie maksa.
Wczoraj też robiłam kolejne podejście do siadu z 60kg i dałam radę w sumie 2,5 raza bo ten trzeci mnie kolega "podniósł", bo mocy na dole już nie było

Natomiast myślałam, że wyzionę ducha przy ostatnich sprintach na wioślarzu
Dodatkowo akurat Mąż był na siłce i jak mnie zobaczył naparzającą na wioślarzu, to z lekka oczy otworzył, bo wszystko na łapach mi się odcinało i zarysowywało

Aż nagrał mój drugi sprint ale nie widać aż tak wiele w tym świetle. Wrzucę na kompa i przejrzę jeszcze raz i może nada się do publikacji.

Odliczam dni do końca lutego
Bo doba jest po brzegi wypełniona, a brakuje mi czasu na ważne rzeczy jak chociażby czas dla bliskich, a tak nie powinno być

A już kiedyś wspominałam, że muszę nauczyć się odmawiać pewnych rzeczy, bo nie jestem w stanie podołać wszystkiemu.


Zmieniony przez - sforcia w dniu 2017-01-31 13:30:04

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Trzy treningi za mną
Niestety wczoraj nie dotarłam na siłkę. Jest to teraz pewne wyzwanie ogarnąć 5 treningów mając zajęte weekendy i brak możliwości nadrobienia.
Ale pocieszam się tym, że w weekend będę na szkoleniu to prawie jak mały trening

Zmiany do miski dostałam. Generalnie niewielkie i kosmetyczne.
2100kcal w DT i 1750 w DNT + banana w dwa dni treningowe do dowolnego posiłku.
Jestem ciekawa jak z moim głodem będzie


A poniżej fotka jak obecnie wyglądam
Laski pochlastane pod debiuty, a ja walczę cały czas z moją sylwetkę








Zmieniony przez - sforcia w dniu 2017-02-02 22:48:57

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
W lustrze za Tobą jakieś większe mięśnia masz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 119 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11168
Extra wyglądasz!
I tak se myślę że spoko tak pracować w siłowni (w sensie że blisko z pracy na trening i nie trzeba latać po mieście) ale nie mam co narzekać bo moja praca piętro pod siłownią
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium