SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474780

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
pokazałbym ci jak mój spalony omlet wygląda ,ale nie będe psuł tak pieknych widoków.. zazdroszcze


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2015-12-20 10:33:40

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Ja jeszcze dodaje mąki kokosowej odrobine i rośnie pięknie :) No ale tak ozdobić nie potrafie!! Można jeść oczami
Pozwole pokazać moje śniadanie(wersja z czeko 90% i trusakwkami)





Zmieniony przez - diwadek w dniu 2015-12-20 10:52:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
gienius praktyka czyni mistrza może się nauczysz

diwadeek elegancki moje są cienkie bo nie miele lnu i nie ubijam jaj mocno, tyle co widelcem ale Twoj na wypasie.

Na potwierdzenie słów o kracie leci foto, żeby nie być gołosłowną, to coś tam widać + świąteczne paznokcie







Zmieniony przez - sforcia w dniu 2015-12-20 15:04:33

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
nie folozofuj :D,musiałem starą patelnie odpalić bo nowa była zajęta i tak wyszło że skrobanka była .

Pees. kratki nie widzę, ale paznokcie ładne
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Gienius, no ja wiem, ze daleko mi do kraty jaką na zawodach mialam

Ale patrząc na, to że to jeszcze nie okres startowy i jedzenia po korek, waga w dół, a mam jeszcze masowac, to br
zuch zaczyna się jakoś prezentowac
Powinnam dać dla porownania ten sprzed paru tygodni, to byłaby różnica ale oszczędze Wam tego widoku

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
ja tak sobie tylko żartowałem, jak na tyle jedzenia to brzucho ładnie wygląda, mój wygląda znacznie gorzej uwierz ..
a tu 5 miesięcy masy bojlerownia.
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ładne świąteczne pazurki
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Zauważyłem, że Tadziu także bije się z dziewczynami:)








Zmieniony przez - Bull w dniu 2015-12-21 07:53:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
anubis84
Ładne świąteczne pazurki




Bull
Zauważyłem, że Tadziu także bije się z dziewczynami:)



Bo każda dziewczyna chcę żeby Tadeusz się nią opiekował

A tak na serio, to wspominał na szkoleniu o tym jak ważne jest odżywianie w sportach walki!
Wielu na to nie zwraca uwagi, ale Tadeusz jak zawsze i w tej dziedzinie odnalazł się doskonale

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Sforcia
Wieczorem byłam tak obolala, po tym 3 dniowym intensywnym trenowaniu, ze po zjedzeniu części kolacji położyłam się na kanapie i zasnelam
Ale nie zjadlam całej kolacji, wiec jak się obudzilam to dojadlam resztę i chyba zadziałało wszystko w organizmie tak jak powinno po takiej ilości węgli, bo w nocy było mi tak gorąco, ze musialam pizame zmieniać cała mokra była
- no totaj zbiegło się duże EPOC z TEF. Wysoka powysiłkowa konsumpcja tlenu (EPOC) jest związana z tym, że miałaś ciezki trening angażujący sporą ilosć grup mięsniowych w tym - tych dośc sporych. Dodatkowo duża ilośc kcal, a w tym również wegli podkreciła termognezę (TEF). Wegle podnoszą insulinę, a insulina przyspiesza metabolizm bezpośrednio i pośrednio. Termogenny jest też proces resyntezy glikogenu i proces syntezy białek mięsniowych. Dodatkowo fakt, zę masz wiecje kcalo, w tym ww i co dalej idzie - gliko - pozwala robićjeszcze cieższe trenigi wiec EPOC znó jest większy. To takie pozytywne błędne koło. Efekt nie mógł być inny )

NIemniej zwróć prosze uwagę by jednak realizować rozkłąd dni treningowych wg rozpiski. Nie jest ona przypadkowa. 3 dni treningów pod rząd oraz nogi po plecach to duże wyzwanie.

Na szczęscie jest tak, ze kobiecy organizm trudniej zajechać treningiem, (ale stosunkowo łatwo - dietą)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium