SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474838

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Sforcia, to chyba czas na kiecki: z doopki nie spadnie, bo na ramiaczkach sie trzyma, a i trenowanie chodu w szpilkach masz za jednym razem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
PUSHhard
Sforcia, to chyba czas na kiecki: z doopki nie spadnie, bo na ramiaczkach sie trzyma, a i trenowanie chodu w szpilkach masz za jednym razem


PUSH - Zdecydowanie tak!!
Dobrze, że się ciepło zrobiło, to czas wydobyć kiece i spódnice z szafy -)) innej opcji nie ma.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Muszę Ci powiedzieć, że super wyglądasz. Ramiona, plecy masz takie, ze chce się je dotykać - to takie pierwsze odczucie po zobaczeniu Cię w nowej formie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kiece jak kiece - zakładaj szorty i szpile

Sforcia - mamy do pogadania, myślę czas na zmiany podkręcamy tempo. Wizyta mile widziana lub jutro telefon.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Sylwia K.
Kiece jak kiece - zakładaj szorty i szpile

Sforcia - mamy do pogadania, myślę czas na zmiany podkręcamy tempo. Wizyta mile widziana lub jutro telefon.


O tak Sylwia - mamy podobne zdanie widzę. tylko nie wiem czy się powinnam cieszyć.
Telefon będzie jutro, a wizyta koniecznie w okolicach początku tygodnia! Bez pitu pitu, bo czas goni

A szorty i szpile dziś były męczone!
Będą też w weekend! Nie odpuszczam.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Bull
Muszę Ci powiedzieć, że super wyglądasz. Ramiona, plecy masz takie, ze chce się je dotykać - to takie pierwsze odczucie po zobaczeniu Cię w nowej formie.


Trzeba było dotknąć
Nie gryzę Dziś pani doktor mnie dotknęła po ramionach i skomentowała "Ale Pani ma mięśnie "

Zmieniony przez - sforcia w dniu 2015-06-05 23:38:49

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Wiesz, nie mam w zwyczaju dotykania kobiet - ot tak:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Bull - no wystarczyło spytac
Dziewczyny były odważniejsze


Jestem po śniadaniu (dlaczego ono tak szybko znika z talerza?!)
Lece na zakupy i na bieżnię i male pozowanie.

Miłego dnia!! :)

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Niedziela spędzona w fantastycznym gronie
Na kolację zjedzony pieczony łosoś! rewelacja!


Po przyjemnych częściach wieczoru nadszedł czas na kontrolę
Artur na całe szczęście mile się zaskoczył
Ufff!!!!



Zmiany i korekty w misce, trochę obcięte ww, zabrane żółtko ze śniadania
Dodane cardio.
Trzeba podkręcić tempo i metabolizm
Co nie zmienia faktu, że i tak już byłam głodna po ok 40 minutach od posiłku.



Czekam teraz na okres i zobaczę ile wody siedzi w nogach, bo to niestety nasza wstrętna babska przypadłość.


No i pozowanie, pozowanie, pozowanie!!!!!!!!


Zostało 40 dni do startu!!!! Więc przeleci raz dwa, a trzeba dopracować wiele szczegółów.
Teraz koncentracja na zawody w 100% i poświęcenie wszystkiego na rzecz przygotowań.
Wszystko musi iść na bok i nie może mnie dekoncentrować - otoczenie albo zaakceptuje albo się pokłócimy


Naładowana pozytywną energią po wczorajszym wieczorze cisnę dalej, bo chwile zwątpienia już były.
Ale nie ma pitu pitu!!!!!!!!! Lecimy z tematem na pełnej p%%$%$


Zmieniony przez - sforcia w dniu 2015-06-08 12:58:47

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Tak -to był ostatni tak wielki łosoś na kolacje.Ale forma pozwoliła na tak duża rybę z zielskiem.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium