SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474800

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Eveline, Asia szczesciary z Was ze macie taka opieke i ,,ulatwione,, zycie. A efekty tej opieki sa swietne
1

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 119 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11168
Eveline- ok rozumiem ale sądzę że jest pewnie coś takiego jak "ochota na schabowy" lub coś słodkiego, bo każdy na pewno ma czasem ochotę zjeść coś konkretnego a nie ciągle kaszę z mięsem mielonym. Chciałam dowiedzieć się od Asi jak psychicznie sobie radzi z taką pokusą.
A propos Tadeusza wymyśla Wam te makra,układa diety, może posiłki też planuje ale naprawdę trzeba codziennie jeść to samo? Myślałam że dietetyk myśli też pod człowieka żeby mu urozmaicić jadłospis...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Ja mam w każdy dzień co innego nie wiem jak Asia, ale to też pewnie ma ustalone z Tadeuszem co jak pasuje. Mówiąc tylko i wyłącznie za siebie (wybacz Asia spam ) to takie ochoty pojawiają się bardzo rzadko - nie wiem czy to wynika z tego, że dieta jest świetnie zbilansowana i dopasowana do potrzeb, że wszystkie zachcianki idą do kąta czy po prostu wysoki poziom motywacji i mobilizacji do pracy skoro ktoś poświęca dla nas swój czas i energię
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 119 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11168
eveline
skoro ktoś poświęca dla nas swój czas i energię


No tego wymaga chyba każda praca że trzeba poświęcać swój czas i energię komuś kto nam płaci Sory nie mogłam się powstrzymać przed tą uwagą ale taka prawda
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Tak ale ja nie jestem bucem i jeśli nawet coś kupuję, lub wymieniam się barterowo to szanuję pracę, szanuję człowieka a nie "wymagam". Poza tym wiadomo, że nie tylko o to chodzi. Motywacja jest związana również z celami, ale to jest oczywiste, więc nie chciało mi się rozpisywać. Mniejsza o to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
coś strasznie zaczepna jesteś Ginger_Red

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
W rozpiskach są podane produkty i gramatury oraz PROPOZYCJE przygotowania.
To czy z mielonego będzie szybka mieszanka z kaszą, czy wymyślny burger to już zależy od każdego indywidualnie.
Ja podobnie jak Asia, wolę szybko i konkretnie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 119 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11168
No tak wiem-chociaż staram się być jaknajbardziej uprzejma. Nie chcę bynajmniej nikogo obrazić i zapewne największą rolę w trzymaniu diety ma motywacja i cel. Jak komuś zależy to codziennie będzie jadł to samo i będzie zadowolony. Podkreśliłam też różne realia życia codziennego i zachowania ludzi. Ludzie komuś komu płacą raczej wymagają od niego niż są mu wdzięczni że pracuje... mało jest takich wyjątków jak Eveline
Wróćmy do początku-Asiu jak sobie radzisz z dietą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Już już wyjaśniam
Chwila - tylko mi się tu nie bić

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Chyba rozumiem, o co chodzi Ginger_Red. Sama ostatnio pytałam Kaszkę, czy ta biała kasza gryczana z mięsem mielonym, pomidorami i warzywami ma jakieś wybitne właściwości :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium