SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474846

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
blue_hope - dziękuję

Kebula - generalnie tak, mam wykluczone, ale bardziej dlatego, że miałam po nich rewolucje żołądkowo-jelitowe

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 119 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11168
Sforcia gdzie na imprezę się wybierasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Witam serdecznie w 2017 roku
Z lekkim opóźnieniem, ale jestem


Czas mi tak leci, że ogarnąć się średnio mogę z czymkolwiek, no ale nie narzekam, bo sama tego chciałam
Treningowo ten rok rozpoczęłam raczej z falstartem, bo póki co jeden trening mam za sobą i dziś drugi i chyba na ten tydzień koniec

Najgorszy okres czasowo/pracowy przede mną, bo styczeń i luty, to miesiące w których muszę zacisnąć zęby i pogodzić jeszcze jedną i drugą pracę, z czego treningów personalnych przybywa z tygodnia na tydzień i jest lekka masakra
Ale na całe szczęście mniej godzin będę spędzać w biurze.


Do tego mam wiele (mądrych i głupich) przemyśleń odnośnie formy, celów, przyszłości, treningów, startów itp, mogłabym Was tu zasypać 10 stronami wywodów, ale chyba muszę najpierw sama się ze sobą uporać


Miskowo bez zmian - sylwestrowo weekendowo miska po swojemu, ale poza alkoholem nic "zakazanego" nie wpadło
Ale tak mnie ssie ostatnio, że cieżko wieczorami wytrzymać


Waga pokazała mi 68.8 kg w najlepszym momencie - właściwie 1,5 kg zjechałam w grudniu i tak się to utrzymuje jakoś, więc jest okej.
Obwody też lecą oczywiście poza nogami ale o ile mierząc centymetrem nie ma różnicy żadnej od miesiąca, to wizualnie jest widoczna zmiana, na całe szczęście.
No, ale kijowo że dół tak odbiega od góry. Mam nadzieję, że i na to się znajdzie sposób w końcu


Poniżej foto potreningowo z wtorku jak to fit celebrytki mówią "Brzuch zamglony"

No i foto dla odmiany w kiecy, w której poszłam na Sylwka [Ginger - byłam na domówce apropo Twojego pytania ]











Zmieniony przez - sforcia w dniu 2017-01-05 09:25:59
2

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
no tak nowy rok nowa ja to treningów przybywa, u mnie jakiś spokój aż się zdziwiłem że tak mało osób, albo się jeszcze urlopują

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Nowy Rok, nowa ja owszem też ma wpływ, ale tak to po prostu do regularnych treningów wróciła zeszłoroczna ekipa, która przez okres świąteczny trochę w kratkę chodziła

No, ale i tak pojawiają się nowe sztuki z początkiem roku co mnie oczywiście cieszy
Bo pamiętacie jak pisałam, że wg niektórych nikogo miałam nie mieć

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Ekhm...
No to rozpoczęłam Nowy Rok z mocnym pyerdolnięciem
Na 8 dni zrobiłam aż jeden trening!

Coś mnie niestety rozkłada choroba od paru dni, ale dzielnie walczę.
Lekka temperatura się pojawiła, telepało mnie z zimna dość mocno, a trening wydawał się abstrakcją. Łyknęłam aspirynę, bo nie chcę skończyć w domu
W piątek u mnie siłownie zamknięte, a w weekend o ironio mam dyżur na siłowni, no ale raczej brak możliwości treningu, poza tym sztanga raczej by mnie przygniotła

No i tak się bujam. Jestem lekko przemęczona, a czasu na odpoczynek i regenerację brak, a jak sami wiecie to podstawa, którą często zaniedbujemy niestety.

Miska dość w kratkę, mam nadzieję, że nie odbije się ten tydzień za mocno na mojej sylwetce i pomiarach, dodatkowo jestem parę dni przed @ więc kumulacja wszystkiego u mnie


Aaaa no i niewyspanie powoduje u mnie przeokrutny głód


Zmieniony przez - sforcia w dniu 2017-01-08 10:34:42

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
To zdrówka
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 133 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2046
ostatnio wszyscy chorują, u mnie połowa firmy na L4 . ZDrowia :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Dziękuję Wam
Chyba jakoś dałam radę, bo nie rozłożyłam się bardziej. Lekki katar mnie męczy cały czas, ale poza tym okej.
Niestety czuję, że nie mam mocy na 100%
Ale poza jakąś toczącą organizm małą infekcją dochodzi do tego przemęczenie.

Ale bez jęczenia

Zrobiłam wczoraj trening (lecę chyba ostatni tydzień tego) - zabił mnie przysiad 40kg na 12x - masakra
Nie robię wypiski, bo ciężary są praktycznie takie same jak z początku, bo moc nie ta niestety.
Do tego zaczynałam swój trening ok 20 godziny i do domu dotarłam 21.40

Forma się poprawia cały czas mimo nieidealnej miski i to chyba dzięki temu

Generalnie wciąga mnie cały czas, teraz na brzuchu nie ma super kraty, do tego czuję lekko napuchnięte nogi (kumulacja wielu godzin stania + na dniach mam mieć @).

Ogólnie jest nieźle, ale tak jak już nie raz pisałam - nogi są jak od innej osoby to jakie one są "puchate" to masakra. Mogę je ścisnąć i z 8cm wałek się robi - masakra ile wody tam siedzi - jak jakieś zbiorniki
No, ale do śmiechu mi nie jest, nie fiksuje jak wcześniej, ale ogólnie jestem wkur%wiona na te giry, bo to nie fair.
Muszę zbadać znów hormony i zobaczyć jak te estrogeny mi wychodzą, ale można się domyślać, że wysoko

Mam też małe obawy odnośnie moich barków. Bo na zdjeciu wyglądają całkiem nieźle - ale cały czas mi się wydaje, że są za małe i jak jeszcze będę redukować, to mi znikną zupełnie

Robi się szczupło, a ja mam nadal ok 69kg
Na zawodach było 59kg - abstrakcja




1

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Od rana do wieczora jestem poza domem
Trenuje już w tym tygodniu regularnie
Aczkolwiek przy końcu tygodnia już trochę brak mocy na swój trening.
Brakuje mi delikatnie powera, ale staram sie ile mogę!!

Zmęczenie materiału wychodzi niestety. No bo ile można napyerdalać non stop!!?

No, ale jak to powtarzam -. Chciałam, to mam




"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium