SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474788

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sforcia

Czy ja już wspominałam, że jestem głodna?



Jeszcze dzisiaj nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Sylwia - teraz to generalnie codziennie mogę tak mówić.


W poniedziałek była klatka + barki.
Spompowane elagancko - cisnę je nadal maksymalnie jak się da, póki jeszcze jedzenie w misce.

+ aero na orbim 25 min

Miska
1. 6 jaj w tym (tylko ) jedno całe, owsiane 50g, truskawki świeże.
2. i 3 Ryż 50g, kurczak 100g, pomidory
4 i 5. Twaróg, wafle ryżowe 5 szt, masło orzechowe, pomidory i ogórki.
1

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Wtorek

- dziś zaliczone pozowanie - fotorelacja poniżej specjalnie dla Trenera
[wiem, że sporo nauki przede mną i zdecydowanie potrzebuję wspólnego pozowania z dziewczynami, mam nadzieję że wpadniecie za tydzień]

+ brzuch

+ orbi 45 min (5 min za wczoraj, bo już mi pęcherz nie wytrzymał prawie)

Dziś waga pokazała 73 kg , jest mi zdecydowanie lżej ze sobą i widać zmiany w sylwetce.


Miska
1. owsiane 50g, 6 jaj w tym (tylko ) jedno całe, truskawki świeże.
2. i 3 Ryż 50g, kurczak 100g, pomidory i ogórki.
4. Twaróg, wafle ryżowe 5 szt, masło orzechowe.
5. Chleb razowy, tuńczyk, ogórek, masło orzechowe. ----> zjadłam już kolacje i jestem nadal głodna







Zmieniony przez - sforcia w dniu 2015-03-25 17:19:44

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Środa

Trening pleców z Szefem Arturem
Lubi się nad nami pastwić, nie pozwala odpuścić! Tak jak wspominałam - imię zobowiązuje

Już ćwiczeń wszystkich nie pamiętam, ale plecy na mega pompie - stanik za ciasny.

Później bieżnia - 30 min - co najważniejsze! Piszczele już nie bolą! I nogi nie puchną! Można kręcić aero!

Miska - wg wytycznych - głód wczoraj mega Przemiał jest konkretny, bo 1,5h - 2h po posiłku jest ssanie.
No ale Trenjero Arturo wziął jedzenie, to trzeba zacisnąć zęby i modlić się żeby taka miska została jak najdłużej


Dzis będzie - salka, brzuch i bieżnia!

Miłego dnia

Zmieniony przez - sforcia w dniu 2015-03-26 12:05:59

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
.Trenero moze i zabrał trochę z miski ale nie zjadł tego sam.hehe.Jeśli głód to zjawisko ci obce to proszę zadzwoń do Sylwi i Ani .Forma sama się nie zrobi i musi troszkę kosztować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
Ależ masz fajowe geterki treningowe! Oddaj!

Śledzę i obserwuję nieustannie! Dawaj czadu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Artur Ś.
..Jeśli głód to zjawisko ci obce to proszę zadzwoń do Sylwi i Ani .Forma sama się nie zrobi i musi troszkę kosztować.


Trenerze ja mam na drugie GŁÓD
A jak myślę o Sylwii, to aż strach się bać co będzie dalej, ale że dół u mnie leci, to jest nadzieja
Ale oczywiście nikt nie powiedział, że będzie łatwo!


W przyszłym tygodniu się widzimy!. Bo przyjadę się pokazać do Was albo Wy wpadniecie na pozowanie jak wspominaliście?



Miodowa Gdzie Ty byłaś jak Ciebie nie było!?

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Jestem - żyję - trenuję - jem - chudnę

Dziś zrobię update

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Yhh- nie udało mi się uzupełnić dziennika trochę niedoczas ostatnio, jak to każdy chyba.
Ale melduję, że dziś waga pokazała 71,8 kg czyli wychodzi, że po 2 tygodniach zmienionej diety jest ponad 4kg mniej.
czuję się lżej i zdecydowanie lepiej, powoli się coś tam wykluwa.

Kolejna kontrola w Śremie wskazana czy wszystko idzie zgodnie z planem, bo nie wiem czy Trenerowi taka waga odpowiada

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Waga jak waga - bardziej interesuje mnie jak to zaczyna wyglądać w całości
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium