SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474777

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
to już wyższy level brawo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Sforcia! Bosko jest! cialo, strój i jego kolor! rewelacja! a twoje dwójki........... i te krągłe poślady.... zresztą sama wiesz, bo czujesz, że jest ŚWIETNIE!!!!!

Scana będzie twoja!!! bez dwóch zdań!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
O żesz w mordę.
Ze strony sportowej - forma PRO.
A jako facet dodam, że mega seksowne ciało
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Omniommniom
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
no Sforcia, ja nie wykażę się niczym oryginalnym. bomba!
2

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sforcia - na pewno będziesz się wyróżniać wśród tych szczypiorkowatych w większości bikiniar. Jak dla mnie tak właśnie się powinno wyglądać w tej kategorii. Super.


Zmieniony przez - jurysdykcja w dniu 2015-06-24 11:36:47
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899


DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM I KAŻDEMU Z OSOBNA!!


https://www.sfd.pl/AKTUALNOŚCI_Z_NASZEGO_PODWÓRKA.-t1036223-s66.html - WIĘCEJ fotek tutaj jakby ktoś nie widzial

Jest moc! Jest sporo mięsa w nogach!!
Jednak jazda konna, setki kilometrów na rowerze i pociskanie na rolkach zrobiły swoje
Zawsze nogi traktowałam jako swój mankament, a to dlatego że były okryte warstwą smalcu i wody, bo jak się okazuje krył się tam konkret

Gdybym mogła na scenie stać tylko tyłem miałabym medal w kieszeni Ale, że tak nie jest to ciśniemy z tematem!! i do perfekcji ćwiczę pozowanie i swobodę w t-walkingu, bo jest zdecydowanie lepiej, ale jeszcze sporo żeby był zupełny "luz"

Wasze słowa dają kopa do pracy i motywację x1000 bo nie mogę Was zawieść
Musi być medal i koniec!!! - skoro Diablica tak mówi, to już w ogóle



Hubert81
O żesz w mordę.
Ze strony sportowej - forma PRO.
A jako facet dodam, że mega seksowne ciało


Hubert - Ty u mnie i to z takimi słowami Wow - Czuję się zaszczycona


popuri
Już wiem z kim muszę zrobić więcej fotek w Sopocie


Rób zapisy już żeby w kolejce się ustawić


Sylwia - ja Mówiłam coś o głodzie?? Chyba głodzie na medal


Ogólnie



Zmieniony przez - sforcia w dniu 2015-06-24 12:04:46

Zmieniony przez - sforcia w dniu 2015-06-24 12:05:35
2

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
a żeby nie było samej golizny, to dla urozmaicenia wrzucam fotę śniadania jakie dziś wykombinowałam
Pychota!
Białka jaj, zmielone płatki owsiane, proszek do pieczenia + truskawki - wykonany w piekarniku.

A co na taki widok powiedziała moja Mama? - że to taki mini torcik, ale szkoda, że bez bitej śmietany i czekolady








Zmieniony przez - sforcia w dniu 2015-06-24 13:49:31
1

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 107 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6235
nieźle Ci wyrosło te cudo, też muszę kiedyś w taki sposób urozmaicić zwykłego omleta ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
Sforcia, wyglądasz mega zaj**iście! Poza tym, nie wiem czy wiesz, ale Twoje wypiski dają olbrzymiego kopa-motywacji i energii. Trzymam MOCNO kciuki!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium