SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474839

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
No od razu lepiej

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899


Najgorzej się zebrać i napisać
Ogólnie bardzo dużo się u mnie dzieje jeśli chodzi o milion spraw właściwie. Bo praca na etat, dział na forum, treningi personalne + od razu dietetyczne porady, swoje treningi, gotowanie, wizyty u fizjo, a jeszcze weekendowe akcje typu wesela, jutro roczek i ciągle coś.
Nie narzekam jakby co, ale tyle się dzieje ze ciężko to ogarnąć wszystko, ale jakoś daje radę
Zobaczymy jak dalej.

I jeszcze parę foto zapodam, trochę pełniejsza moja wersja, ale i tak ogólnie jest Okej.
Wrócą intensywne treningi, miska na 100% i wróci wszystko do normy, bo zdecydowanie chciałabym żeby mnie było ciut mniej a juz na pewno żeby to jakościowo było lepsze, bo niestety baby maja z tym przerąbane, a jeszcze dodatkowo wtedy gdy wszystko idzie w biodra i nogi cholerne, jednak tam siedzi wuchta wody bo się trzęsą skubane jakby woda chlupała

Ale czuje się ze sobą dobrze, a najważniejsze ze z głową jest Okej. a bywało juz różnie














Zmieniony przez - sforcia w dniu 2016-08-05 09:35:49

Zmieniony przez - sforcia w dniu 2016-08-05 09:38:26
2

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
nie no , głowa wygląda okej i reszta również :D.

Praca trenera fajna sprawa, jeszcze jak sie lubi to co robi i w jakiś sposób się poświęca dla sportu no to , lepszej pracy się raczej nie znajdzie :). Też może kiedyś, teraz tylko online i ew porady dla osób które podejdą.
Dobrze że się realizujesz noi nadal trening i spojrzenie na sylwetkę jak ma wyglądać w przyszłości.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
gienius - Dokładnie tak. Jeśli kochasz, to co robisz to nie przepracujesz ani jednego dnia
Coś w tym jest jednak

Kto wie jak się to dalej potoczy, ale na tę chwilę na wrzesień już się zapisała 5ta dziewczyna
Cierpliwie czekam na rozwój sytuacji.
____________________________

Zostały mi 3 tygodnie do urlopu - nie mogę się doczekać!!
Atakuje w tym roku na koniec Polski - Bieszczady! :) cieszę się ogromnie, że nie będzie tam zasięgu ani neta


A jeszcze nie rozmawiałam z Wojtkiem co będę robić przez te najbliższe tygodnie, ale mam pewien plan, bo potrzebuję wrócić do mocnych treningów, a takie "lelum polelum" mnie nie satysfakcjonuje.
Potrzebny mi już porządny wycisk

Później przerwa na chodzenie po górach i psychiczny reset, a później atakuje dalej!
Bo pośladki same się nie zrobią, a tłuszcz z nóg sam też nie zejdzie - a skubany przyłazi jak tylko lekko zluzuje z miską







Zmieniony przez - sforcia w dniu 2016-08-07 21:29:47
2

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958439
sforcia

Zostały mi 3 tygodnie do urlopu - nie mogę się doczekać!!
Atakuje w tym roku na koniec Polski - Bieszczady! :) cieszę się ogromnie, że nie będzie tam zasięgu ani neta



moi rodzice któryś rok z rzędu byli w Bieszczadach na urlopie i znowu mega zachwalali , musimy się też tam w końcu wybrać

wrzesień to idealna pora na góry według mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Góry to tylko po tym sezonie wakacyjnym

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Banan tak właśnie wszyscy mówią, ze jak raz pojedziesz w Bieszczady, to będziesz chciał tam wracać


rion tez myślę, ze to najlepszy okres na góry, zwłaszcza że w TV słychać, ze Karpacz czy Zakopane jest dosłownie "zakorkowane" przez turystów

Najbardziej cieszę się na tą ciszę i spokój i piękne widoki

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Zazdroszczę każdej minuty bez telefonu, internetu i tv....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
WojtekA4
Zazdroszczę każdej minuty bez telefonu, internetu i tv....


o to to to.. tak mi się marzy, że padło wszystko co z siecią i komunikacją związane. relaks jak się patrzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Bylam w tym roku w Cisnej. Prawie koniec swiata ☺ napewno bede wracac!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium