SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474859

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Wojtek - twardym owszem, ale trzeba z rozsądkiem prawda?
Dobrze, że my baby mamy coś takiego jak korektor pod oczy bo inaczej wyglądałabym jak zombie.
Ale właśnie, brak snu "wychodzi" bokiem później

Rion10 - właśnie też znalazłam dwie wersje tego, ale skonsultowałam z Wojtkiem i chodzi o proste trzymanie ciała

Bziu - Nieee w DNT ciut mniej samych w sobie węgli.
Ale kto wie na ilu się skończy

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
dubel
przez te zmiany na forum nie trafiam w edycje tylko siebie cytuję


Zmieniony przez - sforcia w dniu 2016-01-14 10:03:10

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Rozsądek nade wszystko ;)

P.S.
Stajesz się takim chodzącym piecem do spalania węgla :)
Tylko zamiast popiołu, zbierasz mięśnie, które prezentują się coraz bardziej....




Zmieniony przez - WojtekA4 w dniu 2016-01-14 10:18:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Z tym snem to mam podobnie. Człowiek jak jest nakręcony to może zapierniczać jak maszynka bardzo długo. Czasami to później wychodzi, ale co tam z cukru nie jesteśmy ale oczywiście rozsądek rozsądek rozsądek

Co do dużej ilości ww to tak patrzę na posiłki i tak sobie myślę, że hm... wcale nie tak dużo sama jeszcze nie doszłam do takiego poziomu ww żeby nie tyć i żeby to działało tak fajnie jak u Ciebie, ale mimo wszystko jestem eee rozczarowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Tez mialam taki okres, gdzie bardzo malo spalam i odbilo to sie u mnie choroba
Teraz staram sie pilnowac, zeby spac odpowiednia ilosc godzin, ale jak z Asia rozmawialysmy w niedziele na szkoleniu okazalo sie, ze obydwie tak pilnujemy ze spalysmy tylko 4 godziny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Karolina, Karolina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Bull
Karolina, Karolina


Wojtek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
WojtekA4
P.S.
Stajesz się takim chodzącym piecem do spalania węgla :)
Tylko zamiast popiołu, zbierasz mięśnie, które prezentują się coraz bardziej....





To tak, przepalam to wszystko w dość szybkim tempie.
A co do tych mięśni, to noo tego niech ładnie i równo rosną, tam gdzie mają





eveline
Z tym snem to mam podobnie. Człowiek jak jest nakręcony to może zapierniczać jak maszynka bardzo długo. Czasami to później wychodzi, ale co tam z cukru nie jesteśmy ale oczywiście rozsądek rozsądek rozsądek

Co do dużej ilości ww to tak patrzę na posiłki i tak sobie myślę, że hm... wcale nie tak dużo sama jeszcze nie doszłam do takiego poziomu ww żeby nie tyć i żeby to działało tak fajnie jak u Ciebie, ale mimo wszystko jestem eee rozczarowana


Oo tak właśnie. Jak już się człowiek nakręci, to ciężko się zatrzymać
Eve - a co do tych węgli, to nie bluźnij
I dodawaj sobie na zdrowie



CruellaDeMon
Tez mialam taki okres, gdzie bardzo malo spalam i odbilo to sie u mnie choroba
Teraz staram sie pilnowac, zeby spac odpowiednia ilosc godzin, ale jak z Asia rozmawialysmy w niedziele na szkoleniu okazalo sie, ze obydwie tak pilnujemy ze spalysmy tylko 4 godziny



Czasem siła wyższa

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
No to ciąg dalszy treningowej "spowiedzi".

Wykonałam kolejne dwa treningi z rozpiski. Myślałam po przeczytaniu ćwiczeń, że to czwartkowy trening będzie ciężki. Jakże się myliłam
No ale wszystko poniżej.

W pierwszych 4 ćwiczeniach tempo 4010

Czwartek.

1. Hip Thrust
4x 10 - 30/40/50/60
2. DB Bench Pres - 12kg mnie w ostatniej serii zabiło
4x10 - 6/8/10/12
3. Back Squat - dyszę jak parowóz przy końcu.
4x 15 - 20/25/30/35
4. Barbell Row
4x 10 - 20/25/30/35
5a. Plank
3x12 - masa ciala
5b. Goblet Squat
3x 15 kg - 12kg
6a. Lying Side Abduction (to robiłyśmy z Agnieszką Nawrocką i wiedziałam już co powinno boleć)
3x 15 - masa ciala
6b. BoX Jumps
3x 15 (50cm)

Nie powiem, że był to lekki trening, ale byłam przygotowana na coś gorszego
Ale gorsze przyszło następnego dnia

Piątek -
1. High Pull
4x 6 - 20/25/27,5/30
2. DB Standing Lunges
4x10 - 6/8/10/12
3. Eccentric Chin Up
4x 6 - masa ciala
4. Glute Bridge - !!! Masakrujące ćwiczenie, że o ja prdl
4x 15 - 40/50/60/70
5a. Front DB Step Up
3x 12 - 8kg
5b. Single arm DB Row
3x15 - 14kg, ale na 2 i 3 serię zeszłam do 12kg
6a. Seated Cable Row - o matulu! Jak ja tu zeszłam z obciążeniem żeby zrobić 20 powtórzeń i to jeszcze poprawnych technicznie.
3x 20
6b. Bodyweight hip Thrust
3x 15 - masa ciała

Podsumowując piątek -

No ale mam za sobą wszystkie 4 treningi i mogę coś więcej powiedzieć.
1 i 4 najcięższe jak dla mnie. Dobicie nóg i pośladów na każdym treningu z pewnością poprawi ich wygląd.
Tak jak Agata ma wrażenie, że to i owo jej urosło, tak ja mam wrażenie, że pośladki się zaokrągliły od dołu (tam było trochę płasko) - ale to pewnie oczywiście spuchnięcie po treningu

Poczułam najbardziej te mięśnie, które są u mnie do poprawy. Pośladki, dwugłowe, przywodziciele, "środek" pleców, brzuch, klatę.
A jak to Wojtek powiedział "bolą te mięśnie, które mamy najsłabsze" więc coś w tym jest
Dlatego w 100% trening podyktowany pod moje braki.


KORYTKO w obydwa dni było takie:
1. Omlet - 200g jaj, 10g lnu, 100g malin, 150 g mandarynek, śmietana, gorzka czeko.
2Szynka wieprzowa mielona 200g, papryka 50g, pieczarki 50g, ryż brązowy 100g, ogórek 100g, pomidory krojone 150g, fasolka szparagowa 150g, migdały 10g.
3Ryż brązowy 100g, jabłko 150g, odżywka 35g, mandarynki 200g, sok z buraka.
4Ziemniaki 250g, wątróbka z kurczaka 230g, jabłko 150g, ogórek 150g,
+ Deser: ryż biały 50g, pomarańcza 100g, maliny 100g













Zmieniony przez - sforcia w dniu 2016-01-16 23:13:28

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium