SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474790

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Sforcia to specyficzne ułożenie stóp w przysiadzie spowodowane jest ukierunkowaniem ćwiczenia na jakąś konkretną część uda u Ciebie czy ogólnie dostałaś takie zalecenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Paula - powiem tak - od zawsze robię przysiad ze stopami rozstawionymi na zewnątrz, tak mnie każdy jeden trener uczył
Ale może Wojtek tutaj zajrzy, to coś od siebie doda.

Na pewno lepiej wtedy pracują przywodziciele, no i kolana można wypychać na zewnątrz

Na co Wojtek zwrócił mi uwagę, to to żebym wypychała na górze biodra, a nie spinała pośladki.



Zmieniony przez - sforcia w dniu 2016-01-19 14:05:30

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Jak tobie ten cieżar odpowiada, meczy cię i robisz tyle ruchów ile powinnaś to znaczy że jest odpowiedni i nie ma z czego się śmiać. :)
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 69 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 366
Ten rozstaw stop spowodowany jest problemem z przykuroczonym miesniem gruszkowatym. W miare rozciagania kat stopy bedzie stwal sie mniejszy idelanie w zakresie 0-15stopnii.

Jelsi bysmy ustawili stopy bardziej ronolegle to i tak same by sie rozjechaly i stopa bylaby niestabilna.


Zmieniony przez - Wojciech Jusiel w dniu 2016-01-19 22:15:55
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Dziękuję pięknie za wyjaśnienie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Wojtek - dziękuję, bo ja nawet nie próbowałam tłumaczyć, bo po co w błąd wprowadzać


gienus12
Jak tobie ten cieżar odpowiada, meczy cię i robisz tyle ruchów ile powinnaś to znaczy że jest odpowiedni i nie ma z czego się śmiać. :)


Nie no ja ego schowałam do kieszeni po pierwszym treningu z Wojtkiem
Wiem, że jeśli ma być symetryczna sylwetka, to muszę cierpliwie nad nią pracować małymi krokami. Nic na hura nie ma



Widownia chciała filmy i cisza - aż tak kiepsko?

________________________________

Myślałam, że poniedziałkowy i piątkowy trening jest tym najcięższym, jednak zmieniam zdanie
Po zwiększeniu obciążeń i serii, umarłam po wczorajszym

Dlatego każdy męczy na swój sposób. Dwójki zniszczone.
Dziś odczuwam niemoc w łapach no i nogi jakieś takie słabe

Jestem ciekawa efektów, kiedy będą pierwsze zauważalne, bo to że tyłek się robi okrąglejszy, to sobie póki co tłumaczę jako opuchnięcie

Zestawiłam sobie zdjęcia po miesiącu z połowy grudnia i obecne, czyli praktycznie miesiąc i widać zmianę w plecach, czworoboczny się pojawił i "dziura" między łopatkami się wypełnia. Reszta, to taka raczej kosmetyczna zmiana. Ciut mniej na "boczkach"
Najważniejsze, że na tych kcal co mam nie utyłam raczej "ubija:" się to co mam.


Ciekawe jak dalej, bo marzą mi się ładne nogi bez takiej ilości fatu


Miłego




Zmieniony przez - sforcia w dniu 2016-01-20 08:32:11

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Zawstydzilas wszystkich i cisza . :D

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Nie no jest ładny ten przysiad choć ja bym nieco wcześniej skończył tzn nie schodził tak nisko bo widać na dole, że biodra delikatnie Ci rotują ale to zapewne trener ma na uwadze więc zapewne wie co robi. Jak to niewiele trzeba żeby człowiek przeczołgać na małych ciężarach

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Rion - wszystko ma znacznie w tym treningu, tylko ja nawet nie jestem tego w połowie świadoma

Wpadam tylko na szybko pokazać siebie

Mija drugi tydzień treningów, a ja mam wrażenie, ze widzę zmiany w sylwetce

Albo bardzo chce je widzieć

Zobaczymy jak to się wszystko ułoży.
A za tydzień w sobotę kolejne konsultacje u Trenera




"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
15 na 10 ;)
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium