SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474852

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Cieszą nas postępy. Przed świętami mogłabyś zaplanować wizytę u nas - chcielibyśmy ocenić obecną formę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Czikita - Ciebie też podglądam z ukrycia

Artur - właśnie taki miałam plan, żeby jeszcze przed świętami się pokazać
Odezwę się żeby umówić konkretny termin.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Zgłoś się do trenera po dyspensę na święta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Artur Ś.
Cieszą nas postępy. Przed świętami mogłabyś zaplanować wizytę u nas - chcielibyśmy ocenić obecną formę.



ja też mogę ocenić
a zamiast dyspensy udzielić rozgrzeszenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja osobiście nie mogę się doczekać żeby zobaczyć jak to teraz wygląda U mnie też idzie wszystko do przodu a że nie widziałaś mnie przez 2 tyg. to wykorzystam Cię również do oceny moich postępów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Artur Ś.
Zgłoś się do trenera po dyspensę na święta


nie śmiałam pytac
jutro się dowiem na co sobie zasłużyłam albo i nie

Bull

ja też mogę ocenić
a zamiast dyspensy udzielić rozgrzeszenia


Bull - w sumie do Ciebie mam również niedaleko, to może kiedyś wpadnę na kawę, to ocenisz co i jak

Sylwia - nie mogę się doczekać, żeby Cię zobaczyć.


________________________________

Poza tym melduje, że żyję, jem i trenuje ale cierpię ostatnio na permanentny niedoczas stąd brak wypisek.


Jutro stawiam się u Sylwi i Artura na kontroli strach się bać


Zmieniony przez - sforcia w dniu 2014-12-18 08:14:28

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czekamy z niecierpliwością

Co do czasu to tak to jest że jak się zaczyna trenować tak na 100% oczekując określonych efektów to pochłania to większość czasu jaka zostaje po pracy oraz wymaga dużego poświęcenia.
Niedoczas + zmęczenie = hehehehe Też to mam
Ale czego nie robi się żeby coś osiągnąć nawet jak jest to kilka minut na scenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Sforcia już u nas - pakuje plecy
Powiem tylko że jest DOBRZE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206875
Super Sforcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 649 Wiek 65 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 67122
Artur Ś.
Sforcia już u nas - pakuje plecy
Powiem tylko że jest DOBRZE


To dobrze.

Pozdrawiam Darek

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium