SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474835

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Wprost cudowne tez na czworoboczne musze w koncu zapodac bo przed wyjsciem podczas pompowania bolaly mocno. Przy odruwaniu gorzej

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
No to czym prędzej sobie zapodaj, zeby się naprawić

Właśnie mnie Fizjo uświadomił, że te tejpy to tak jak nagroda dla dzieci DZIELNY PACJENT
Bo mi się należała po sobotnich torturach.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
takie naznaczenie, zeby wszytscy wiedzieli, ze musialas przezyc tortury haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Wróciłam

Poniedziałek jeszcze był wolny za to wczoraj poszłam na trening! Z ogromną chęcią i przyjemnością

Trening ten, który miałam na początku. Wklejam bez obciażeń, bo dobierałam różnie.

Pierwsze jak chwyciłam sztangę, to było "WTF!? Sztangi nowe kupili, jakieś cięższe czy co??!?!"
Spadek siły, ale później już się wkręciłam.

Dziś za to miałam umówioną już wizytę u fizjo więc znów DNT Wypadło, dlatego najprawdopodobniej skończę w sobotę, ale nie wiem na 100% czy zrealizuje plan, jednak bardzo bym chciała.

Do tego fotki są w sumie zrzutami ekranu z filmików, ale jak będą potwierdzone że nie kaleczę zbytnio techniki to wrzucę
Z przysiadu jestem nawet dość zadowolona, a na pozostałych filmach widze trochę błędów.
No ale poczekam na opinię Wojtka




Miska
DT 2100

- Omlet - jaja, grejfrut, maliny, len
- ryz, mielona szynka, koncentrat, cukinia, sałata, parmzezan
- ryż, gruszka, migdały, białko.
- zupa - ziemniaki, seler, marchew, kurczak, koncentrat

DNT - 1700
- omlet - jaja, maliny, len
- ryz, mielona szynka, koncentrat, cukinia, papryka, parmezan
- wafle ryżowe, migdały, maliny, odzywka
- zupa - ziemniaki, seler, marchew, kurczak, koncentrat


















Zmieniony przez - sforcia w dniu 2016-07-20 23:04:38
2

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 190 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3563
poślad fajnie odstaje :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Co tutaj taka cisza ?
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Niedoczas

Miałam do tego mały falstart z siłownią w zeszłym tygodniu. Nie dałam rady. Był tylko jeden trening. To nie było o czym pisać.

Ale od tego tygodnia już wszystko tak jak ma być

Od poniedziałku 1 sierpnia mam dostać nowy trening, na 4 tygodnie bo 26.08 wyjeżdżam na wakacje w końcu!
Nagrywam filmiki dla Wojtka ten tydzień więc może w weekend powrzucam coś jak się nada

Do tego od sierpnia mam pierwsze klientki na treningi personalne i na wrzesień tez się zapisują
Nie wiem jak to wszystko ogarnę, ale na bank dam radę!

Foto aktualne z poniedziałku.
jeśli chodzi o formę, to jest całkiem spoko. Przybyło mi w okolicach bioder i pępką, bo to pierwsze miejsca gdzie się u mnie cokolwiek odkłada.
Poza tym o dziwo czuję się ze sobą całkiem dobrze
waga oscyluje w okolicach 70-71 kg, pomiary też stabilne albo +/- 0,5 - 1 cm


1

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
No to fajnie, że wszystko gra i wracasz do zabawy

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Myślę, że w końcu wracam

Nie powiem, bo ciężko mi się zebrać na treningi jak jest tak ciepło.
Zwłaszcza, że idąc na siłownię tracę możliwość spędzenia czasu na dworze w zupełnie inny sposób
A trzeba znaleźć równowagę między tym wszystkim. Nie można dać się zwariować.

Dziś poszłam w ciężkich bólach, ale poszłam. Potrenowałam i czułam się zdecydowanie lepiej!!

Nie wypisuje treningu, bo nic nowego
Miska też po staremu

Kraty brak, w biodrach ciut więcej, ale i tak jest dobrze, a mózg mam zryty jeśli chodzi o obraz siebie, tego jak siebie postrzegam patrząc w lustro.
Bo kiedy zrobię fotki lub oglądam siebie na filmikach okazuje się że jest mnie zdecydowanie mniej niż mi się wydaje.
Więc nawet tego nie ma co komentować szerzej








Zmieniony przez - sforcia w dniu 2016-07-29 23:10:06
1

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Forma Asiu cały czas na wysokim poziomie. O ile treningi lubię w takiej temperaturze wysokiej to trzymanie miski już gorzej. Apetytu brak jak jest ok 30 stopni na zewnątrz

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium