SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474819

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4213 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 45605
Sforcia Ci co mają wiedzieć to wiedzą jak jest a na resztę trzeba lachę kłaść. To że mają zaburzony obraz własnej osobowości i wyżywają się na innych to już ich problem Olać hejty i robić swoje,bo ludzie zawsze będą gadać co byś nie robiła to i tak znajdą punkt do którego się przyczepią.

Bo w życiu twardym trzeba być nie miętkim


DT aktualny: http://www.sfd.pl/Setterka_DT_2-t1068046.html

DT 1: http://www.sfd.pl/Setterka_go_on-t1062061.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
To Ci Sforcia pojechali.Ja jak wrzucę fotkę w szpilkach jak Was uczę pozować- to by była jazda.Choć wolałbym filmik bo chyba dobry jestem .hehehe
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
SFD powinno być wdzięczne za marketing
prawie 2200 wejsć w dziennik od wczoraj


A ja powiem jedno - gdzieś mam te komentarze
Czytając je wyglądałam tak -

Widać kto lajkuje SFD na fejsie, a kto czyta forum i wie o co chodzi w tym sporcie
Poza tym straszne jest to jak łatwo zostać zniszczonym przez Internet jeśli nie ma się do tego takiego dystansu jaki obecnie mam do tego.

Jedno się z tego wyłania Kobieco znaczy z tłuszczem

Nie będę tego szerzej komentować, bo nie ma sensu. Wiemy jak jest na prawdę. A pisać można rozprawki w tym temacie.
Wiecie Ci wszyscy, którzy widzieli mnie na żywo, że do babochłopa mi daleko..... - mam nadzieję





Robię swoje dalej!
Podobam się sobie i jaram się swoimi barkami i innymi częściami ciała a o to w tym chodzi.
Widzę dla ilu dziewczyn jestem motywacją i to cieszy bardzo i napędza do tego żeby się nie poddawać!!
Jesteście najlepsze

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Artur a taka cena sławy
Albo Cię Kochają albo nienawidzą

Nic to! Dziś dzień nóg! Będzie moc!

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Sama dorzuciłam 3 grosze do zdjęcia na SFD na Fejsie , bo komentarze aż raziły w oczach. Nie ogarniam KOMU MOZE SIĘ PODOBAĆ wisząca dupa i cellulit. Ci ludzie mają chyba zaburzenie poczucia estetyki. .. Ale kończąc temat - wyglądasz rewelacyjnie. Treningu nóg Ci nie zazdroszcze:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Byle do przodu Sforcia W p.. i na gaz U mnie też były dziś nogi na porządnym gazie - czego i Tobie życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Sforcia, a propo jeszcze fejsbukowych wypocin moglabys od czasu do czasu wpisac obciazenie z jakim trenujesz? jezeli to nie tajemnica.. bo my cie zawsze o diete i treningi schemtowo pytalysmy, a zadna chyba nie zapytala o maxy, czy obciazenie, jakim operujesz/operowalas na treningach typowe meduzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
rzabba
Sforcia nam skalanym sztangą się podobasz. Już teraz jest super a jak dobudujesz co nieco tu i ówdzie to będzie idealnie.


Plany na dobudowanie tego i owego są, bo jestem świadoma "braków" w swojej sylwetce...
Przede wszystkim dobudować pośladki, bo takie malusie - żarcik taki
Na listopad i grudzień przypadnie czas budowania - przynajmniej będzie mi ciepło na zimę


Push Ty meduzo Postaram się od przyszłego tygodnia notować to i owo, ale jednak na maszynach obciążenia nie sa miarodajne.


_________________________
Bez zbędnego pitu pitu (bo tu go sporo ostatnio z mojej strony

We wtorek nogi!
Zniszczone, ale czułam niedosyt na dwugłowe uda

Po 20 min aero.

W środę - aero 45 min bieżnia

_________________

Nie licząc tego tygodnia i BPS zostało 8 tygodni do zawodów.
Czas przykręcić śrubkę, bo jednak bardziej mobilizująco działa na mnie jak mam bat nad głową. Bo za duży luz poczułam we wszystkim


Poza tym FIWE za 3 tygodnie i trzeba się jakoś na stoisku prezentować



Wczoraj przeprowadziłam ze sobą szczerą rozmowę i przemeblowałam głowę.
Nadszedł powrót do schematu i walka ze sobą i swoimi słabościami, ale tym razem muszę pamiętać, że przyjemność mam z tego czerpać

Jestem dużo mądrzejsza w kwestii przygotowania się do kolejnych zawodów i myślę, że przebiegnie to zdecydowanie łagodniej, a przynajmniej mam taką nadzieję

Miało nie być pitu pitu

Miłego dnia wszystkim



Zmieniony przez - sforcia w dniu 2015-08-20 09:40:42

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
sforcia

Przede wszystkim dobudować pośladki, bo takie malusie - żarcik taki



Weź tak nawet nie żartuj, bo jak spotkam Cię znowu to już klepnę bez uprzedzenia.

"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Mózg sobie też dobuduj
Bat potrzebny, bo inaczej robi się bałagan. Mogę Cię chłostać
A co do tych hejtow na FB-bardzo dobrze, że masz do tego dystans i znasz własną wartość jesteś piękna :-*
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium