SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474774

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 710 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35348
hmmm... że tak sobie uda i pupę można zmienić?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 123 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 716
Kawał zaj**istej roboty !!!! szacunek ogromny :)

Zgadzam się z ejpi. Uważam, że nie każdemu musi się podobać wysportowana, wyrzeźbiona sylwetka. O gustach się nie dyskutuje, ale przeraża mnie, aspekt zdrowotny, który jest ignorowany przez społeczeństwo :( Cellulit, normalna sprawa, która dotyka większości kobiet. Ja sama przez zaburzenia hormonalne się z nim męczę, ale ludzie nie rozumieją, że nadwaga, zawsze ma destrukcyjne skutki dla naszego organizmu i poniekąd odzwierciedla nasz stan zdrowia. Co gorsza... niektórzy są na tyle ograniczeni, że nie chcą tego widzieć, nie dadzą sobie wytłumaczyć, a co gorsza... nie chcą dać sobie pomóc.


Zmieniony przez - Sarah w dniu 2015-08-16 19:45:20
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Super podsumowanie Ogromna różnica.
Co do podejścia ludzi do problemu nadwagi i wiążących się z tym konsekwencjami to zgadzam się powyższymi postami.
Problem odżywiania i świadomości jest ogromny. Z autopsji....Ostatnio mieliśmy podopiecznego - co prawda krótko bo jego mama była jeszcze gorsza i chyba zabrakło chęci do zmiany czegokolwiek....... chłopiec lat 11 ,150 wzrostu ,92kg.
Problemy z oddawaniem moczu, wypróżnianiem się i tarczycą. Po radę przyprowadził go dziadek ale poprosiliśmy żeby przyszła mama - w końcu ona gotuje. Nawet butów samodzielnie nie mógł założyć. Żal komentować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
Sforciu super wyglądasz, przemiana rewelacyjna Gratuluję i życzę powodzenia w dalszej pracy
Zgadzam się również z wypowiedziami dziewczyn, my z mężem też będąc nad morzem nie widzieliśmy ani jednej kobiety czy mężczyzny dobrze wyglądającego (nie mówię, że my jakoś sami ekstra wyglądaliśmy, ale było widać, że pracujemy nad swoimi sylwetkami) brzuchy wiszące u mężczyzn, a u kobiet cellulit. Widać gołym okiem właśnie na plaży efekty codziennego odżywiania


Zmieniony przez - Nikki w dniu 2015-08-17 07:31:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
W kwestii zdrowia zgodzę się w 100% również.
Przykre, że ludzie nie wiążą swojego stanu zdrowia z tym co wkładają na talerz....

A co najgorsze nie myślą o dzieciach!! Ostatnio przeczytałam artykuł o "pasieniu" dzieci słodyczami, ze rodzic da dziecku czekoladą żeby było szczęśliwe, ale nie pomyśli już o tym, że dziecko wieczorem będzie płakać z powodu zatwardzenia.
Tak samo "plaga" nadpobudliwych dzieci, ADHD.... - wszystko jedzenie



______________________________
swoją drogą dziś szał na fejsie SFD
Znaffcy się odzywają

Dobrze wiem, że taka sylwetka się nie wszystkim podoba, ale przecież lepiej mieć cellulit i obwisła dupę + oponę na brzuchu

Dobrze, że ta moja dupka taka twarda mimo, że taka mała i nie skalana przysiadami i nie płaczę po kątach, a jedynie staram się nie wybuchnąć śmiechem


Kocham Internet



Zmieniony przez - sforcia w dniu 2015-08-17 13:42:16

Zmieniony przez - sforcia w dniu 2015-08-17 13:42:41
2

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Wiem, że nie wyglądam teraz jak ta Pani po lewej ani nihdy nie wygadalam jak ta po prawej. No ale...

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Już lecę na FB bo nic nie widziałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Eh.

Wniosek jest taki, że ćwiczyć można tylko wtedy, kiedy jest się idealną, filigranową klepsydrą, a całe mięśnie idą w pupę (bo nawet nie uda) i CYCKI. Śmierć babkom z wąskimi biodrami, nic nam nie pomoże, napawamy mężczyzn obrzydzeniem :D

Dla Januszów nie do ogarnięcia jest fakt, że ludzie mają różną budowę, że sporty sylwetkowe rządzą się swoimi prawami, czy, że wysportowana kobieta z niskim poziomem tłuszczu będzie mieć widoczną rzeźbę. Ba, że nawet banalne czynności jak wykonanie x pompek czy paru podciągnięć już wymagają jakoś tam wyrobionego bicka czy pleców.

Nie wiem, pewnie źle ćwiczymy, jakbym robiła więcej przysiadów, to byłabym kobiecą gruszką :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
megan292 Mistrzyni Polski FB
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 846 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22024
Asia, jak przeczytałam te d****izmy w komentarzach, bo się przeraziłam poziomem komentujących :/ Nieważne jak dobrze wyglądasz, niektórzy i tak Cię zjadą, bo wszystkim się przecież nie dogodzi. Na ale skoro zalajkowali funpage forum sportowego, to do cholery czego się spodziewali? I to po zawodniczce bikini fitness? Nadwagi???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 30 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24801
Z ciekawości weszłam na fb, no nic dodać nic ująć. Chyba już mamy odpowiedź czemu na plażach tyle "pięknych cial" te wszystkie głupie komentarze świadczą o poziomie wiedzy na temat sportu i zdrowej diety. Osobiście podziwiam za tyle wysiłku włożonego i siłę charakteru ☺ piękne ciało i piękna kobieta. Żal mi tych co piszą te głupie teksty bo to tylko świadczy o ich niskiej inteligencji. No musiałam to skomentować, a teraz znów wracam do cichego podglądania
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium