SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474776

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Ilość optymizmu i pozytywnej energii, odwrotnie proporcjonalna do ilości snu :D
lubię to :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Wojtek ja juz tak jakoś mam
Tzn. ogólnie jestem bardzo pozytywnym człowiekiem i wszędzie widzę jasną stronę słońca

Poza tym mogę spać po 5h i normalnie funkcjonować, tyle tylko ze później nie widzę tego co się dzieje w środku w organizmie niestety....

No a tak jak przewidziałam wczoraj spędziłam 12h w pracy....
Wrocilam do domu ledwo widząc na oczy, ale na całe szczęście jedzenie na dziś miałam przygotowane więc mogłam odpocząć. Spałam w sumie 6,5 h jak dla mnie luksus, no i rano czulam się całkiem dobrze

Dziś również zanosi się na nadgodziny :/

Cóż, pewnych rzeczy się nie przeskoczy w życiu

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
A przez weekend jeszcze Wojtek przeczołga na treningu i weekend udany

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
tez tak kiedys miałam że w tygodniu spałam o 5h było spoko, wystarczyło odespać po 12h w weekend. ALe teraz coś się zestarzał i te min. 7h snu codziennie musze mieć :) każdy ma inaczej, ale wiem że mozna funkcjonowac na naprawde małej ilości snu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Niestety jak ma się " te lata " to trzeba spać więcej :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
popuri jaki Ty dowcipny

rion - przeczołgał w 30 sekund, ze nam się odechcialo serio.

natalijka u mnie to póki co działa, ale nie wiem właśnie jak długo
Ale regeenecja na tym etapie zdecydowanie powinna być lepsza u mnie!!!!!!

________


Po konsultacjach u Wojtka powiem na szybko tylko, ze tam gdzie miały być spadki tam były, a tam gdzie miało urosnąc, to urosło jest dobrze.

Zapowiedział mi zwiekszenie treningów do 6 w tygodniu!!
Oczywiście zero cardio! Ale ma pomysł na połączenie silowki i treningu metabolicznego, którego namiastkę mialysmy dzisiaj

W każdym razie do Sopotu czasu coraz mniej wiec juz nie ma czasu na żarty!!

Trzeba zapyerdalac!!

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Późna kolacja

Emocjonujący dzień spędzony z Agatka <3

Trzeba zbierać siły bo zaczyna się najcięższy etap.

Dobranoc




"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Ja cały czas zaglądam i gorąco dopinguję

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Żarty sie skończyły czasu coraz mniej

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Nie stresujcie dziewczyny, bo kortyzol skoczy Asia zen-wdech-wydech-relax you can do it
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium