SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474789

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Teskno, chlip, chlip, chlip :'-(

Forma jak zwykle pro, mam nadzieje ze najlepsze posladki w Polsce sie nie zmniejszaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Dziękuję Bziu -

Cruella - proszę Cię

Dzisiaj środa - dzień wolny od siłowni, ale i tak nie leżałam bykiem, ale jakoś taki większy spokój psychiczny, bo nigdzie się nie pędzi, nie biegnie...

Dobranoc - czas się zregenerować - miałam poprawić tę kwestię, ale nie wychodzi za choinkę

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Dzień dobry

Inna stylizacja niż siłowniane leginsy

Girka jakaś tam jest, oby z niej zostało tylko to co najlepsze

3

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Super jak zwykle Asia w tym roku plaża Twoja
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Rion - oby plaża moja, ale i scena w Sopocie


_______________________
Dzieję się ostatnio u mnie dość sporo rzeczy, wręcz rzekłabym za dużo jak na ten czas który posiadam, ale staram się wszystko ogarniać najlepiej jak mogę.

Nie wiem czy zauważyliście, ale stałam się zielona
A to wszystko ma związek z pewnym projektem, który jest w fazie rozwoju. Ale wszystko w swoim czasie


___________________________

Trenuje nadal 4x w tygodniu, jem wg założeń. Póki co 2 tydzień redukcji, jutro pomiary i decyzje co dalej.
Na moje nieszczęście redukcja rozpoczęła się w drugiej połowie cyklu
Dlatego nie mam pojęcia co jutro się okaże przy pomiarach.

Poniżej jakieś aktualne foto pleców - w końcu miał mi je kto zrobić
Bo samej to trochę ciężko



1

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
No to witamy w gronie zielonych Na pleckach mięska trochę siedzi
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Rion - jestem ciekawa ile tam faktycznie zostanie po redu.

A teraz proza życia...
Nie dotarłam na siłownie mimo, że był zaplanowany trening...
Niestety w robocie armageddon do końca tygodnia i właściwie jeszcze początek następnego


Ogólnie zapyerdol na maksa z każdej strony i ciężko mi się wyrobić ze wszystkim co muszę i chciałabym zrobić
A wkurza mnie coraz bardziej, że coś "muszę"
Tak jakoś w kościach czuję, że mały off by się przydał.... Chyba, że wychodzi, że jestem mięczak ??


ehh jeszcze tylko przetrwać kilka dni.... a miały być szpilki i salka... taaa

Jak to stwierdziłam, że tak ogólnie siły mam, ale chęci trochę mniej... - chyba, że to wina pogody



Tym mało optymistycznym wpisem kończę nadawać

Dobranoc



Zmieniony przez - sforcia w dniu 2016-04-26 23:08:24

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Masz moda - możesz rzucić pracę %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
dobry żarcik....

Ale i tak rozważam taką możliwość

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Z takimi plecami, to Sforcia prezydentem możesz być nawet ;) ;) ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium