SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474760

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Dziękuję dziękuję
Pewność siebie owszem, ale i pokora i skromność też ważne
Zobaczymy co to będzie, z pewnością dam siebie maxa!! Innej możliwości nie ma!!!

Poniżej zamieszczam obiecane porównania zdjęć.
03/2013 vs 06/2015

65 kg vs 65 kg

Uważam, że ta sylwetką którą mam obecnie jest w sam raz do porównania, bo taką sylwetkę planuje mieć po zawodach, tak na co dzień (ewentualnie mniej w udach, jak woda i hormony pozwolą )
Jak to Artur mówi "Taka Sportówa"

Nie chcę robić porównania z wysuszoną sylwetką pod zawody, bo nie o to chodzi.
Nie mówię, że efekt jest spektakularny, ale widać zmiany w proporcji ciała, gęstości mięśni, kształcie ramion, pośladków, ud
Gdybym od początku trafiła w ręce fachowców, to z pewnością efekt byłby inny. Ale przez ponad 1,5 roku to było bujanie się tu i tam.
Ale nie żałuję niczego, bo wiele się nauczyłam przez ten czas i właściwie mając porządne podstawy trafiłam do Artura i Sylwii, trzeba było mnie po prostu trochę skorygować i naprostować z dietą i treningiem i tadam oto co wyszło.


Dodatkowo dorzucam tabelkę z pomiarami - wczorajsze robione wieczorem po kolacji
- 12,5 cm w boczkach



A tym czasem palimy resztkę smalcu na dupsku i jedziemy z tematem!!!! Bo nie ma opieprzania się!! Jeszcze jest wiele do zrobienia!!












Zmieniony przez - sforcia w dniu 2015-06-15 17:09:45

Zmieniony przez - sforcia w dniu 2015-06-15 17:11:26
4

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dwugłowy. Uda.

O matko z córką :O

Dla mnie Sforcia, ty też teraz jesteś perfect - kobieta, po której na pierwszy rzut oka widać, że rzuca żelazem. Takie właśnie sylwetki, to dla mnie inspiracja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sforcia -cóż mogę powiedzieć...zmieniałaś się na naszych oczach Efekt jest wspaniały i ciężko na to pracowałaś bez zbędnego marudzenia. Forma plażowa już jest - teraz pracujemy nad startową Dajesz na maxa do samego końca!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Sforcia! Ale wypas!! No i te DWÓJKI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
mega różnica, jestem w szoku :D gratulację, bo zrobiłaś kawał solidnej roboty i już możesz czuć się wygrana zawody w Sopocie to będzie wisienka na torcie.

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A tak z ciekawości, bo mnie to męczyło po opolu - ile masz w ramionach i bicku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
mega zmiana!! motywujesz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206873
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
No sportówa z Ciebie pierwsza klasa
Wyglądasz po prostu fantastycznie. A w Sopocie będzie ogień

Jesteś idealnym przykładem, że nawet problemy zdrowotne nie stanowią przeszkody w osiągnięciu celu.
Podziwiam Cię za ten zapał, zaangażowanie i ciężką pracę

Brakuje mi słów z wrażenia...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium