SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474810

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
sforcia
Do tego nie wiem czy wspominałam, ale zaczynam odczuwać lekki głód na tej misce



Ja Cie krece! Gdzie Ty to miescisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
W nogach :D

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
gienus12
W nogach :D


Widzialam na zywo w niedziele podczas wspolnego treningu i powiem Ci, ze moja pierwsza mysl gdzie to miesci- to na pewno nie nogi, a inna czesc ciala. Nie bede glosno pisac ktora Zaobserwowałam natomiast ogromny przyrost w tej okolicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Ważne że forma na plus, nie ważne gdzie do przodu idzie . Jak apetyt jest to jeszcze lepiej,trzeba korzystać


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2016-02-05 16:33:00

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
No jakoś mieszcze i nie pogardziłabym większą ilością
No, ale głód jest bardziej tym spowodowany, ze między 2 a 3 posiłkiem mam 6h przerwy bo w pracy ciężko u mnie z czasem żeby zjeść 3, dlatego przesuwam go na później, ale chyba bede musiała rozbić go na pól i zjeść część w pracy.

Do tego jak Tadeusz mi wspomniał, z powodu małej ilości snu wytwarza się hormon grelina odpowiedzialny za łaknienie, a ze spię po 5,5h to ten głód może się pojawiać.

Ale tak poza tym ilość jedzenia ogólnie wystarcza, co prawda kończąc trening czuje jakbym nie miała ochoty na kolację, ale jak tylko zejdę do szatni włącza się mega ssanie w brzuchu


Wypiska z treningu pojawi się później
Póki co na lepszy dzień foto pysznego śniadania



"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
CruellaDeMon
gienus12
W nogach :D


Widzialam na zywo w niedziele podczas wspolnego treningu i powiem Ci, ze moja pierwsza mysl gdzie to miesci- to na pewno nie nogi, a inna czesc ciala. Nie bede glosno pisac ktora Zaobserwowałam natomiast ogromny przyrost w tej okolicy




Yyyy nooooo

Apropo tego, to zamiast iść do dr Szczyta wystarczy stosować dietę od Tadeusza
Karolina nawet moja szefowa zwróciła uwagę na tą część ciała z pewnym niedowierzaniem
Więc chyba faktycznie rzucają się w oczy


(Aaaa później wrzucę jeszcze foto po wczorajszym treningu... Tam tez zauważalne przyrosty )

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
kobieta stworzona do przyrostów :D , ładne śniadanko, u mnie chwilowo szejki bo patelnia się coś spsuła i wszystko przywiera, na tygodniu kupie nową.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
He he i wszyscy zadowoleni publika na forum, mąż zapewne a i szefowa teraz zazdrosna
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
rion - dokładnie tak

________________

Czas na wypiskę za ostatnich dwóch treningów :)

CZWARTEK
Krótki, intensywny.
Czułam pewien niedosyt po nim, ale na drugi dzień odczułam za to dziwną niemoc w rękach.


1a. Eccentric Dips (przerwa 0 sec - tempo 5010)
4 x6 - masa ciala

1b. Cable Pulldwon (przerwa 90 sec - tempo 3012) - 2 sec ściśnięcie
4x 15 - na wyczucie

2a. Single Armd DB Row (przerwa 0 sec - tempo 3011) - wyszedł progres 14kg, bo nie było wolnych 12stek
3x 8 - 12kg

2b. High Pull (przerwa 90 sec - tempo X0X0)
3x 8 - 25kg

3a. Plank
3x max

3b. Leg raise From hang (przerwa 60 sec - tempo 3010) nie myślałam, że taka słaba jestem
3x 10 - masa ciala


PIĄTEK
Z lekkim przerażeniem poszłam na siłownię, bo obwodówki daaaawno nie robiłam.
Na całe szczęście w piątek o 19 raczej pusto na siłowni więc wszystko co chciałam miałam wolne.
Po pierwszym obwodzie chodziłam już dziwnie, a kończąc ostatni czułam w gardle posiłek przedtreningowy
Także noooo.... Fajnie było

1a. Barbell Paused Squat (przerwa 15 sec - tempo 32X0) - 2 sec na dole
4x 5 - 30kg

1b. Single Leg Glute Bridge (przerwa 15 sec - tempo 2010)
4x 15 per leg - masa ciala

1c. DB walking Lunges (przerwa 15 sec - tempo 1010)
4x 12 per leg - 8 kg na reke

1d. Leg Curl (przerwa 15 sec - tempo 5010)
4x 8 - na wyczucie

1e. Lying Side Abduction (przerwa 15 sec - tempo 2010)
4x 15 per leg - masa ciala

1f. Swing (przerwa 120 sec - tempo X0X0)
4x 30 - 16kg


MISKA -
Czwartek i piątek na 2700 kcal - takie samo jak w środę z drobnymi modyfikacjami w owocach.


+ Bonus potreningowy z piątku
Jak po tygodniu czuję i widzę różnicę, to chyba boję się efektu jaki będzie po 6 tygodniach.









Zmieniony przez - sforcia w dniu 2016-02-06 21:36:04
6

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
O o o ...
Cieżko napisać cokolwiek co by było kulturalne w tym momencie.
Zatem: ale pupa
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium