SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474867

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja powiem tylko od siebie że nawet nie doczytałam do połowy. Szkoda czasu za każdym razem te same bla bla bla....
Znam już to z przeszłości w stosunku do innych osób. To jest jak rozmowa z pijanym - nie warto zaczynać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 885 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17458
Ja już wyraziłam swoją opinię na FB i tutaj podkreślę raz jeszcze. Jestem, obserwuję, kibicuję, widzę nakład pracy i postępy. W głębi dusza zazdraszczam i bedę bronić Twojej sylwetki, postawy i szacunku dla ciała całą zatłuszczoną (póki co) sobą Jak dla mnie jesteś silną kobietą, która wie czego chce i potrafi wyeksponować piękno. Jeśli kto woli galaretę, obłe zarysy, słabą estetykę - jego sprawa. Niektórym zwyczajnie wygodniej chadzać łatwiejszymi szlakami.
1

" - Tato.... - ciągnąłem słabym głosem. - Nie jestem pewien co robić, ledwie mogę się ruszać..
- Synu.... - powiedział z nagłą determinacją. - jeśli nie możesz biec, idź. Jeśli nie możesz iść, czołgaj się. Rób to, co musisz i nigdy, przenigdy się nie poddawaj.

Zamknął oczy i mocno mnie uścisnął. Wyciągnąłem rękę i położyłem dłoń na jego ramieniu.
- Tak zrobię, tato - wymamrotałem. - Nie poddam się.
Rozluźnił uścisk, a wtedy moja głowa bezwładnie opadła na brzuch. Rozłożyłem ręce i nogi a potem postąpiłem tak, jak radził - zacząłem się czołgać."

http://www.sfd.pl/Spawareczka_wychodzi_z_krzaków-t1033235-s9.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Dziękuję dziewczyny

Sylwia dokładnie tak do tego podchodzę robie to dla siebie i sobie mam sie podobać a nie internetowej gawiedzi ale komentarze rozwalaja system ha ha ha

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Sforcia nam skalanym sztangą się podbasz. Już teraz jest super a jak dobudujesz co nieco tu i ówdzie to będzie idealnie.

Osobiście cały czas podziwiam i kibicuję

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206875
Sforcia jesteś cudna na fb komentują chyba osoby,które same mają nadwagę,cellu i chcą wszystkich przekonać,że tak wygląda prawdziwa kobieta. No więc- nie wygląda, zdrowa kobieta ma muskle i się ich nie wstydzi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1321 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53435
Sforciu jesteś śliczna!!!
JEszcze jak byłaś w lejdis to czułam z Tobą magiczną więź ze wzlędu na podobny wzrost, stosunek do nóg i ogólnie budowę ciała Tzn wtedy, bo teraz to do Ciebie mi daaaaleeekoooo...

Kibicuję Ci cały czas!

A Tymi z fejsa to wiesz... jak ktoś mówi, że wyglądasz jak facet to... żeby to delikatnie ująć- jesgo definicja męskości jest nieco eee kobieca

Tryb: podglądacz ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 230 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2092
Sforcia jak to wszystko przeczytałam to poprostu z krzesła mało nie spadłam nie masz sie czym przejmować głupim gadaniem ludzi którzy nawet nie wiedza ile wysiłku i poświecenia kosztuje taka metamorfoza która jest przepiękna bo taka jestes!!!! ludzie sa zazdrośni bo sami nie maja ani motywacji ani chęci aby cos ze sobą zrobic a wygłaszać głośno swoje fałszywe opinie jest prościej niż pilnować diety i dawać na treningu ( nie Cardio milion godzin dziennie i narzekanie ze nic sie nie zmienia - bo sie nie zmieni ) z siebie 100% !!!!!

Sforcia ja zazdroszczę Ci tali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38504
Podziwiam i kibicuję od marca 2013 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 18 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 19672
Ludzie po prostu nie ogarniają pewnych kwesti ,a się wypowiadają . Ja jestem pełna podziwu tego ogromu pracy i tej przemiany ,Joasiu nie przejmuj się ,masz wspaniałą sylwetke ,wykorzystałaś potencjał swojego ciała do sportów sylwetkowych ,naprawdę duzo bym dała i nie tylko ja żeby chociaż w jednym % tak wyglądać .Ja od kiedy jestem na forum śledzę Twoje dokonania i jesteś naprawdę osobą godną podziwu :) I cały czas kibicuję również :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
A to i ja wrzucę swoje 3 grosze Też cały czas Ci kibicuję, świetnie wyglądasz i najważniejsze to nie przejmować się tymi beznadziejnymi komentarzami tylko dążyć do celu, trzymam kciuki!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium