SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474843

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Będzie dobrze, jeszcze nie wszystkie sex shopy odwiedziłam
Dzisiaj zrobię sobie trasę rowerową do pozostałych i przynajmniej pyknę cardio. Ale nie wiem czy mi się to do środy uda...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :)

Na pewno dasz radę ze wszystkim, tylko trza spiąć poślad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
lubiekaszke
Będzie dobrze, jeszcze nie wszystkie sex shopy odwiedziłam
Dzisiaj zrobię sobie trasę rowerową do pozostałych i przynajmniej pyknę cardio. Ale nie wiem czy mi się to do środy uda...


Przynajmniej grunt obadasz pod siebie


popuri
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :)
Na pewno dasz radę ze wszystkim, tylko trza spiąć poślad


Tak jest!!
Więc spinam poślady i działam.
Wiem, że tam gdzie zamawiałam mają na stanie ten model GALA-01 dostępny od ręki w takim rozmiarze jak potrzebuję, ale te Gala są niewygodne i szukam dalej jeszcze. Zobaczymy
czasu niby niewiele, ale może akurat się uda.

Płakać w kącie nie zamierzam!!!

_______________
Dziś obejrzałam się w lustrze
Nogi są coraz szczuplejsze, takich chyba nigdy nie miałam
Jutro Artur z Sylwią ocenią, ale mam wrażenie, że wszystko idzie jak powinno.
1

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sforcia ty masz spać w weekend a nie budzik nastawiać Obudzisz się, zrobisz cardio - najwyżej jeden posiłek ucieknie ale przynajmniej wypoczniesz! W weekendy laba, nic Cię nie obchodzi oprócz regeneracji - jednym słowem miej wszystko w............................bo inaczej się zajedziesz Kochana a ciężki okres teraz masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Sylwia - chyba potrzebowałam takiego "pozwolenia" na odpoczynek
Ja próbuję za dużo w weekend nadrobić

No nic - zostały 3 weekendy - zostaną przeznaczone na regenerację i odpoczynek i wyklejanie stroju oczywiście

W sprawie butów działam intensywnie razem z Kaszką i jest nadzieja.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sforcia
Sevenload92, julcziik, teija, - dziękuję dziewczyny

Jolus2905, megan292 - Pod takimi skrzydłami jakimi jesteśmy, to z pewnością każda z nas będzie miała rewelacyjną formę




Vow - Co do Czesia, to masz rację. To jest i trenerska robota, ale i akceptacja siebie z każdą wadą i zaletą. Poza tym, gdyby nie ta pewność siebie i świadomość własnej wartości, to musiałabym spakować torbę treningową i iść płakać do kąta

A co do nóg, no to cóż - pamiętam No i nadal jesteś piękna i młoda wariacie!! Też udowadniasz, że można




Forma będzie mega:) jakby to Artur powiedział będzie MIÓD Kibicuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Czy będzie miód, to się jutro okaże jak się zaprezentuję Arturowi i Sylwii w bikini

Z pewnością będzie foto-relacja - oczywiście jeśli będzie się czym pochwalić - żarcik taki.... bo jaram się sobą - to już próżność przemawia - chociaż NIE - wiecie co!? Nie próżność! W końcu nie po to tyle trenuje i pracuję na to, żeby się chować po kątach i udawać, że wcale dobrze nie wyglądam! Bo wyglądam dobrze! I taki jest tego sens


Z pozytywnych rzeczy - środa/czwartek będę miała buty rozmiar mniejsze Więc REWELACJA!
Co się nadzwoniłam i napisałam emaili, ale warto było. Mam nadzieję, że się wszystko uda.

____________________

Może coś tu napiszę w końcu odnośnie treningu

Dziś klatka + barki.

1) wyciskanie na ławeczce ze zmianą stopnia nachylenia, od najniższej do najwyższej 4x 8-12 powtórzen
2) rozpiętki na brami - 3x 15

Barki
1) wyciskanie zza głowy na smithcie - 4x- 8-10
2) wznosy bokiem - 4x 8-10
3) wznosy w opadzie - 4x 8-10
4) wyciskanie hantli siedząc 3x 10
5) wyciskanie przed siebie hantlami na skos (nie wiem jak to nazwać) + podciąganie sztangi w opadzie do mostka - 4x 12

+ brzuch
+ aero bez mocy jakieś niestety....

Ogólnie delikatna niemoc mnie łapie, nogi jak z ołowiu czasem.... No ale co się dziwić, najcięższy okres się zaczął.... 26 dni

Miska wg wytycznych.... jutro się okaże czy miskowe zmiany przynoszą skuteczne efekty.
W mojej ocenie tak, bo -4 cm w biodrach i -1,5 w udzie w tydzień, to jest mega różnica

Może w końcu będę miała szczupłe nogi





Zmieniony przez - sforcia w dniu 2015-06-22 23:22:16

Zmieniony przez - sforcia w dniu 2015-06-22 23:27:48

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Oj tak .Dziś chwila prawdy.Nasze bikiniary na sali baletowej ze Sforcia na czele pokażą wielka klasę w pozowaniu i ocenie sylwetki.Zwracam uwagę że znajdować będziemy się na II pietrze budynku z oknami na twarde betonowe podłoże.Ja nie skacze jakby co.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Artur Ś.
Oj tak .Dziś chwila prawdy.Nasze bikiniary na sali baletowej ze Sforcia na czele pokażą wielka klasę w pozowaniu i ocenie sylwetki.


To się okaże

a ze Sforcią na czele owszem - bo jakby nie patrzeć będę mieć 185 cm wzrostu

zaczynam się stresować jak przed zawodami... To taki porządny sprawdzian dziś będzie...
Ciekawe jak wypadniemy.



a wspominałam może coś, że jestem głodna?!?!

Mąż zrobił mi dziś pierwsze zapasy "na po zawodach"
- masło orzechowe z Lidla
- lody z lidla - o smaku masła orzechowego, ciasteczek z czekoladą i truskawek z serkiem mascarpone i chyba jeszcze jakieś
Lodówka turystyczna na Sopot konieczna


Zmieniony przez - sforcia w dniu 2015-06-23 13:06:47

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kochana - co tam głód lepiej zobacz jak Ty wyglądasz
Jesteśmy dzisiaj zalatani na maxa i nie mam jeszcze zgranych zdjęć ale wstawiam mały przedsmak
Co sądzicie, Sforcia daje radę???

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium