SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474822

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
A te wody sama niosłaś czy kolega od indyka pomógł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Hi hi. Akurat w tym momencie go nie było . Wody na 3x nosiłam po 3 zgrzewki

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Jutro widzimy się u nas jeśli aktualnie i robimy przegląd. Podejmiemy decyzje co do ostatniego tygodnia. Po ostatnich konsultacjach i sprawdzianie z pozowania forma jest już praktycznie startowa. Trzeba się tylko zastanowić by trafić w gusta sędziów na ile ta forma ma być sportowa i w tym kierunku podejmiemy kroki w tym tygodniu. Bikini rządzi się prawami natury czyli uroda,wdzięk,proporcje sylwetki i forma zgodna z wymogami regulaminu. Myślę że w związku z tym tzw. odwodnienie przeprowadzimy delikatnie lub wcale.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
No tak, bo bikini rządzi się swoimi prawami, tu nie chodzi o żyły i super wycięcie
Zrobiłam dziś foty takie na szybko żeby zobaczyć co i jak się dzieje, więc rzeczywiście brakuje tylko machnąć się bronzerem i heja na scenę
Co zrobić - tak już jest jeśli jest się świeżakiem i pierwszy raz wychodzi na scenę - wszystko jest dla mnie i mojego organizmu nowe.
Tak jak z początku myśleliśmy, że nie zdążę na czas, tak teraz się okazuje, że jestem już gotowa

Jutro w Śremie po oględzinach podejmiemy decyzję co i jak

Tym czasem z relacji, co tam u mnie zdaje raport:
- mąż w domu
- stanik od bikini wyklejony
- dziś ostatni trening nóg wykonany - poszło w dwójki i poślady


_____________________
Tydzień zapowiada się dość intensywny
Jutro w pracy będzie speed maksymalny - bo nie ma opcji żebym poszła do pracy jeszcze we wtorek!! muszę zbierać siły.
Poniedziałek, wtorek i środa trening siłowy, czwartek już bez ew. aero, a w piątek o 12 wyjazd z Mosiny od samego Szefa Bulla

W środę jedziemy z Michałem do Poznania kupić jeszcze potrzebne rzeczy na wyjazd.
Czwartek kosmetyczka i pakowanie wszystkich gratów
Muszę zrobić jeszcze listę tego co potrzeba, bo jeśli pogoda dopisze to zostajemy z Michałem do środy nad morzem

To chyba tyle

Generalnie waga dziś wskazywała 61,2 kg
O ile dobrze się pomierzyłam, to w talii miałam 61 cm, a w udzie 52 - takich nóżek nie miałam od czasów podstawówki


Znikam spać! Ostatni raz muszę wstać o 5.30!!

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
Sforcia trzymam mocno kciuki za udany debiut! Masz piekne miesnie!

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
Sforcia pochwal się jak wykleiłaś stanik - jestem bardzo ciekawa A tak swoją drogą to wypocznij porządnie, a przedewszystkim się wyśpij, bo na scenie musisz zabłysnąć Będę trzymała kciuki i oczywiście czekam na relację


Zmieniony przez - Sevenload92 w dniu 2015-07-14 08:48:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
KONIEC edycji


Najpierw powiem tak - ciało, to jest nic, siła czy predyspozycje sylwetkowe ............ najważniejsza jest PSYCHIKA

Jeśli nie jesteś dostatecznie silna i nie masz przy sobie życzliwych i wyrozumiałych ludzi, to dobrze sobie przemyśl czy takie coś jest dla Ciebie......




To tytułem wstępu
Będzie dość obszernie.

Poniedziałek - ostatni dzień w pracy. Młyn niesamowity - kręciło mi się w głowie na końcu...
Później prosto z pracy, do Śremu... W lekkim stresie co to też Artur wymyślił
Generalnie wyszło, że jest za dobrze jak na bikini. Decyzje dotyczące odwadniania miski itp podjęte. Teraz tylko patrzeć i obserwować jakie przynosi to efekty.
Dogadanie paru jeszcze szczegółów i heja do domu.

Płyny uzupełnione - ok 10l
Trening - klata/bary po 5-6 serii 12-15 powtórzeń.
Bieżnia zaliczona.

Wtorek -
Pierwszy dzień urlopu
Ale wcale nie taki spokojny, bo pomimo, że wstałam po 9tej to czekał mnie wyjazd do Poznania.
Po powrocie wiksa na siłkę, pozowanie i plecy poszły w ruch takie same powtórzenia jak wyżej.
Na koniec bieżnia.

Środa -
pobudka 7.10 - trzeba przed wyjazdem załatwić naklejkę na szybę do auta, bo mieliśmy wymianę przedniej szyby - naklejka nie do uratowania.
Powrót do domu, ogarnianie i znów wyjazd na Poznań - trzeba było uzupełnić parę rzeczy przed wyjazdem.
Powrót po 19stej Szybko na siłkę - przeleciałam wszystkie mięśnie po 1-2 serii na maksa, mam nadzieję że wszystko co powinnam zrobiłam, bo już nic nie zmienię

Poniżej mała fotorelacja z wyjazdu i nie tylko

Wczoraj zakupiłam w Rossmanie taki przefantastyczny kuferek termiczny
Mieści dwa pudełka, takie w sam raz na wyjazd albo do pracy.





Zestaw podróżny


A później było tak
Sphinx - knajpa przyjazna pudełkowcom



Moja część kolacji po treningu



A tu wspierający mąż i jego posiłki

Pachniało w całym domu







A między innymi to czeka na mnie w domu pochowane w szafkach

Paczka z SFD









Zmieniony przez - sforcia w dniu 2015-07-15 23:21:15

Zmieniony przez - sforcia w dniu 2015-07-15 23:22:00

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Jeszcze kilka słów.

Samopoczucie mam całkiem okej, pomimo natłoku zajęć i wrażeń, ale wiem skąd takie dobre samopoczucie... Ponieważ mam urlop... Teraz widzę ile energii i mocy wysysa ze mnie moja praca...
Niby "tylko" biurowa... ale na takim speedzie i ciśnieniu, że dopiero teraz widzę jakie to męczące...

Czas zmienić pracę

Generalnie siły są po posiłku, później jak jestem na głodzie jestem już nieprzyjemna i niemiła... do tego mam wahania nastrojów od euforii po płacz... dziś prawie się poryczałam w galerii handlowej i później na bieżni ale nie dałam się!
Ale biedny Michał
Jednak jest dzielny i wytrzymuje moje humory....


Ogólnie za krótką mam dobę, a jeszcze trzeba się zregenerować...
Teraz idę zrobić rachunek sumienia co jeszcze muszę załatwić/zrobić/uszykować - trzeba spisać listę żeby wszystko było pod jako taką kontrolą chociaż u mnie to zawsze wychodzi inaczej


A na Dobranoc pozytywna nuta!!

Sun is shining and so are you!!






Zmieniony przez - sforcia w dniu 2015-07-15 23:38:51
1

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
Najważniejsze to wsparcie bliskich :) Pozdrowienia dla Michała :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 30 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24801
Sforcia, tak na wstępie, forma jak marzenie :) podglądam już od dawna ( stary dziennik również ), dajesz dużego kopa innym (tym małym żuczkom jak ja, którzy sami coś próbują tworzyć ;) ) Podziwiam za determinacje, organizacje i wiele wysiłku jaki w to wszystko wkładasz. Widać przy tym jaką frajdę Ci to daje :) Nie piszę powodzenia, bo jak dla mnie jest to zbędne, BO TAKIE CIAŁO SAMO SIĘ OBRONI Pozdrawiam i dużo optymizmu na końcówce życzę :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium