SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474764

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Pomijam kwestie treningu ale wizualnie u tej pani celowałbym w wielkość dokładnie pomiędzy tymi fotkami. Na lewej faktycznie ma uda spore ale na prawej nieco za małe, ja bym tam nieco dołożył. Ale ważne, że wie co zrobić aby zamierzony efekt osiągnąć.
A technika wykonania siadów no cóż dobra mobilność w biodrach i stawie skokowym, siadanie do tyłu a nie kucanie i przeniesienie środka ciężkości tak aby pracowała tylna taśma mocno czyli tył uda i pośladki, stopy równoległe i "wkręcone" i przysiad nabiera innego charakteru.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21518 Napisanych postów 30775 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870305
Przepraszam że trochę odbiegne od tematu nóg Ali itp Asia - bardzo ładna forma startowa, a do MP jeszcze dużo czasu. Z przyjemnością będę śledził dziennik bikiniary, z takim podejściem i charakterem jak Ty, czyli własnie normalnej dziewczyny, nie lansującej się na gwiazdę. Trzymam kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
rion10

A technika wykonania siadów no cóż dobra mobilność w biodrach i stawie skokowym, siadanie do tyłu a nie kucanie i przeniesienie środka ciężkości tak aby pracowała tylna taśma mocno czyli tył uda i pośladki, stopy równoległe i "wkręcone" i przysiad nabiera innego charakteru.


DOKŁADNIE TAK!!!


Ginger
- fajnie, że zapytałaś o to
Fajne dyskusje wynikają z takich pytań. Bo na tym to polega też istota forum, ktoś czegoś nie wie, to pyta

Odnośnie tego, że to dwie różne dziewczyny, to tak jak laski wspomniały, to ta sama.
Ale słusznie zauważyłaś, że Ala pozuje do zdjęć zawsze z nogą w tył, do tego z wykręconymi biodrami, co powoduje, że talia wydaje się jeszcze węższa.
To jest to, o czym ostatnio też wspominałam. O zdjęciach, pozowaniu które pokazuje tylko korzystnie naszą sylwetkę.
Jak będę miała czas, a ostatnio mi ciężko nawet fotę na siłowni pstryknąć, to stanę na wprost lustra i napnę czwórki, a drugie foto zrobię stojąc i wykręcając się
Zobaczysz różnicę


A moja wizja za dużych czwórek chyba jednak była mylna muszę odszukać też stare foty, gdzie miałam właśnie takie baniaki z przodu. i porównać.


A swoją drogą nie wiem czy wiecie, ale generalnie naukowcy znaleźli piatą głowę mięśnia uda co oznacza, że nie mamy już czworogłowego uda a pięciogłowy


prz1993 - Dziękuję I mam nadzieję, że na MP pokaże swoją życiową formę
Jak również mam nadzieje trochę rozbujać ten dziennik jak już się wkręcę w przygotowania, żeby było widać zmiany w sylwetce, progres i żeby wszystko było jasne i czytelne w kwestii miski itp.

No, a lansowanie się na gwiazdę to nie moja bajka. Na całe szczęście! Więc macie tu 100% normalnej dziewczyny, szczerej i prawdziwej
A fejm sam przyjdzie, kiedyś




Zmieniony przez - sforcia w dniu 2016-10-20 08:51:18

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
gwiazdy to nie tu ?
e to wychodzę

dobrze że już wyzdrowialaś i powodzenia w przygotowaniach :)

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 119 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11168
Sforcia
Jak będę miała czas, a ostatnio mi ciężko nawet fotę na siłowni pstryknąć, to stanę na wprost lustra i napnę czwórki, a drugie foto zrobię stojąc i wykręcając się
Zobaczysz różnicę


Ok Sforcia czekam z niecierpliwością

A jeśli chodzi o tamtą dziewczynę to naprawdę nie mogłam uwierzyć że to nogi tej samej dziewczyny... chyba że coś dodatkowo brała po lewej a po prawej szczupłe uda jak u Chodakowskiej...
A te pozy to naprawdę mogłaby czasem stanąć jak normalny człowiek żeby można było zobaczyć jej sylwetke na codzień a nie wiecznie się wykręca do aparatu...to właśnie nie podoba mi się w tych "fitneskach" SZTUCZNOŚĆ BRAK REALIZMU na codzień tak się nie wygląda i to odrzuca od ludzi tego typu
Ale Sforcia przywraca mi wiarę że można fajnie,prawdziwie promować zdrowy styl życia bez fejmu lajków i oklasków i ma się swoich fanów którzy doceniają to jacy jesteśmy... TAK NAPRAWDĘ
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
gienius

Ginger - bardzo wiele znaczą dla mnie Twoje słowa
I bardzo cieszę się, że jestem w taki sposób odbierana, przynajmniej przez Ciebie

A pewnie, że trzeba pokazać to jak się w rzeczywistości wygląda, bo co po oglądaniu 'sfotoszopowanych' zdjęć i lamentowanie do nich, że się tak nie wygląda i wyglądać nie będzie patrząc na raelia
Wtedy faktycznie przychodzę ja i pokaże, że to wszystko faktycznie jest trochę inaczej, tak normalnie

Poniżej wrzucam fotki, ale nie są to dokładnie takie o jakie mi chodzi
Bo nie dość, że to pozowanie bokiem, to mi nie wychodzi
A żeby pokazać się bez leginsów, to mam za dużo fatu jeszcze na czwórkach, żeby było widać mięśnie


Ale jakiś tam obraz jest.
Swoją drogą wróciłam do treningów i już wszystko wraca do normy z formą, waga lekko w dół i pomiary chyba też, ale to się dowiem w niedzielę, bo wtedy się mierze. No, ale wizualnie jest lepiej, zdecydowanie! Tak samo jak z samopoczuciem!!


EDIT - i tu akurat na foto nie widać, ale zaczyna mi chudnąć twarz co niestety u mnie nie jest do końca pożądane, bo mi policzki się zapadają
No, ale oznacza to u mnie, że forma idzie do przodu






Zmieniony przez - sforcia w dniu 2016-10-21 09:57:36

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Wczoraj miałam dzień wolny od personalnych i nie musiałam się nigdzie spieszyć ani nic.
Ze spokojem zrobiłam trening Dość porządnie, dokładnie (nie to, że robię na odpieprz normalnie, ale miałam luz psychiczny), no i dziś odczuwałam dość mocno dwójki i mięśnie brzucha doszły do tego

Nie rozpisuje się ostatnio na temat treningów, bo przez chorobę i przerwę nie mam super progresu w obciążeniach, dlatego wybaczcie mi takie wpisy

No, ale właściwie już nie mogę się doczekać nowego treningu, bo przyda mi się już jakaś odmiana
No, ale jeszcze trochę i będzie!!!

__________

A tymczasem dziś po raz pierwszy byłam na siłowni jako trener na cały dzień Nie tylko do personalnych
Póki co raz w miesiącu wpadną mi weekendy, ale że dziś dodatkowo mieliśmy akcję Drzwi otwarte i jakieś tam atrakcje, to ludzi przewinęło się dość sporo
Już przy końcu miałam gardło zdarte od tego gadania, ale fajnie było
całkiem nieźle myślę, że się odnajduję w tym, zobaczymy jak to dalej się potoczy wszystko

I powiem Wam, że jak mam styczność z takimi świeżynkami, babeczkami które nie mają pojęcia o siłowni, do tego zabijają je hantle 1-2kg, to wtedy dostrzegam ogrom pracy jaki włożyłam w swoje ciało
I absolutnie nie wyśmiewam ich, bo sama zaczynałam od zera, nie to mam na myśli, żeby nie było.
Ale jeśli miałabym chwile zwątpienia czy coś, to wiem że jednak tych mięśni mam dużo, no ale niestety trochę ukrytych pod tłuszczykiem
SIła tez jest dość duża, a nawet bardzo duża, bo wystarczy że porównam sobie jakimi ciężarami operuję ja, a jakie mają dziewczyny

bo tak jest jak się człowiek nie docenia


Pozdro czas iść spać, bo jutro na 8 znów na siłownię.
Może wpadnie teraz więcej fot z siłowni i może przemogę się żeby robić je podczas treningów i może znajdzie się w końcu ktoś kto mi jakieś foty popstryka, bo nudno z lekka jeśli chodzi o to co u mnie na fotach jest








Zmieniony przez - sforcia w dniu 2016-10-22 23:51:52

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Usunięty przez sforcia za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Weekend pracujący!!

Nigdy nie mów nigdy i czekaj zawsze cierpliwie na to co nadchodzi!! Pracuj na to i czekaj na efekty, a one w swoim czasie przyjdą

Cierpliwość to podstawa w życiu i w sporcie, przekonuje się o tym ostatnio na każdym kroku

Miłej niedzieli






Zmieniony przez - sforcia w dniu 2016-10-23 09:20:43

Zmieniony przez - sforcia w dniu 2016-10-23 09:23:26

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
To miłej pracy :)

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium