SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474768

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Bardzo fajna figurka
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Świetnie wyglądasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Artur Ś.
Bardzo fajna figurka


próbuję utrzymać, to co wypracowałam, a z nami babami nie jest łatwo w tej kwestii

Prawdopodobnie w piątek się melduje od rana na rozmowę co dalej ze mną
Dokładnie się jeszcze określę.

Julczik - dziękuje
1

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
sforcia
Prawdopodobnie w piątek się melduje od rana na rozmowę co dalej ze mną

Zabrzmiało groźnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Sevenload92
Zabrzmiało groźnie


Bo tak chyba będzie







Środa minęła smakowicie jeśli chodzi o jedzenie

1. 40g owsianych, 5 białek jaj, 1 całe jajo, nektarynki+morele
2.i 3 100g indyka, 30g kaszy gryczanej, + duszone warzywa - fasolka szparagowa, papryka, cukinia - wszystko w sosie pomidorowym
+ gratisowo filiżanka bobu u rodziców - ten tydzień jeszcze mam na takie "dojadanie" zdrowych rzeczy, jeśli coś akurat u rodziców będzie ciekawego.
4. Naleśniki by Grekar - 30g mąki żytniej, 70g mleka, 1 jajo, 125 g twaróg półtusty, 30g masło migdałowe. + waldeny czeko i piankowy - na foto
5. Naleśniki również, ale twarogu 150g i masła migdałowego 25g + waldeny czeko i piankowy
+ kefir


Dzień bez treningu. Miało być aero w terenie, ale pogoda dość wietrzna i niepewna, skończyło się na 45 min bieżni



________
Z obserwacji organizmu zauważam, że moje jelita i żołądek oszalały
Nogi puchną, brzuch wywalony. Mimo, że czysto bez syfu. Niesamowite jak jedzenie wpływa na nasz cały organizm.
Poza tym chyba za dużo nabiału i błonnika na raz

Makro w miarę się zgadza, bo nie chcę wskoczyć na wysokie węgle od razu, ale trochę "dodatków" jest, niewielkich ale jest.
Myślę, że jak zjem cały nabiał z lodówki, to oficjalnie się z nim pożegnam Da się żyć bez niego jak widać, a można kombinować coś innego jako "deser"

No i w zależności od tego co Szefo Arturro powie na temat mojej przyszłości - może trzeba będzie wyczyścić już od poniedziałku miskę.















Zmieniony przez - sforcia w dniu 2015-07-30 09:29:02
1

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
"Nogi puchną, brzuch wywalony."

Normalka, nawet na czystej misce po zawodach pewien czas ( nawet miesiąc ), ale ważne że to tylko woda a nie fat hehe :D no bób, twaróg też mogły sie przyczynić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
naleśniki też u mnie teraz czesto goszcza, wczoraj wdóch posiłkach;-0
ale narazie kalorie jeszcze nisko wiec nie wiele mi ich tez wychodzi i znaim się obejrze juzich nie mam na talerzu;d



widze ze nie tylko ja z odbiciem wody borykam sie pozawodach%
dobrze wiedziec;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
popuri
ale ważne że to tylko woda a nie fat hehe :D no bób, twaróg też mogły sie przyczynić


No żywię ogromną nadzieję, że większość tego to woda ale niestety swoje zjadłam i pewnie co nieco organizm zostawia na później
Artur powtarza, że każda kolejna redukcja idzie gorzej, bo organizm się broni. Ciekawa jestem jak następna u mnie przebiegnie.


A produkty ostatnio jakie spożywam faktycznie mogą powodować problemy gastryczne
Ale trochę sezonowych warzy trzeba podjeść 3 woreczki bobu zamrożone czekają

Ważne, ze metabolizm się kręci i co te 3h jestem głodna.


MARIAN 17

widze ze nie tylko ja z odbiciem wody borykam sie pozawodach%
dobrze wiedziec;d


Milo mi Cię gościć w moich progach
No z wodą to się boryka większość, a przynajmniej większość świeżaków
Dla mnie to był pierwszy start i dopiero poznaje reakcje mojego organizmu na te wszystkie jedzeniowe atrakcje, po kolejnych będę mądrzejsza

Dodatkowo niestety baby mają gorzej, bo nasza gospodarka hormonalna o swoje tez walczy
2

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52344
a mnie zawsze zastanawia jak Wy się odwadniacie, że tak puchniecie i na czym. Lub jak się redukujecie, że się nie możecie opanować i ile ładujecie w siebie żarcia po zejściu ze sceny, że są takie efekty.. po starcie w debiutach zjadłam normalny obiad, deser, opiłam się wody, na koniec poprawiłam czekoladą i tyle. Na drugi dzień normalna, zdrowa szama i na wadze + 1 kg w stosunku do wagi jaką miałam w dniu startu. Od marca minęło 5 msc a waga mi wzrosła o 2kg. Nie kumam.

btw strasznie mi się podoba Twoja forma Sforcia i wcale nie wyglądasz na wieloryba, wręcz odwrotnie, na maksa apetycznie
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Jaaaakie nalesniory smakowite !
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium