SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474793

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Małe Zmiany w diecie
dwa dni wysokie 2250
dwa dni niższe 2000
trzy dni 1700 ( w tym dwa z metabolicznym i jeden DT)

Najlepsze i tak są słowa Tadeusza "i tak masz mało kcal" apropo wcześniejszego rozkładu

Trening lecę ten sam i dokładam 2% obciążeń....
Przy piątku trochę tracę prąd w nogach, no ale co się dziwić... jak je katuje 6x w tygodniu, a przez to są dość mocno napuchnięte i trzymają wodę.

Póki co samopoczucie dobre, ale cały czas niestety niepewność odnośnie tego jak zejdzie mi dół.
To wstrętne, że do końca się nie wie jaka wyjdzie forma

Pytanie w jakiej fazie cyklu będę, czy mi się przesunie @ czy nie.
Czy opuchlizna z nóg zejdzie, czy nie.

Milion niewiadomych.

Mam nadzieję, że strój już będzie gotowy w środę i jeśli tak, to wskakuje w niego (o ile się zmieszczę ) i popędzę na salkę w nim na chwilę prawdy

A później zabawa z wyklejaniem


foto z rana
postaram się wrzucić całość w najbliższych dniach



4

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Nigdy niestety nie wiadomo jaka forma, szczególnie u kobiet. Obyś trafiła dobrze:)
No kcal sporo, niektórzy faceci na tym redukują...ale wiadomo :) Nie chodzi o to by się głodzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Ładnie skośne wyglądają ale zawsze mam wrażenie, że te mięśnie brzucha są wizualnie długie u Ciebie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Aż miło na scenie będzie pooglądać

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Popuri - no obym trafiła
Wszystko zależy jak teraz dostanę @, jeśli na czas to powinnam być w idealnej fazie cyklu na MP, no aleeeee matka natura i tak robi swoje

Rion - No jedyne skośne, które ze mną dość dobrze współpracują
nigdy się nie zastanawiałam nad długością moich mięsni, ale jak na swój wzrost wcale nie mam długich nóg, więc pewnie tułów nadrabia
Dodatkowo robienie zdjęć dużymi telefonami i od góry zaburza proporcje sylwetki i wydłuża nam tułów.

Anubis - no mam nadzieję


Dziś na treningu odczuwałam lekki brak prądu
Pewnie przez zmianę czasu, do tego pobudka o 5.15 i właściwie trening na głodniaka, bo trochę zgapiłam z godzinami posiłków, wpadło pozowanie i tak jakoś już na lekkiej bezmocy trening, ale zrobiony i to całkiem nieźle, mimo wszystko

Salka odwiedzona Chyba jest faktycznie coraz lepiej, tak też w sumie się czuję.
Świetnie gdyby to wszystko jeszcze było bardziej płynne, ale jeszcze mam trochę czasu żeby to dopracować, a i tak na scenie wyjdzie pewnie spontan
Który pewnie i tak będzie najlepszy

Szkoda, że na scenę nie mogę wyjść w leginsach
bo dopóki mam je na tyłku to jestem zadowolona z dołu

czekam z niecierpliwością aż woda zejdzie i fat z bioder, a będzie czad komando Wiem to!!!

Poniżej pozowanie z dziś


3

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
no ja sie staram ugrać tak żeby przyjechać na jeden dzień, móc pokibicowac
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Teraz masz śliczną sylwetkę Asiu. Jeszcze nie jesteś tak wysuszona a już ładnie widać brzuch. Jest udo i pośladek i góra nie odstaje dla mnie super.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Gienius - ciekawe w ogóle jak będą w tym roku wychodzili zawodnicy. Byłoby idealnie tak jak w zeszłym roku, że bikini w sobotę i koniec. Ale ponoć różne są wersje

Rion - dziękuję za te słowa
Udo i poślad jest owszem ale niestety wuchta tam wody i jeszcze mimo wszystko smalcu
O tyle o ile moja obecna sylwetka na serio bardzo mi się podoba, to jak wiadomo na scenę jeszcze jest mnie za dużo.

Poza tym szczegóły na jakie uwagę zwracają sędziowie są tak ogromne, że wierzyć mi się nie chciało jak kiedyś rozmawiałam z Panią Agą Nawrocką!!
Masakra.

A ja dobrze wiem, że mam za duże "kaptury", za mocną czwórkę (mimo,że tam sporo wody, ale mięsień też spory, mimo że poprawiłam stosunek dwójka-czwórka), zbyt szeroką talię.
Do tego prawy kaptur większy od lewego, im mniej mam fatu tym bardziej zauważam, że w jednej nodze mam czwórkę większa a głowę przyśrodkową mniejszą od drugiej.
Odczuwam dysproporcje podczas niektórych ćwiczeń, że jedna noga i poślad są mocniejsze od drugiej.

A jakbym poddała się jeszcze wnikliwej ocenie każdego mieśnia, to wyszłoby na to, że co ja w ogóle tam robię

Ale w związku z tym, że znam swoje słabe strony ale i też mocne, bo jednak mam nadzieję że ten poślad zostanie I barki też, to pokażę co mam najlepszego!!!
I dam z siebie maksa

Dla mnie wygraną będzie to że stanę na tej scenie w najlepszej formie bez fatu na tyłku
Przejście eliminacji i oczywiście im wyżej zakończę start tym lepiej

[Wybaczcie głupią minę]
foto z rana po treningu









Zmieniony przez - sforcia w dniu 2017-03-29 21:34:41
2

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Tyle ludzi czyta, a nic nie piszą

Apropo treningów i diety, to nie chodzę głodna
Spalacze (biorę te z SFD obecnie) blokują mi pięknie apetyt!!

Dodatkowo jest to też zasługa tego, że zrezygnowałam ze śniadań przed pracą, biorę tylko BCAA i ostatnio jeszcze kawę rano tylko wypiję.
Więc śniadanie zamiast jeść o 6 jak wcześniej, tak jem teraz np o 9.30 - 10.30, gdzie wcześniej o tej godzinie zjadałam drugi posiłek już.
A dzięki temu jestem w stanie znieść lepiej cały dzień

Dodatkowo jak jestem na siłowni rano to jestem zajęta i nie czuję mocnego głodu.
Ciekawe dla mnie zjawisko.

Za to czasem jak zjem śniadanie, to przepadnie w czeluściach żołądka i jestem głodna po 2h, ale później znów luz.

Apropo treningów, to czuję lekki brak prądu jak to mówię
trochę brak snu daje się we znaki, bo ostatnio coś mi nie wychodzi spanie po 7h, a to dlatego, że zaczynam już treningi o 6 i 6.45 a co za tym idzie wstaje przed po 5 wiec musiałabym kłaść się spać ok 22, no a jak widać tego póki co nie robię.
Dodatkowo dwa weekendy pod rząd w pracy więc znów nie pośpię.
Ale mam nadzieję, że przyszły tydzień już uda mi się kłaść wcześniej.
Postaram się

Jutro jadę do krawcowej i zobaczę co tam uszyła dobrego Może w piątek będzie foto w stroju

Zostało jeszcze kilka kwestii organizacyjnych
Muszę sobie usiąść na spokojnie i napisać wszystko co i jak, żeby nic mi nie umknęło.






Zmieniony przez - sforcia w dniu 2017-03-29 22:32:18

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
No to ja napisze znowu, ze zapowiada sie mega forma. Ba, juz jest super
A ten pomyslnz przesunieciem sniadania jest Tadzia czy Twoj? Trenujesz na czczo czy po prostu tak wychodzi?

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium