SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474832

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
sforcia
gienus - siła ostatnio jest niesamowita
Trenuj pozowanie, trenuj bo zanim się obejrzysz, to te 7 m-cy przeleci jak z bicza strzelił.
Rozumiem, ze w Sopot celujesz??


Dokładnie tak, w sopocie będę próbował coś powalczyć :).
Wiem że te 7 miesięcy minie szybko, jak się żyje z dnia na dzien, dieta,trening i inne zajęcia . Dni uciekają szybko .

To dobrze jak moc jest

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
No i po spotkaniu i pozowaniu

Fajnie gdyby faktycznie były brane pod uwagę te kwestie, które czytał Artur z regulaminu.
Byłoby wtedy sprawiedliwie, no ale zobaczymy jak to wszystko wyjdzie w praniu.

Fajnie było znów stać z dziewczynami na salce, poczuć się prawie jak na zawodach.
Z początku oczywiście trema, co to będzie
Ale później już chyba lepiej mi szło.

Sporo pracy przede mną, pozowanie muszę dopracować do perfekcji.
Kilka cennych uwag uzyskałam odnośnie sylwetki i pozowania, będę pracować nad tym

Pozycja przodem, to coś co mnie gubi
Za to pozycją tyłem nadrabiam, to co przód psuje


Zobaczymy co to będzie.

________________________
dziś poza tym trening nóg ale przed poszłam jeszcze na salkę u siebie i trochę pokręciłam tyłkiem

Nóżki weszły jak ta lala
Siady na 70kg skończyłam
5x 6 powt.
Dvpy nie urywa, kiedyś było lepiej, ale i tak było przyzwoicie.

Późniejsze ćwiczenia zabijające oczywiście. Głodzilla mi się taka włączyła, że kolację pochłonęłam w 5 sekund
Co zrobić z taką małą ilością jedzenia, to nie dziwota że głodna chodzę


Taki żarcik Faftaq


_______________________________________


Fotencja to zrzuty z filmiku dlatego takie niewyraźne, ale filmu nie wrzucę, bo to pozowanie pozostawia wiele do życzenia
Trochę mięsa w girkach siedzi






Zmieniony przez - sforcia w dniu 2015-12-29 21:36:05
4

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
E tam przecież tragicznie nie jest A każdy ma coś do poprawy
Kulosy mega :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nóżki zgrabniutkie jak u sarenki

A nie jakieś tam kulosy
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Jest git! :) powiedziałbym, ze idealnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
megan292 Mistrzyni Polski FB
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 846 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22024
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Te nogi większe jak u mnie . Jest ładnie, te smakowite śniadania wchodzą tam gdzie powinny :D
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Popuri - też się nie załamuję tylko wiem nad czym pracować
Dziękuję za nagranie filmiku


Anubis - myślę, że gdybyś się spotkał ze sarenką z takimi nogami, to mogłoby być ciężko przeżyć to spotkanie


Wojtek - do idealnie, to jeszcze trochę. Ale dziękuję


Megan - tu chyba wyjątkowo korzystnie wyszła ale na zdjęciach z Sopotu widać jak stoję czasem jak kołek muszę to wałkować to upadłego. Ale widziałam, że 10 stycznia będziesz miała możliwość zobaczyć na żywo



Gienius - no fakt, od nie jednego bywalca na mojej siłowni mam większe nogi A czy od Twoich to niekoniecznie
u nas bab w nogach zawsze najwięcej wody i smalcu siedzi - niestety.

Śniadanka działają cuda




Zmieniony przez - sforcia w dniu 2015-12-30 09:15:35
1

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Obejrzałem fotki i filmik. Taka forma przekazu co prawda nie musi być w 100% obiektywna, w kwestii pozowania nie będę się wypowiadał, ale jeśli chodzi o formę - sylwetka wygląda nieźle, zwłaszcza dół ciała (jak już koledzy słusznie zauważyli), choć jak dla mnie plus za naramienne - widać wyraźny progres, przez to i całą obręcz wydaje się szersza. Ładnie też prezentuje się talia jak na "finisz masy". Masz może porównanie pomiarowe z zeszłego roku, z podobnej wagi jak teraz (chodzi mi o obwód talii)?


Zmieniony przez - faftaq w dniu 2015-12-30 15:17:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Faftaq - mam pomiary z okresu masowego z lutego tego roku.

Ogólnie jest lepiej



Myślę, że jak na "masę" i taką wagę, to jest dobrze [fakt, że tych kilogramów u mnie mocno nie widać, bo mam nadzieję, że to właśnie muskle się kryją za tą wagą - aczkolwiek na scenie w Sopocie miałam ok 59 kg więc ciekawe co z tego zostanie]



"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium