SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474803

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Daj znać tylko kiedy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
A w ogóle zobaczyć sie na głównej stronie sfd bezcenne Dzięki Bull

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108
Sforcia
A jesteś zadowolona? Bo wiesz, to jest najważniejsze
P.S. To ja Gosia Vow. Zapomniałam się z konta męża wylogować

Zmieniony przez - vowthyn w dniu 2015-04-27 17:21:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206875
Oj,Sforku,petardo sexy ty oddawaj barki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Łał, nieźle;)

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
lubiekaszke - zgadamy się później na priv jak będzie ładny weekend jestem u Ciebie!

Vow - a już się bałam, że płeć zmieniłaś
A czy jestem zadowolona?? Oczywiście, że tak

Dorotka - nie oddam! Ciężko nad nimi pracuję, żeby je tak łatwo oddać.

Karciarz - dzięki


Wczoraj klata + barki
+ 60 min aerooooooo myślałam, ze spadnę z tej bieżni.
Dzień na wariata więc na bieżnie już sił nie było, ale wykonane!!

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
Też podglądam i podziwiam

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Przestańcie z tym wiekiem. Ania B ma chyba 42 lata i wcale długo nie trenuje. W każdym bądź razie w zawodach chce startować aż do śmierci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja stoje przed wyborem- dziecko czy wir treningow i oddanie sie im bez reszty, wlasnie ze wzgledu na wiek Bull
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Sforcia, baby mnie wkurzają, ale nie aż tak, żeby płeć zmieniać
Oczywiście, że czytamy i śledzimy i stroszymy pompony
Na temat wieku nic nie piszę, urodziny mi się zbliżają
Wracam do cichego kibicowania, bo pospamować czasem można, ale bez przesady czy coś
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium