SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474762

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
zawsze dnia brakuje zeby ogarnąć wszystko i odpocząć ..

Tak czytam twoje wypiski i aż emanujesz pozytywną energią, tak trzymać u mnie jest na odwrót,jak zawsze :P

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
gienius - no to fakt, ja mam wrażenie jakby mi brakowało dwóch dni życia żeby się wyrobić ze wszystkim

A pozytywna energią emanuje, owszem!! Bo ja już tak mam.
Nie przejmuje się rzeczami, na które nie mam wpływu, zawsze się uśmiecham i jestem ogólnie radosną osobą, bo szkoda życia na zamartwianie się i dołowanie.

Choćby się waliło i paliło, to ja i tak mam uśmiech na buzi

[tak, tak Agata Tobie czasem pomarudzę, ale to inna kwestia ]

To chyba czas zawinąć się do spania, bo regeneracja kiepsko się zacznie od poniedziałku





Zmieniony przez - sforcia w dniu 2016-05-15 23:27:00

Zmieniony przez - sforcia w dniu 2016-05-15 23:57:06
2

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
bardzo lubię Twoje podejście, jak Ty to robisz?
1

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
z reguły jest tak, że narzekają i zrzędzą osoby, które nic nie robią, lenią się itp.
Jak ktoś jest ambitny, zapracowany to często płynie od Niego/Niej dobra energia i tak powinno być. Trzeba być pozytywnie nastawionym, mimo wszelkich przeszkód
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aga Iron Sędzia PZKFITS
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 106 Wiek 5 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2500
Widziałam wczoraj piękną Sforcie na żywo i niemogę doczekać się efektu koncowego ..
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Kebula - Nie wiem jak, ale to chyba z domu się wynosi, ale trzeba również pielęgnować samemu. Już tak mam
Wieczny optymizm i entuzjazm.
Oczywiście zdarzają się gorsze dni, wiadomo. Jednak to są chwilowe sytuacje, a tak to uśmiech i pozytywne nastawienie, bo to na serio wiele daje.
Jak widzę tych wszystkich ludzi, którzy wiecznie narzekają, mają takie miny pt. "nie chce mi się żyć", to najchętniej rąbnęłabym wszystkich w łeb i powiedziała "życie jest piękne, tylko zacznij to dostrzegać"


Popuri - masz dużo racji w tym
ale u mnie zanim pojawiła się ambicja, bo nie zawsze taka byłam jak teraz, to uśmiech zawsze gościł u mnie na twarzy

Jedyny minus, to to że zmarszczki mimiczne na starość będę miała okrutne
Ale przynajmniej będzie widać, że miałam radosne życie.


Aga
Niesamowitego kopa w tyłek dostałam po spotkaniu z Tobą!!
Bo w sumie nie pisałam (ale to wynika niestety z naszej polskiej mentalności, bo nie wypada się chwalić, bo jest to uznane od razu za przejaw zarozumialstwa itp.), ale Aga tak trochę zachwycała się moimi długimi nogami, że bardzo umięśnione, że pośladki też bardzo dobre i to, że widziała moje zdjęcia z Sopotu wcześniej i wyglądałam ślicznie jeśli chodzi o makijaż, włosy i ogólnie wygląd

Jak dobrze jak ktoś zupełnie obcy powie takie coś!! Szczerze, bez żadnego słodzenia, lukrowania, ktoś kto umie powiedzieć dobre rzeczy!!
Ale także wskazać braki i mankamenty, nie obrażając drugiej osoby!

Agnieszka jest niesamowitą osobą!!
I mam nadzieję, że się przełamie i skrobnie w naszych dziennikach co nieco od czasu do czasu


Zmieniony przez - sforcia w dniu 2016-05-17 09:24:00
1

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Tutaj optymizm, a ja wysłuch**ę jęczenia
Ale zaraz nastawianie zmienia się o diametralnie i w sumie nie wiem co gorsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Bo do końca trzeba zostać kobietą, czyli nastrojową sinusoidą bez tego byłoby nudno :P Oby tak dalej z tym pozytywnym nastawieniem. Sama starałam się to u siebie zmienić i od razu wszystko łatwiej przychodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
Bo tylko najbliższym można pozrzędzić :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aga Iron Sędzia PZKFITS
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 106 Wiek 5 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2500
...tak,(pomimo sporej masy ) masz fajne nogi - proporcjonalne- długość podudzia do uda.... To jest to
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium