SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474804

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
ejpi
Och Sforcia jestes mega




Dziękuję


Ale do "mega" to jeszcze trochę brakuje
Aczkolwiek widzę mega różnicę w wyglądzie barków po tym treningu, rosną jak na drożdżach

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
sforcia
ejpi
Och Sforcia jestes mega




Dziękuję


Ale do "mega" to jeszcze trochę brakuje
Aczkolwiek widzę mega różnicę w wyglądzie barków po tym treningu, rosną jak na drożdżach



Jutro Was z Agata zmacam :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Asia jakie plany na starty teraz? Celujesz w MP?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Diablica:)
Asia jakie plany na starty teraz? Celujesz w MP?


Ania odpowiem obrazkiem poniżej

Ale tak całkiem poważnie, to bardzo bym chciała.
Ale znam swoje mocne i słabe strony i nad nimi będę pracować żeby wypaść jak najlepiej.
Celować trzeba wysoko!!!
Pewnie pomniejsze zawody też odwiedzę w zależności od tego jak z formą

Ale muszę odwiedzić w końcu Śrem żeby uzgodnić conieco

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Heloł

Po mega intesywnym weekendzie czas wrócić do normy

W sobotę miałam przyjemność uczestniczyć w treningu z Adamem Adamskim i Sebastianem Szmytem
Zobaczyć ich formy na żywo, to w ogóle nie ma żadnego porównania do tego co na zdjęciach
Sebastianowi przez leginsy widać każdą jedną żyłę na nodze

Z Agatą zrobiłyśmy trening barków, ale trzeba było pogodzić to z fotorelacją, ponieważ niestety nie mieliśmy tak profesjonalnej ekipy do fot jak Banan i Renia

Po skończonym treningu poszliśmy do Adama do jego nowo otwartej restauracji FITMalina na przepyszne jedzenie.
Gulasz wołowy z kaszą gryczaną!!
Pycha! Idealnie doprawione, smak rewelacja. Nie można było się do niczego przyczepić

Później była druga kolacja, ale w innym gronie

Poniżej kilka zdjęć z mojego telefonu.
Na więcej trzeba poczekać, bo Agata chyba nawet jakiś filmik ze mną nakręciła

Przy okazji widać obecną formę
[poza tyłem wiem, ze się zmieniła, ale do zdjęcia ta wygląda lepiej ]

Waga dziś 69,7 kg i od dzisiaj jeszcze zwiększamy kalorie
















Zmieniony przez - sforcia w dniu 2015-12-07 11:08:47
1

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
świetny wypad mieliście w tym poznaniu, pewnie atmosfera rewelacyjna same "sportowe świry"

gdzie można znaleźć te nowe pozy do bikinii fitness ?.. muszę zacząć szlifować

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
No atmosfera świetna
A Adam i Sebastian z Kasia to bardzo sympatyczni i pozytywni ludzie
Laski oczywiście także

Arnold nowe pozy pokazywała mi Cruella uderz do niej a na pewno Ci pomoże
1

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Filmiki zmontowałam w jeden 2min film i trzeba czekać aż Banan wrzuci

Dzięki za super trening Niedługo pojawię się w Kościanie, więc się szykuj!

Arni, zapraszam na następną ustawkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Wspominałem już przy spotkaniu live, ale napiszę jeszcze tutaj: forma prezentuje się naprawdę nieźle. Widać, że się nie obijasz na treningach

Cieszy mnie gdy zaglądam do dziennika i widzę i postęp i energię i takie pozytywne nastawienie

No i żałuję, ze mnie z Wami nie było na treningu. Nawet gdybym z Wami nie poćwiczył, to na pewno zjadłbym najwięcej w fitmalinie %)


Zmieniony przez - faftaq w dniu 2015-12-08 00:42:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
faftaq

Cieszy mnie gdy zaglądam do dziennika i widzę i postęp i energię i takie pozytywne nastawienie



Z takim jadłospisem ciężko o brak energii, a widząc takie efekty nastawienie może być tylko pozytywne



faftaq
No i żałuję, ze mnie z Wami nie było na treningu. Nawet gdybym z Wami nie poćwiczył, to na pewno zjadłbym najwięcej w fitmalinie %)



challenge accepted

Podejmujemy z Agatą wyzwanie i obstawiamy, że polegniesz z nami




lubiekaszke

Dzięki za super trening Niedługo pojawię się w Kościanie, więc się szykuj!






Przetargamy nogi!!!!












Zmieniony przez - sforcia w dniu 2015-12-08 08:39:13
1

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium