SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474854

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 190 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3563
sezon na truskawki to trzeba używać :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aga Iron Sędzia PZKFITS
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 106 Wiek 5 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2500
Jak egzamin? Pochwalcie się...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Zdały tylko przez wrodzoną skromność nie chcą się chwalić

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
natasza__ Redakcja SFD Moderator
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2809 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31546
Jako jedyna nie zdała. ......














Zartuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Sforcia co tutaj taka cisza?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Rion - cisza taka, no bo tyle chciałam napisać co się działo itp, że wiem, ze zajmie mi to dość chwilę, a czasu brak
Obszerniejszą wypiskę zostawiam na dziś wieczór lub jutro.

Oczywiście, że zdałam egzamin
Jestem z siebie bardzo dumna!! Napisanie egzaminu, gdzie ostatnio coś takiego pisałam na studiach, do tego nie ściągając (bo na studiach różnie bywało), po prostu przelanie swojej wiedzy na kartkę dało mi dużo do pewności swoich umiejętności/wiedzy i tego, że jednak te trzy lata ćwiczeń coś mi dały.

Wiadomo, że moja wiedza to promil tego co wie Wojtek, ale każdy od czegoś zaczynał :)

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
ale wciąga, nie ? kinezjologia i anatomia sa spoko jeżeli nie masz zbyt dużo materiału do nauki na raz

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Usunięty przez rion10 za pkt 1 regulaminu
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Usunięty przez sforcia za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
no, to jestem :)
Będzie kilka wpisów, żeby zachować jakiś ład i skład.

Na początek najważniejsze - ukończyłam kurs trenera personalnego - marzenia się urzeczywistniają jak widać

Jestem z siebie bardzo dumna, bo to nie była formalność, a faktycznie nauka i konkretny egzamin!!
Oczywiście pewien poziom wiedzy już posiadałam, ale najbardziej cieszę się z tego, żę wiele rzeczy mi się w głowie rozjaśniło, uporządkowało i wiem co z czym i dlaczego.
Teraz pozostaje pogłębianie wiedzy i stały rozwój w tym kierunku, bo wiele rzeczy do nauki przede mną.

Na tę chwilę i najbliższy czas niestety kwestia pracy jako trener jest niemożliwa.
A jest to spowodowane m.in. kwestią mojego miejsca zamieszkania i możliwości jakie tutaj mam, a raczej ich brak, ale plany w głowie są, różne pomysły, rozwiązania. Póki co cierpliwie będę czekać Bo obecny wir przygotowań do zawodów jest dość absorbujący

Mimo, że weekend był wyjazdowy, to jedzenie spakowane i nawet śniadanie udało się zjeść w normalnych warunkach
oczywiście w związku z kursem wypadł mi 6ty dzień treningowy, ale generalnie zmęczenie po ćwiczeniach wykonywanych na kursie było porównywalne do lekkiego treningu











Zmieniony przez - sforcia w dniu 2016-06-11 22:11:40
2

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium