SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474842

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
lubiekaszke
Mózg sobie też dobuduj
Też Cię Kocham....

lubiekaszke
Bat potrzebny, bo inaczej robi się bałagan. Mogę Cię chłostać
chciałabyś

lubiekaszke
A co do tych hejtow na FB-bardzo dobrze, że masz do tego dystans i znasz własną wartość jesteś piękna :-*


Mam od dawna
Robię swoje i nie patrzę na innych. Już dawno się tego nauczyłam.
Jedynie smutna obserwacja taka, że wszyscy dążą do fit sylwetki i super ciała, ale jakiegoś wyimaginowanego. Bo to co ludzie mają za wyobrażenia o sylwetkach ma się nijak do ich budowy anatomicznej.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Pojęcie FIT bardzo się zdewaluowało ale czego się spodziewać po społeczeństwie które ćwiczy z Chodakowską
i pozostaje nam się jedynie zastanawiać, czy to my jestśmi "inni" czy oni
ale chyba miliony much nie mogą się mylić - łajno jest dobre


Zmieniony przez - rzabba w dniu 2015-08-20 12:35:27
4

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Jedynie smutna obserwacja taka, że wszyscy dążą do fit sylwetki i super ciała, ale jakiegoś wyimaginowanego. Bo to co ludzie mają za wyobrażenia o sylwetkach ma się nijak do ich budowy anatomicznej. "

Dokładnie, clue problemu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Siemanko

W skrócie - żyję, jem, trenuje
Ale brak czasu doskwiera.

Siłówki wykonane wszystkie i aero od poniedziałku do piątku, za to z nadmiaru obowiązków w weekend aero nie dochodzi do skutku
W niedzielę byłam jednak zdeterminowana iść na bieżnie, że pojechałam na siłownię spakowana i w ogóle! I co? Drzwi zamknięte...
Zapomniałam, ze w wakacje siłka w niedzielę krócej czynna później padało więc nawet aero na dworze odpadało

A w sobotę byłam na weselu i ostatkiem siły woli nie zjadłam całego tortu i 10 kawałków mięsa ale niestety nie było idealnie

Płakać nie ma co, już się pozbierałam i trzymam michę dalej


po 6 września jadę na kontrole do Śremu , rozmowa motywacyjno-podbudowująca jak najbardziej wskazana

Wtedy się okaże ile z tych grzeszków jedzeniowych się odłożyło na biodrach (bo ewidentnie tam wszystko u mnie idzie!!), a ile z tego to woda, bo na szczęście nadal jestem miękka tu i tam co oznacza wodę
Żeby nie było, że na 24go nie zdążę spalić tego

Ale jakby co z mózgiem wszystko okej


Dziś wybieram się na weekend na 3dniowy panieński
Wczoraj wykonałam trening siłowy (plecy) + aero 45 min.

Najważniejsza rzecz, czyli pudełka zostały zapakowane






Aha.... no i dopadła mnie coroczna akcja pt. "zawalone zatoki + zapalenie krtani"
Czuję się średnio, smarki lecą, chrypa okrutna, powoli tracę głos.
Mam nadzieję, że samo przejdzie, łykam jedynie aspirynę na noc.

Niech po weekendzie to choróbsko spada, bo czas ucieka....


Zmieniony przez - sforcia w dniu 2015-08-28 12:10:59

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Tylko się nie nawal za bardzo na tym panieńskim

Na zatoki dobry imbir, kurkuma, wszystko co przeciwzapalne

Ale bym żarła to co masz w pudełkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Głos mam taki jakbym faktycznie chlala pół weekendu

Zaliczylam dziś aero w formie pływania w jeziorze
Jezioro w jedna i drugą stronę







Zmieniony przez - sforcia w dniu 2015-08-29 12:31:05

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 24 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1984
To zobaczymy się na FIWE :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Adamos-m
To zobaczymy się na FIWE :)


Będę obecna na stoisku SFD
Zapraszam serdecznie

_________________________
Weekend panieński zakończony czystą miską! Najważniejsze!
cały czas się zmniejszam i wracam do gabarytów sprzed zawodów, nie wiem tylko czy w wystarczającym tempie.
Ewidentnie biodra i uda się powiększyły i naszły wodą, jakiś smalec też się przypałętał, a jak ścisnę udo to wyłaniają się burgery i czekolada - czytaj cellulit

Chwila prawdy nastąpi na konsultacjach za tydzień Artur oceni swym wprawnym okiem czy zdążę do 24.10.

Do czasu konsultacji powinnam dostać @ więc obraz sylwetki będzie bardziej wiarygodny.

W kwestii mojego gardła, to niestety lepiej nie jest. Chrypa nadal męczy, a do tego doszedł wstrętny kaszel
Jutro idę do lekarza.

Ale ogólnie stan fizyczny jest okej, więc na siłownię oczywiście, że idę dziś!!
Ciśniemy dalej!








Zmieniony przez - sforcia w dniu 2015-08-31 10:32:47

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Hmm.. też bym popływała , ale na materacu albo w kółku ha ha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kuruj się żeby choroba nie położyła Cię na łopatki. Niestety kolejna zawodniczka dzisiaj dzwoniła do nas i z ledwością słyszałam co mówi. Jakieś zapalenie krtani panuje wszędzie!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium