SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474871

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Skolioza, hiperlordoza, zakazy i nakazy, nic nie jest w stanie powstrzymać nas przed tym co robić lubimy ;)

A odnośnie trenera - już samo imię wiele mówi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
imię jak imię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
sforcia
Megan - jasne, że sobie wszystkie pogadamy, bo jak wiadomo rozmowa to co innego niż pisanie. Trudniej zostać niezrozumianym, chyba że ma się poczucie humoru Agaty

Coś insynuujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
megan292 Mistrzyni Polski FB
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 846 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22024
WojtekA4

A odnośnie trenera - już samo imię wiele mówi ;)


bo wszystkie Wojciechy to fajne chłopaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
megan292 Mistrzyni Polski FB
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 846 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22024
lubiekaszke
sforcia
Megan - jasne, że sobie wszystkie pogadamy, bo jak wiadomo rozmowa to co innego niż pisanie. Trudniej zostać niezrozumianym, chyba że ma się poczucie humoru Agaty

Coś insynuujesz?


Właśnie :) Mnie tam poczucie humoru Agaty bardzo odpowiada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 779 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12820
sforcia
Myślę, że taki trening i spotkanie z fizjo powinien przejść każdy, który się chwyta za ciężary. Bo nie trzeba dużego klamota żeby sobie krzywdę zrobić techniką


Grunt to żeby trafić na kompetentnego trenera, który nie będzie przymykał oczu na niedociągnięcia. Fizjo też. Potem wychodzą kwiatki
Oj, nie trzeba

Musisz podnosić spore sztangi by mieć spore sukcesy. Jak podnosisz małe, masz małe.


When life throws me lemons… I make lemonade!

DT: http://www.sfd.pl/DT_prin__eat,_train_&_gain-t1072009-s38.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Taaak Wojciechy to spoko chłopaki

A Agatka jest kochana


Wojtek - tak apropo, ja już jedną książkę skończyłam

I poniżej dla rozluźnienia taka sytuacja



2

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Nie gadać mi tu na Dan'a Brown'a, bo ja wciągam jego książki lepiej niż niejeden koks swoją działkę
A propo Agatki, to poznałam już na żywo od tyłu parę miesięcy temu :P więc już połowa drogi za mną, ale chętnie się przekonam co to za poczucie humoru
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Tjaaaa. I jutro pewnie będę zawstydzona i się słowem nie odezwę

eve, kiedy? Gdzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
lubiekaszke
Tjaaaa. I jutro pewnie będę zawstydzona i się słowem nie odezwę

eve, kiedy? Gdzie?


Na zawodach w Sopocie :P
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium