SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474809

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
anula78 - oczywiście wiem, że nie wyglądam
I oczywiście, wiem jak wyglądają dziewczyny trenujące trójbój
są i duże i małe, mam styczność z jednymi i drugimi

i nie miałam na myśli niczego obraźliwego jeśli tak to odebrałaś

ot taka przenośnia, bo oglądając foty z FIWE otwierałam oczy lekko, bo myślałam, że jestem ciut "mniejsza"
no, ale czego oczekiwać od 71 kg w tym wuchta tłuszczu, a nie same mięśnie jak panie na zdjęciach stronę wcześniej


langrafia
Zdrowiej i trzymaj się ciepło


dziękuję chyba już mi lepiej!!

Nuta na dobranoc







Zmieniony przez - sforcia w dniu 2016-10-16 00:03:37

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
No dobra
Koniec zamulania i pipkowania.
Rozpoczynam na 100% przygotowania do MP.
Jak nie wystartuję, to już przegrałam, a z pewnością lepiej przegrać z najlepszymi niż ze sobą nie podejmując walki.
Dla mnie szczytem marzeń byłaby finałowa szóstka

Z Tadeuszem opracujemy plan jak się ustawić z dietą żeby wszystko ładnie na czas zgrało, bo jest trochę smalcu do zgubienia.
Z Wojtkiem widzę się za dwa tygodnie, to też mnie obejrzy i zdecyduje na co zwrócić uwagę większą, a co tylko podtrzymywać

No i pozowanie To będzie moja osobista droga krzyżowa, ale udowodnię sobie !!


Od jutra wracam do pracy i na siłownię, zdrowa do końca niestety nie jestem, ale albo siłownia mnie uzdrowi albo mnie yebnie znów
Zobaczymy!

Myślę, że więcej konkretów pojawi się z początkiem listopada






3

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Powodzenia Asiu :)
Trzymam kciuki i kibicuje :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Wojtek - Przydadzą się ale już i tak dziękuję!!

_________________________

Dziś powrót do pracy i na siłownię, wulkanem energii to ja z pewnością dziś nie jestem, ale jest znaczna poprawa!
Aczkolwiek coś się boję, że może się jeszcze skończyć u mnie zapaleniem krtani bo coś dziwnie chrypka naszła i kaszel lekki.....
No, ale już czas na chorowanie mi się chyba skończył

Zobaczymy dziś czy mnie sztanga 20kg zabije w przysiadzie, bo coś czuję że tak może być
Do tego jestem nie rozciągnięta, pewnie pospinana, oj będzie śmiesznie dzisiaj



"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Dwa dni treningów za mną.
Poniedziałek nie był moim najlepszym dniem, osłabienie nadal odczuwałam.
Zrobiłam trening nie szalejąc z cieżarami, a glute bridge zrobiłam bez obciążenia jedną serię, a dwie następne na jednej nodze

Wczoraj trening już lepiej

Jeśli chodzi o miskę, to jestem dość mocno głodna
Ale coś mi się wydaje, że to przez kaszę jaglaną, która mnie nie syci tak jak powinna
No i chyba w sumie czas podnieść kcal. Taki też jest plan.

Po podjęciu decyzji o starcie na MP trzeba dokładnie rozplanować moją redukcję i poprawę sylwetki
Mam niecałe 6 miesięcy, redukcja prawdopodobnie będzie trwała 4 miesiące, bo musi być dość wolna, żeby wszystko miało ręce i nogi.
Tadeusz zdecydował, że na 3-4 tyg podniesiemy kcal, bo w sumie nie mam ich za wiele, a przecież musi byc z czego ciąć, no i możliwe że na dodatkowe kcal zareaguje pozytywnie czyli będzie się palić fat

Wszystko powoli nabiera konkretnego kształtu.
No i przekonałam się, że ja jednak potrzebuję mieć jakiś cel, do którego dążę i to pozwala mi nie tracić zapału i zaangażowania
Dlatego sporo czasu przede mną żeby to wszystko wykonać na 100%, dodatkowo myślę, że teraz będzie lepiej, redukcja będzie przebiegała prawidłowo, bo moja głowa się z lekka naprawiła
A stres nie wpływał korzystnie na to wszystko.

Dobra, koniec pitu pitu.
Dziś jestem obolała po tych dwóch treningach i wszędzie czuję lekkie domsy, a jeszcze dziś czeka mnie wizyta u fizjoterapeuty więc kolejne boleści przede mną

Aaaa no i jestem ciekawa co na moją sylwetkę powie Wojtek, jak się u niego pojawię, bo wg mnie (a to pewnie przekłamane ) maleją mi barki, a urosły czworogłowe uda, które przecież u mnie i tak już są spore i trzeba je zmniejszać. Ale pewnie, to tluszcz na tych nogach, bo to moja zmora jak wiecie
Natomiast to co mi się mega poprawiło, to dwugłowe uda i jestem mega ciekawa co z nich zostanie po redukcji
Ale znając życie Wojtek mnie sprowadzi na ziemię

No to miłego dnia








Zmieniony przez - sforcia w dniu 2016-10-19 09:37:08

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 119 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11168
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Ginger - widziałam, to już kiedyś. Racji w tym dużo jest, ale wszystko sprowadza sie do techniki wykonywania ćwiczeń.
Przez to ze ja cały czas błędnie wykonywałam przysiad i za mocno angażowałam czwórki, to mam je tak mocno rozbudowane. Dodatkowo nie miałam głowy przysrodkowej uda. A od kiedy wszystko na nogi robię ze stopami i kolanami na zewnętrz to wszystko sie poprawiło

Dodatkowo bardzo dużo wody trzymam w nogach i jest tam też najwięcej tłuszczu, stąd wydaje się ze mięśnie są ogromne, a az takie nie są

I tak od kiedy trenuje z Wojtkiem zmniejszyły mi się czworoglowe dość znacznie
Zastanowilam się nad tymi czwórkami bo je wczoraj jakoś bardziej bokiem w lustrze dostrzegłam. No i czułam je po poniedziałkowym treningu, czyli zostały dosc mocno zaangażowane.
Ale moze mi sie tak tylko wydaje z uwagi na przerwę od treningów i osłabienie

Mój plan treningowy po cały czas ma byc wlansie ukierunkowany na tylny łańcuch tak żeby czwórki zupełnie odciazyc i Wojtek wspominał o usunięciu siadow w ogóle z planu.

Ale tego wszystkiego dowiem sie za dwa tygodnie jak sie spotkamy
Bo póki co to pewnie jedynie moje skrzywione odbicie w lustrze


Zmieniony przez - sforcia w dniu 2016-10-19 17:32:07

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 119 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11168
Ja raczej uważam że ta dziewczyna po lewej to nie ta sama co po prawej a główna przyczyna takich czy innych ud to genetyka i odżywianie. Jedna ma tendencje to mocnych ud (tak jak Ty np) a inna do bardziej smukłych a ta panienka pisze farmazony. To właśnie ona pozuje ciągle tak samo, z jedną nogą do tyłu na palcach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Ginger przepraszam, ze sie wtrace ale to jest ta sama dziewczyna na zdjeciach. Alicja jest z Poznania i widzialam ja na zywo nie raz rowniez jak miala "baniaki" a nie smukle nogi jak ma teraz.
I przyznac musze racje Asi, wiekszosc tak wygladajacyh nog u kobiet to sa blednie wykonywane cwiczenia. Ni chyba, ze ktos chce miec takie czworki bo takie osoby sie tez zdarzaja to wtedy wiadomo, ze bardziej je angazuja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Ja również zgodzę się z dziewczynami. Właściwa technika a do tego odpowiednia objętość ciężar i dobór cwiczen to podstawa. Kiedyś moje nogi były najmocniejsze i sprawiały wrażenie właśnie baniakow a odkąd mam mądrze prowadzony trening, pilnuje bardziej techniki, rozciagam się i robie mobilizacje, które mają naprawdę duży wplyw na sposób prowadzenia ruchu to nogi w momencie kiedy schodzi z nich woda mają zupełnie inny kształt i są naprawdę ładne. Genetyka tez na pewno ma jakiś wpływ, ale nie jest to jedyny czynnik warunkujący wygląd nóg niemniej jednak fajnie taki temat poruszac, bo nogi to zmora wielu dziewczyn a można tu pokazać, że da się wypracować je tak by były smuklejsze
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium