SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474772

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 378 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12412
jaki zawodnik taka forma
jaka forma takie foty
jakie foty taki humor

superancko w kosmos jest
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
ale że w tak sportowym lejdis teamie jedna z papierosami siedz ? :P ;)
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
natalijka
ale że w tak sportowym lejdis teamie jedna z papierosami siedz ? :P ;)

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Papierosy poprawiaja wydolnosc )))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
tłusta ryba też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Bull, tłuste zawsze spoko
Asia jak tam po treningu?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
lubiekaszke
Bo został w Mosinie


Agatka mistrzyni ciętej riposty <3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
paula.cw - cieszę się, że mój dziennik Tobie pomaga

wakor
jaki zawodnik taka forma
jaka forma takie foty
jakie foty taki humor

superancko w kosmos jest


Świetnie napisane

Bull, lubiekaszke, kleine-hexe, cruella

Bziu - a takie fajne kolorowe koksiary, jedyne w swoim rodzaju

______________________________________________________________________________


No to do rzeczy. Mimo, że dziewczyny już wiele napisały. A ja zawsze ze spóźnionym zapłonem.
Weekend minął dość intensywnie.
W piątek razem z Cruellą i Bullem zawitaliśmy w Opolu w siedzibie SFD, udało nam się spotkać m.in. z ekipą z FIBO i z poprzednich targów!
A docelowe spotkanie, na którym byłyśmy będzie miało ciąg dalszy, a co za tym idzie najprawdopodobniej za miesiąc pojawimy się tam ponownie.
Jak widać było stronę wcześniej, to udało nam się zrobić zaplanowany trening, na opolskiej siłowni. Myślę, że panowie nadal są w lekkim szoku po naszej wizycie

Następnie w sobotę dotarłyśmy z Cruellą do Wrocławia, gdzie razem z Lubiekaszkę, Nataszą i Eveline uczestniczyłyśmy w szkoleniu u naszego trenera Wojtka Jusiela.
Szkolenie na trenera personalnego.
Ogrom wiedzy i detale przekazane przez Wojtka po prostu rozwalały głowę
Niby trenuje już ponad 3 lata, przeszłam przez przeróżne treningi, ale właściwie dopiero od czasu treningów od Wojtka mam dużo większą świadomość tego co jest po co i dlaczego, ale dopiero ten kurs uporządkował mi wszystkie informacje jakie posiadałam i oczywiście dostaje wiele nowych kwestii.
Wojtek ogromną uwagę zwraca na wszelkiego rodzaju wady postawy, ćwiczenia rehabilitacyjne itp itd.

A dodatkowo każde ćwiczenie sprawdzone i wykonane w praktyce, poprawione, skorygowana postawa itp. itd.
Jestem bardzo zadowolona z całego przebiegu szkolenia i z zaciekawieniem i lekkim przerażeniem czekam na kolejny weekend szkoleniowy, bo przejdziemy do cięższych zagadnień, no i czeka nas egzamin, który zapowiada się na dość wymagający i trudny
Do tego kwestie anatomii dochodzą, a nie jestem w tym biegła
Pewnie za 2 tygodnie jak pojedziemy to z soboty na niedzielę będziemy się na sobie uczyły budowy ciała itp


No, a sobotni wieczór spędziłyśmy na rynku wrocławskim razem z Tadeuszem i Hubertem


Aaa no i cały wyjazd udało mi się trzymać elegancko michę, bo wszystkie moje pudełkowe posiłki przeżyły i nie miałam problemów z kombinowaniem jedzenia!!



___________________________________
Eveline - poniżej odp na Twoje pytanie

W związku z tym, że w weekend technika ćwiczeń została skorygowana i zostałam sprowadzona na ziemię, to mój wczorajszy trening przyświecała mi jedna myśl PLECY, BRZUCH, POŚLADKI, ODDYCHAJ -

Żadnej progresji od Wojtka nie otrzymałam, bo nawet jej nie chciałam powiedziałam do niego w niedzielę, że sama sobie zrobię REgresje w ćwiczeniach

W związku z tym wczorajsza wizyta na siłowni zajęła mi dobre 2h, a to dlatego że porządnie się porozgrzewałam przed treningiem, porozciągałam po !
No i sam trening robiłam trochę wolniej skupiając się na wszystkim!!!
Wrażenia bezcenne


MISKA

W DT nadal ok 2400 kcal
BWT - ok 160/320/62

w DNT a jest jeden - mam ok 2000 kcal

W niedzielę Wojtek przy okazji nas pomierzył, wszędzie spadki, włącznie z fałdami
I gdzieś podczas treningu przyuważył na moich bickach żyły i powiedział "ooo żyły są. No to forma powinna być już pod koniec czerwca"
No to czekam cierpliwie

Aczkolwiek Tadeusz szykuje kolejne cięcia w misce


no, ale co jest NAJWAŻNIEJSZE??
#nocardiobitches


aaa i jeszcze zapomniałabym

Eve wrzuciła u siebie, ale i ja ukradnę
"Kajdany Wojciecha"
Moje i Eve "selfie", od razu widać że od jednego trenera





Jak zwykle się rozpisałam Wybaczcie





Zmieniony przez - sforcia w dniu 2016-05-24 12:33:06
5

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Bull
tłusta ryba też

To już wiem skąd mam taką dobrą wydolność

kleine-hexe
lubiekaszke
Bo został w Mosinie

Agatka mistrzyni ciętej riposty <3

Odpowiedź jest wynikiem burzy mózgów podczas powrotu z Wrocławia
Wszystkie jesteśmy autorkami

Sforcia, rotuj miednicę
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium