SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474791

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
a co tam za zawody są 24ego ? co to konkretnie za impreza ?

ps: Kłodzko ?


Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2015-09-04 12:54:37

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
W Kłodzku m.in. Akademickie - ale ja juz nie student
Ale jest też Grand Prix 7 Nutrition - to dla mnie. Żeby jeszcze wyjść w jakiś a nie tylko na MP., zeby obyć się ze sceną.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
No też planuję tam zaatakować, ale te Akademickie i Grand Prix 7 Nutrition to nie są w tym samym miejscu zawody ?


Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2015-09-04 13:00:07

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
no w tym samym
Dlategoi napisałam, że między innymi akademickie

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
odsyłam tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
A jednak szkół Ponadpodstawowych coś wiedziałam, że ze szkołą związane

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
megan292 Mistrzyni Polski FB
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 846 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22024
Szkoda, ze Cię nie będzie jutro, ale wiadomo - rocznica ślubu, rzecz priorytetowa! Ja również je wrześniu będę obchodzić rocznicę ślubu, tyle że 14-stą
Wszystkiego najlepszego dla Was!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No szkoda ale siła wyższa Widziałam już że Sforcia po smacznym śniadanku jest Mąż szykował?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Bardzo żałuję, ze nie mogłam z Wami potrenować pozowania
Widziałam, że fajna ekipa się zebrała
No i w grupie raźniej, bo taka ilość dziewczyn, to prawie jak na scenie.
Mam nadzieję, że jeszcze takie coś pojawi się w Śremie za jakiś czas

A rocznica i to jeszcze pierwsza zobowiązuje
Sylwia - śniadanie akurat sama szykowałam
Wieczór zakończyliśmy na kolacji na mieście, właściwie zamiast moich dwóch posiłków wpadła kolacja
Bez deseru

W niedzielę za to miska rozjechana na maksa
Pewnie bilans przekroczony, ale ile co i jak to nie wiem, bo nie policzę tego.




Natomiast z Mężem wspólnie spędziliśmy czas w kuchni w weekend, bo dorwałam w promocji cyce kurze i indycze i obrobiliśmy 16 kg
Do tego pomroziłam paprykę i cukinię
Mamuśkę próbuję urobić na kupienie zamrażarki na pół i miałabym wtedy możliwość mrożenia większych ilości jedzenia, a jak wiadomo kupienie czegoś w promocji opłaca się tylko jak kupisz tego dużo
No ale miejsce ograniczone jest niestety.





Zmieniony przez - sforcia w dniu 2015-09-08 10:20:35

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium