SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474849

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388278
bo zeby miec siano i sponsora w dziejszych czasach nie trzeba byc dobrym czy najlepszym w tym co sie robi, tylko trzeba umiec sie sprzedac, najlepszy przyklad - karmowski, nie mowiac juz o innych jak mr. nutella, wk itd. ludzie pojda za nimi w ciemno a oni z tego kase trzepia(nie zebym mial im to za zle bo sam bym pewnie tak robil ) od dawien dawna fejm i siano zarabia sie na ciemnogrodzie a wlasnie nie kazdy jest taki jak wy i chce sie swirowac pawiana na targach i w mediach
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
sforcia


Mam nadzieję, że za jakiś czas to się zmieni
Liczę na to i będę do tego dążyć




Asia mam nadzieję, że Ci się uda wygospodarować więcej czasu ale niestety też od kilku lat bym chciał mieć go nieco więcej ale wiecznie za mało

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Odzywam się Za to lubię dziennik Sforci. Nie zatracił idei prowadzenia dziennika na forum internetowym. Są wypiski z treningów, diety, przemyśleń i co najważniejsze obiektywna wymiana zdań. Czyli to o co na forum chodzi.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
lordknaga
bo zeby miec siano i sponsora w dziejszych czasach nie trzeba byc dobrym czy najlepszym w tym co sie robi, tylko trzeba umiec sie sprzedac, najlepszy przyklad - karmowski, nie mowiac juz o innych jak mr. nutella, wk itd. ludzie pojda za nimi w ciemno a oni z tego kase trzepia(nie zebym mial im to za zle bo sam bym pewnie tak robil ) od dawien dawna fejm i siano zarabia sie na ciemnogrodzie a wlasnie nie kazdy jest taki jak wy i chce sie swirowac pawiana na targach i w mediach


To co sie teraz dzieje to jest abstrakcja licza sie tylko cycki i hiperlordozy, ideaa sportu zostala gdzies zagubiona.
Mi to jest czasami az przykro jak patrze na te wszystkie gwiazdki, ktore za paczka bialka pokazuja cycki w necie tylko zeby zdobyc jak naujwiecej likow, no ale jak napisala Asia wole byc soba i byc autentyczna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
paula.cw - powoli i do celu równie dobrze mogłabym kupić sobie lajki i polubienia stron na insta czy FB, ale nie chcę przynajmniej wiem, że każdy lajk jest szczery (moze poza insta, bo tam ludzie klikają co popadnie)

A tak, znajomości z forum są bardzo fajne, to ile ludzi już poznałam z forum jest dla mnie niesamowite, a ilu z nich jest mi bardzo bliskich

gienus12 - I to jest fajne, o tyle że jak ktoś mnie pozna na żywo to nie usłyszę później "a w necie jesteś lepsza niż na żywo"

Dziennik prowadzę na forum od 4 lat, nigdy nie było w tym żadnego zamysłu na fejm, nawet o tym nie myślałam.
Widzę po liczbie odwiedzin, że obecnie sporo ludzi mnie podgląda, co cieszy że jednak jakieś zainteresowanie jest

FB założyłam z uwagi na propozycję wtedy MyProtein, uznałam to za jakąś małą szansę w tym wszystkim, ale współpraca z nimi się rozwiązała, a FP pozostał
czasem brak mi na niego pomysłu, ale więcej zawsze napiszę tu w DT, bo na FB niestety najczęściej ludzie oceniają tylko zdjęcia nie czytając co pod tekstem, aczkolwiek nie mówię że wszyscy....

Krystek20 - masz poniekąd rację. Tak aktywnym trzeba być oczywiście, inaczej zginiesz w tym gąszczu zdjeć, wpisów itp.
A Szymon Łada, to poniekąd już marka sama w sobie
No, ale tak musi być aktywny bo inaczej zniknie w sieci, a umowa ze sponsorami na pewno uwzględnia odpowiednią ilość wpisów.

Krystek20
Ważne żeby nie robić nic co sprzeciwia się naszym własnym zasadom etycznym :)
- to jest sedno tego wszystkiego


lordknaga
- prawda, nie trzeba być dobrym czy najlepszym żeby być sławnym, niestety. Bolą uszy i oczy krwawią jak widzę niektóre gwiazdy....

Ale jak to jest cytat: "To smutne, że głupcy są tak pewni siebie, a ludzie mądrzy tak pełni wątpliwości." ~ Bertrand Russell

ja czasami zanim dodam filmik z ćwiczeń, to przeanalizuje go 100x żeby się nikt nie doczepił techniki, a tak na serio wyłapie to 5% oglądających
Dla innych, to po prostu liczy się ciężąr na sztandze i nic poza
a ja się cackam


rion10 - to trzymam kciuki za siebie i Ciebie

czikita007 - Staram się
Ale wiem, że czasem zaniedbuje ten dziennik i mogłabym więcej pisać.
Moje przemyślenia, to czasem lament ale po to mam ten dziennik, żeby to tutaj właśnie napisać

cruella - no właśnie, ta dvpa i cycki....

To mnie właśnie gdzieś tam hamuje przed startami w zawodach, bo jak mam konkurować z laską, która może i mięśni za wiele nie ma (a taki trend w naszym polskim bikini przeważa ostatnimi czasy niestety, bo jak się patrzy na zagraniczne, to takie rasowe laski są), ale ma cycki zrobione i z taką przegrać, gdzie ja trenuje ciężko i daje z siebie maksa.

Ale w sumie patrząc na te prestiżowe zawody w Polsce typu PP, MP, to tam jednak liczy sie praca nad sylwetką, a nie tylko cycki, bo skrzywdziłabym dziewczyny, które wygrywają mówiąc o tych cyckach.
Ale na tych zawodach mniejszych, nawet nie ma co wychodzić, bo szkoda zdrowia i nerwów

Dlatego jedyne w co celuje to MP

Przestałam też patrzeć na te inne "dziunie", będę robić swoje, na 100% swoich możliwości i dam maksa z siebie na scenie i przygotowując się do wyjścia na nią i nie będę miała sobie nic do zarzucenia!
Bo to jest najważniejsze, a oceny sędziów sami wiecie jacy są. Po ostatnich zawodach wiele wyników dla nas byłoby zupełnie innych, a sędziowe wskazali kogo innego jako najlepszego

Także do roboty!!!




Zmieniony przez - sforcia w dniu 2016-10-13 13:05:23
1

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
no to nie będąc gołosłowną
wrzucam fotę obecnej formy lub jej braku
z tekstem, który wrzuciłam na fejsa również


"Będąc w domu mam trochę więcej czasu na FB i dziennik na forum (zapraszam swoją drogą i tam)
Dlatego jest kontrola formy ;)

Jakaś forma jest zawsze, lepsza czy gorsza. Wszystko zależy od tego na jakim etapie jesteśmy z dietą i treningami, jakie są cele i priorytety. U mnie waga waha sie obecnie między 70 a 71kg.

Kraty nie ma i póki co nie będzie, pociętych barków również nie
To nie czas na takie coś. Aczkolwiek gdzieś tam nieśmiało sie przebijają

Ale nie mam zamiaru wrzucać tylko idealnych zdjęć na których wyglądam najkorzystniej, irytują mnie te wszystkie fit gwiazdki dające idealnie ustawione zdjęcia. Tylko z czasów kiedy mają kratę na brzuchu, a kiedy wchodzą w okres "masowy" to zdjęć jakby od razu mniej.

Nie mam zamiaru ich powielać.
Bo później dziewczyny wylewają siódme poty na siłowni, popadają w depresję bo nie mogą doścignąć swoich internetowych ideałów, a te ideały zapominają dodać przy okazji jaki jest ich stan zdrowia i jaką cenę ponoszą za te wszystkie kraty na brzuchu, brak tłuszczu na biodrach i niski bf....

Najważniejsze jest zdrowie!! A krata na brzuchu raz jest a raz jej nie ma. Każdy ma inne geny i inny układ hormonalny, będę to zawsze powtarzać, dlatego porównywanie się do kogokolwiek nie przyniesie niczego dobrego...."








Zmieniony przez - sforcia w dniu 2016-10-13 13:37:28
9

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Cru -

Chyba ze zdrowiem wracam do żywych aczkolwiek energii mam tyle jakby mi ktoś prąd odciął...

Nieźle mnie rozwaliło to chorobsko.
Jeszcze powinnam właściwie leżeć w domu, ale niestety praca wzywa od poniedziałku... Chyba, ze mnie rąbnie po dwoch dniach znów, też wszystko możliwe.
Ale już chcę wracać na siłownię i topić ten smalec.
Bo na niektórych zdjęciach z Fiwe wyglądam jak zawodniczka trójboju siłowego, a nie jak bikiniara



1

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 16 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 47225
sforcia

Bo na niektórych zdjęciach z Fiwe wyglądam jak zawodniczka trójboju siłowego, a nie jak bikiniara



Możesz spać spokojnie... NIE wyglądasz jak zawodniczka trójboju



5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 1361 Wiek 59 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26204
Zdrowiej i trzymaj się ciepło

お元気で

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium