SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474779

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
kebula
no Sforcia powiem Ci, że pomimo natłoku obowiązków, braku porządnej regeneracji itd to bardzo ładnie się prezentujeszi chyba idzie Ci ta redukcja lepiej niż rok temu, nie? za te 7 tygodni to będzie bomba


Zdecydowanie lepiej mi idzie! Myślę, że w zeszłym roku moje ciało i głowa nie do końca były jeszcze gotowe na to wszystko

Buntowały się cały czas, a informację o tym, że Sopot poniekąd odwołany odebrałam z wielką ulgą....

I jestem przekonana, że teraz kiedy czasu będzie więcej na regenerację i mogę sobie wszystko jakoś tak bardziej poukładać, to będzie już tylko lepiej.
Wagę mam obecnie ok 68kg - myślę, że do zawodów powinnam zjechać jeszcze max 4-5, bo poniżej będę chartem, a tego nie chcemy.
Dlatego myślę, że w te 7tyg jest to do ogarnięcia na spokojnie, a nawet jeszcze żadnych spalaczy nawet nie biorę
To wszystko nastraja mnie pozytywnie i widzę jako tako efekt końcowy.


popuri
Progres widać gołym okiem :)


To się cieszę


________________

Najważniejsze, że w końcu zaczęłam czynić także konkretniejsze przygotowania do samych zawodów, czyli makijaż, fryzjera, strój itp.
Cieszę się, że mam Agatę i Karolinę, bo parę kwestii one załatwiają i jest mi łatwiej, bo tak pewnie zapomniałabym o wielu rzeczach albo załatwiała na samym końcu, a i tak lista jeszcze spora do zrealizowania.

Ale jeszcze AŻ 49 dni
To się ogarnie wszystko

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Dziewczyny znów macie fajny team na zawody i u każdej widać progres formy super

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958439
jeszcze jakieś zawody w planach poza MP?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Rion - najlepszy <3 - Dużo daje wsparcie dziewczyn i pomoc, jak jesteśmy w tym razem

Banan - Zobaczę po MP jak poznam swoje miejsce w szeregu
A tak na poważnie, to fajnie byłoby wyjść we Władysławowie - forma na lato w sam raz
na jesień Grand Prix, to co w czasie FIWE, bo Puchar Polski to nie wiem czy moja liga
Mimo wszystko znam swoje słabe strony.

No, ale tak właściwie to wszystko zależy od funduszy, bo jak już niektórzy widzieli Eveline u siebie wymieniała co ile kosztuje
A na pieniądzach nie śpię niestety
dlatego mierzę siły na zamiary celowałabym w to Władysławowo, ale to wszystko się okaże po MP.
1

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958439
łap pochwałę od admina i do przodu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 818 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32340
sforcia -powodzenia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
miało być lepiej
A ja nadal nie mogę wypłynąć porządnie na powierzchnię

Muszę zupełnie przestawić swój rytm dobowy i tego jak to wszystko ze sobą działa i zgrywa w czasie.
Poniekąd powinnam siebie dawać na pierwszy plan, ale godzinowo z klientami też muszę się wstrzelić.
Na całe szczęście najwięcej mam treningów od rana, ale za to ja sama się nie mogę przestawić na trenowanie rano
Mam nadzieję, że z tym tygodniem będzie już lepiej, bo jeden tydzień na ogarnięcie chyba wystarczy

Jednak nowy rok dla mnie przyniósł wiele zmian i ciężkiej pracy, ale zdecydowanie te zmiany nie sprzyjają ułożonemu życiu
Brakuje mi schematu, powtarzalności i tego żeby w końcu był jakiś ład i skład.

Od jutra leci szósty tydzień do MP, a ja mam wrażenie jakbym potrzebowała dodatkowych 4 żeby wszystko ogarnąć.

Rzutem na taśmę zdążę


Dostałam nowy trening i od jutra lecę już 6 treningów w tygodniu [wrzucę przy chwili co tam W wymyślił, ale oczywiście cuda wianki]
Także nie wiem już sama jak to wszystko ogarnać żeby nie zayebać się w akcji jak to mówią.

Poniżej foto z dziś. Spada mi w nogach,bo w końcu estrogeny mi spadły (robiłam badania teraz) i stąd pewnie odpowiedź organizmu, ale wraz z niskimi estro naszedł mnie okropny humor i poczucie własnej osoby więc wolę się powstrzymać od narzekania, bo już się mój Mąż sporo nasłuchał i pytał jak długo jeszcze będzie musiał to znosić

Więc spadam zanim zacznę wymyślać










Zmieniony przez - sforcia w dniu 2017-03-12 22:20:48

Zmieniony przez - sforcia w dniu 2017-03-12 22:29:05

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 39292
Forma mega:) Zazdroszczę spadków w nogach, u mnie jak zleci z pół centymetra w kilka tygodni to jest sukces, a mam z czego zrzucać:/ Brałaś coś na obniżenie estro czy tak same z siebie spadły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Asia nam się wysmukla
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium