SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474785

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
moontii
Forma mega:) Zazdroszczę spadków w nogach, u mnie jak zleci z pół centymetra w kilka tygodni to jest sukces, a mam z czego zrzucać:/ Brałaś coś na obniżenie estro czy tak same z siebie spadły?


No same z siebie niestety nie spadły
Wywalenie prawie na zero nabiału, eureka z podgrzewanymi pudełkami plastikowymi w mikrofali - KONIEC z tym, żadne wkładanie ciepłego jedzenia do plastiku.
No i suple = od Tadeusza specjalnie na obniżenie estro biorę - cynk najpierw dawka po 100mg, a teraz 50mg dziennie, resweratrol i DIM 200mg.
Jak widać zączęło działąć, bo nogi mega odpuszczają, no ale podkręcone tempo treningów też robi swoje jesli o kwestie wizualną chodzi.
Ale obniżenie estro w badaniach, to zasługa na bank supli

eveline
Asia nam się wysmukla


W końcu


Zmieniony przez - sforcia w dniu 2017-03-17 11:44:14

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
to wiem, których nie brać podobnie jest o ile pamiętam z kurkumą

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
To mówisz ze plastiki takie beeeeeeeeee są, to dlatego formy nie mogę zrobić

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
No niestety pojemniki jeśli juz to najlepiej szklane ale wiadomo co łatwiej wziąć ze sobą

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Kebula ano

anubis84
To mówisz ze plastiki takie beeeeeeeeee są, to dlatego formy nie mogę zrobić


Dokładnie tak
ale tak na serio, to masakra jak to może namieszać w hormonach.

rion10
No niestety pojemniki jeśli juz to najlepiej szklane ale wiadomo co łatwiej wziąć ze sobą


no tak, szklane ciężkie + żarcie to już sporo się robi.
Teraz na szczęście jak nie muszę tego targać ze sobą wszystkiego, to właśnie w szkło wkładam, ale to tylko co jem na ciepło, bo ryż i owoce w plastik


UWAGA
Tworzę post podsumowujący moje 4 lata na siłowni
Ale nie będzie długiego wywodu, bo wielu z Was wie jakie były moje przygody z tym wszystkim.
Najważniejsze i tak są zdjęcia

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
To czekamy na podsumowanie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Nie wiem czy to jakiś znak czy co, ale post nie chce się dodać w którym są zdjecia

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
A teraz coś co miałam zrobić w zeszłym roku, ale forma trochę słaba była

Wczoraj minęły 4 lata od kiedy regularnie chodzę na siłownię i ostro trenuję po 3-6x w tygodniu
Startowałam z wagą 65kg,a obecnie mam 68kg
Najniżej przez ten czas ważyłam ok 59 kg (start w zawodach), a najwięcej ok 76 kg (świniomasa przed zawodami).

Zdjęcia dodaje w sucharskich pozach, bez napinki i wypinania dupy czy takiego stawiania do lustra żeby był super hiper efekt, bo nie o to w tym chodzi.
Poza tym inaczej nie da się dostrzec tych zmian jakie zaszły.

Nie ma efektu WOW, bo nie musiałam gubić 20kg
Ale widać zmianę proporcji, jakości ciała.
Na płaskodupie nigdy nie cierpiałam, ale teraz to jest tam mięsień a nie wuchta smalcu i wody
Wielka dziura między łopatkami mocno się nabudowała, tak samo jak szerokość pleców się poprawiłą.
Nogi mają kształt i zniknęły boczki


Resztę oceny zostawiam Wam, bo co mam więcej pisać
Widzę zmiany i jestem z nich mega dumna!!























P.S. - hahha i tak, to są te same gatki Trzymam je specjalnie do zdjęć porównawczych


Zmieniony przez - sforcia w dniu 2017-03-17 12:24:23
2

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Nie mów Asia bo widać od razu zmiany w sylwetce. Kawał dobrej roboty

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
zmiany bardzo duże - widać że włożyłaś w to kawał pracy i serca

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium