SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474763

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czwartek ok - cały dzień jestem dostępna - zapraszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Super!
Prawdopodobnie po pracy wpadne tj 16-17, ale oczywiście będziemy w kontakcie.
Nie mogę się doczekać!

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
W poniedziałek były barki, cisnę je cały czas ile się da!!
Wczoraj miało być aero, ale nie dałam rady , wróciłam do domu o 20 i nie poszłam na siłownię, bo padłabym na twarz na ekran, ale odrobię w niedzielę i suma się będzie zgadzać.
Znalazłam też pomysł jak nie zanudzić się na śmierć na bieżni - biorę tablet i oglądam serial

W kwestii sylwetki, to wiadomo, jutro ocenicie co i jak z formą, czy idzie wystarczająco szybko czy nie.
Ale takie moje małe spostrzeżenia poniżej

Dziś na wadze kilogram mniej niż w zeszłym tygodniu, gdy byłam u Artura.
Wiem że waga, to nie adekwatny wyznacznik, ale to co widzę w lustrze zdecydowanie mnie cieszy i widzę zmiany, bo z moich obserwacji, jak również poczynionych zdjęć wynika, że dół znika, a góra o dziwo niewiele straciła - czego się tak obawialiśmy
Krata na brzuchu wychodzi, a w najgorszym miejscu na udzie zaczynają się "łączyć" mięśnie w sensie czworogłowy uda z pośladkowym [domyślam się, że to mało fachowe określenie]

No ale jak to mówi Artur smalcu jest jeszcze sporo, ale widać zaczyna się palić, póki co bez wielkich zmian w diecie (ale domyślam się że już niedługo )

Na lipca ma być petarda!! I tak też będzie

Ale chyba muszę sobie uświadomić, że zostało właściwie już ok 90 dni do zawodów
I to już nie są żarty. Dlatego wizyta u Was jest wskazana i odwiedzanie Was raz w tygodniu, żeby kontrolować sylwetkę jak również po to żeby wrócić do domu naładowana energią i siłą do działania.

Dodatkowo, mam nadzieję przećwiczyć to pozowanie, tak żeby wiedzieć na co zwracać uwagę.

Na następne spotkanie - za tydzień będę mieć gotową wizję tego jaki mam pomysł na siebie, bo póki co coś się w głowie układa.

Zmieniony przez - sforcia w dniu 2015-04-22 13:42:04

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
fotki poproszę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Będą niedlugo obiecuje!!

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
jak się wstydzisz to @ znasz, adres też:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Nie no wstydzić się nie mam czego Artur dziś widział na żywo i mysle, ze potwierdzi w weekend cos na bank wrzuce

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Jest postęp i to duży.Jeszcze ok 7 kg w dół i będzie ogień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Dzisiejsze foto po treningu
A to w całości tuż przed wyjazdem do Śremu.
Mala zapowiedź dla niecierpliwych
Cos zaczyna się wyłaniać powoli, ale to co zaczynam widzieć bardzo mnie cieszy
Waga dziś 69,7 kg.










Zmieniony przez - sforcia w dniu 2015-04-24 22:45:32

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sforcia - znikasz ......redukcja w toku
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium