SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474827

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Fajnie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Świetna impreza eleganckie fotki

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Fajne foty I super frajda pewnie była i przeżycia
A co do formy masowej - bomba. Jak długo będzie redukcja trwała? Macie zaplanowany czas, czy to kwestia tego jak będzie szło ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Impreza jeszcze trwa, a przeżycia niesamowite!!!

Blue - redukcja do 16 lipca do zawodów start po FIBO

+ kilka fotek

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Dziś mniej zdjęć gwiazd bo full pracy a ludzi na targach setki!!








Zmieniony przez - sforcia w dniu 2016-04-10 00:38:25
1

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Dzień dobry
żyję gdyby ktoś się martwił, wróciłam z FIBO i ciężko mi ogarnąć się czasowo ze wszystkim, jak zwykle.

W telegraficznym skrócie napiszę tylko, że FIBO było niesamowitym przeżyciem!!! Zobaczyć te wszystkie gwiazdy na żywo, to świetna sprawa!

Poza tym zayebiści ludzie z SFD - klimat jaki się tworzy na każdych takich eventach jest niesamowity!!
Cieszę się, że mogłam być częścią tego.
Sam wypad bardzo męczący, no ale jechałam do pracy a nie zwiedzać aczkolwiek i to się udało.
Podłapałam lekkie przeziębienie, ale już wszystko praktycznie dobrze.
Więcej fotek można zobaczyć u mnie na FB FOTORELACJA :)

______________

Od wtorku lecę z nowym treningiem i zaczęłam oficjalnie redukcję
Po FIBO wróciłam kilo lżejsza i w pomiarach spadki po 0,5-1 cm

Nie mogę się doczekać rezultatów redukcji, bo jestem mega ciekawa ile zostanie ze mnie, aż wczoraj przeglądałam zdjęcia z zawodów w Sopocie

Dieta wygląda tak - DT - 2500 i DNT - 2100

TRENING - na 2-3 tygodnie. Taki przejściowy, bo Wojtek musi mnie zobaczyć żeby ocenić co trzeba poprawić przed ułożeniem nowego treningu. Wizyta zaplanowana dopiero na 30 kwietnia.

Trening wypiszę wieczorem - oczywiście jest dość ciekawy



Zmieniony przez - sforcia w dniu 2016-04-15 09:12:12
1

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Najważniejsze, że cała i zdrowa i zadowolona z wyjazdu
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Czy ktoś może mi oddać parę godzin ze swojej doby?

Chyba trzeba zrezygnować z normalnej pracy na rzecz innych tematów, gdyby jeszcze tylko kasa się zgadzała
No, ale nie powiem, bo chętnie poszłabym w 100% w sport i kwestie z tym związane, ale niestety realia realiami [póki co]

______________________________
Pójdę na łatwiznę i wrzucę screena jak Cruella z treningów

Pot się leje po plecach, a przysiad 20x z 30kg zabija
Sporo ćwiczeń z masą ciała.... Że niby lekkie? I że takie fifarafa yhm.....

6 dzień redukcji za mną, pomiary i waga na plus a wizualnie widać, że się wysmukla tu i tam
chyba, że z tymi pomiarami to efekty po FIBO

Tadeusz uciął po 400 kcal w misce, ale zwiększył objętość głównego posiłku i np jednego dnia mam 650g warzyw na obiad - na foto.

____________
Po wczorajszych bikiniarach na MP rozmarzyłam się nad swoją przyszłą sylwetką i moimi nogami, które zeszczupleją !!
No, ale niestety doszłam też do jednej smutnej rzeczy...... czas zacząć zapyerdalać na salce, bo motylkiem to ja nie jestem, także tego.... od przyszłego tygodnia odkurzam szpilki i heja banana!!!
Teraz podczas redukcji pozowanie będzie przyjemniejsze, bo kiedy sylwetką się wyostrza, to pewność siebie wzrasta, a to przekłada się na jakość pozowania - przynajmniej u mnie.


No nic - tymczasem spadam powoli pakować się na trening, który macie poniżej






















Zmieniony przez - sforcia w dniu 2016-04-18 17:46:23

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Tak to obecnie wygląda
Wg mnie nogi się wysmuklaja albo bardzo chcę żeby tak było

Będzie lepiej z tygodnia na tydzień mam nadzieję



"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
slinka cieknie, jak widze te Twoje posilki

forma caly czas do przodu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium