SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474805

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Widać, że Ci taki rozkład służy A mając 350 ww to można szaleć z mandarynkami i nie tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Gienius -

Anubis - no nie wiem

Viki - zdecydowanie służy
A patrząc w raport, to Tadeusz obciął mi kcal z białka i tłuszczu, w stosunku do tego co miałam dużo wcześniej, bo było ok 160B i 65T, zostawił na rzecz ww.
No, ale z taką ilością ww można szaleć, to fakt

Przy chwili czasu wrzucę wypiskę z gramaturą z dnia z najwyższymi kcal


Zmieniony przez - sforcia w dniu 2016-12-09 10:23:53

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Generalnie ten tydzień jest raczej regresem w treningu
Poniedziałek - popsułam plecy ale jedyny trening w sumie na 100%
Wtorek - przez popsute plecy nie szalałam z ciężarem
Środa - wolne i wymęczenie przez fizjo
Czwartek - obolałe cała prawa strona przy łopatce i ostatecznie nie zrobiłam treningu
Piątek - miałam mieć personalne, ale koniec końców laski mi się rozchorowały więc zrezygnowałam z pójścia na silownie, bo na dzisiaj musiałam i tak jedzenie przygotować itp itd bo na 7 do pracy
Także tydzień super

Ale wczorajszy odpoczynek mi się zdecydowani przydał, bo wiem jak by się ten weekend skończył.....

Czasem trzeba wiedzieć kiedy odpuścić, a nie jak oszołom lecieć na łeb na szyję. I absolutnie nie próbuję sobie znaleźć wymówki ani nic
Decyzja była całkowicie świadoma :D

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Korzystając z chwili czasu wypisuję jeden dzień z menu z kalorycznością 2300


- 150g jaja, 3g olej kokosowy, 100g maliny mrożone, 5g czekolada gorzka, 100g jabłko, 100g mandarynki
- 100g ryż brązowy, 200g wieprzowina szynka mielona, 3g oliwa z oliwek, 30g koncentrat pomidorowy, 100g sałata, 200g cukinia
- 100g ryż brązowy, 200g jabłko, 35g odżywka, 100g mandarynki
- (zupa krem) 100g marchew, 150g pierś z kurczaka, 50g seler, 100g ziemniaki, 30g koncentrat pomidorowy, 50g makaron bezglutenowy


więc tak jak się na to spojrzy, to wcale nie jest tak dużo
najczęściej posiłek 3 mam zjedzony do godziny 15
I ratuje mnie jedynie fakt, ze później mam personalne, swój trening i w domu jestem ok 20.30 - 21, bo inaczej o 19 latałabym za jedzeniem, a tak się woda zapcham i coś robię

Dziś robiłam pomiary i są względnie okej, obawiałam się plusów bo jestem przed @ i jakaś taka napuchnięta się czuję, ale ogólnie nie ma tragedii, bo z pępka leci, czyli z moich "boczków" no, a to dobrze


Zmieniony przez - sforcia w dniu 2016-12-10 13:18:27

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Usunięty przez sforcia za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
A dziś miałam takie atrakcje w pracy


"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie zazdroszczę, wiem jakie dzieciaki potrafią być ruchliwe, jest taki jeden w rodzinie to się nie da go upilnować

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 119 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11168
A ja mam taką propozycję do konwersacji. Do Asi i dziewczyn czytających-jak u Was jest z makijażem na siłownię? Malujecie się? Jeśli tak to czemu?-przecież idziemy tam się pocić i to nie zdrowe dla cery jak podkład jest na twarzy... Co myślicie na ten temat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
A po siłowni wyglądają tak


to chyba zalezy od danej osoby jedna dziewczyna się poci a z drugiej nawet kropelka nie poleci.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Anubis - Powiem Tobie, że byłam mile zaskoczona moim opanowaniem i pokładami cierpliwości
Ogarnęłam ekipę, ale na całe szczęście było ich niewiele.


Ginger - Moim zdaniem, każdego wolna wola
Aczkolwiek jak widzę laski w pełnym makijażu z idealnie połozonymi 5 warstwami tapety to zawsze jest takie WTF
Czego ona tutaj szuka Bo zawsze wali to po oczach.
U mnie najczęściej są pozostałości po porannym makijażu który i tak na całe szczęście mocny nie jest.

Anubis - na szczęście Jokerów u mnie nie widziałam, ale wierzę, ze się zdarzają

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium