SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 397740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39541
Termy są unikatowe wykute w skałach coś innego hihi i jest grota rozkoszy haha
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Dzisiaj miałem rozmowę z Doktorem który będzie przeprowadzał artroskopię stawu biodrowego , i ustaliłem z nim nowy termin operacji na 26 kwietnia.

Moja decyzja wcześniejszego terminu jest podyktowana faktem , że pomimo moich wszelkich starań / suplementacja, farmakologia , rehabilitacja / ...biodro nadal mocno boli a 2 dni temu był moment że całkowicie straciłem kontrolę nad prawą nogą i po prostu się wywróciłem Najgorsze jest to że stało się tak w domu , kiedy wstałem od stołu i chciałem przejść do kuchni czyli na prostej równej podłodze.

Oczywiście z racji zmiany terminu , zrezygnowałem ze startu 9-ego maja na MP GPC w Zalesiu .

No cóż muszę jakoś dotrzymać do MŚ tj. do 18-ego kwietnia , na pewno nie obejdzie się bez środków przeciwbólowych ....dlatego też do swojej suplementacji dołożyłem od dzisiaj probiotyki oraz Essentiale Forte , żeby trochę wspomóc swoją wątrobę .

No i tyle info na dzisiaj ... jutro trening klatki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 629 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27176
Zatem przesyłam pozytywne wibracje żeby wszystko szlo po twojej myśli i jak najmniej dawało o sobie znać biodro.
3

KiedyCiebieNiemaCzujeWSercu pustkeJestesMojaWodaBezCiebieUschne!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39541
Poskładają Cie i będziesz jak nowo narodzony ważne nie poddawać się
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
Poskładają Cie i będziesz jak nowo narodzony ważne nie poddawać się


Nie należę do tych którzy się poddają , a tym konkretnym przypadku wierzę Doktorkowi że po tej operacji powinienem dłużej nacieszyć się sprawnym biodrem
Oczywiście on wie że zaraz po powrocie do pełni sprawności , zacznę znowu trenować na full..... pamięta jak to było kiedy zoperował mi bark i biceps

Jestem na prawdę pozytywnie nastawiony , teraz tylko dotrwać do startu i mieć nadzieję że się coś bardziej nie rozwali ...bo do bólu już się zdążyłem przyzwyczaić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
espe123
Zatem przesyłam pozytywne wibracje żeby wszystko szlo po twojej myśli i jak najmniej dawało o sobie znać biodro.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
CZWARTEK

Waga rano 118,3kg

Klatka wyciskanie leżąc

70kg x 20
70kg x 20
120kg x 10
120kg x 10

160kg x 3
170kg x 3
180kg x 3
190kg x 3
200kg x 3 samodzielnie zrobiłem tylko 2 , ostatnie powtórzenie z minimalną pomocą żony.

Klatka butterfly

X x 4 x 4 serie

Triceps wyciąg z góry uchwyt łamany

X x 4 x 5 serii ostatnia seria weszła bardzo ciężko....a w planie miało wejść na spokoju

Powoli zmniejszam objętość w treningu klatki ....
Mam cichą nadzieję że zawody się jednak odbędą w wyznaczonym terminie......w moim przypadku każde przesunięcie o tydzień czy o miesiąc i tak eliminuje mnie z możliwości startu , bo mam już ustalony termin operacji i nie chcę go już zmieniać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39541
Teraz z zawodami to loteria
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
Teraz z zawodami to loteria


W teorii przez cały czas trwania pandemii , większość zawodów sportowych odbywała się w miarę planowo....chyba że właściciel obiektu nie wyraził zgody na organizację imprezy w jego budynku.
Były takie przypadki np. w szkołach , uczelniach itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39541
Ale wiesz jak to jest z naszym rządem potrafią w nocy wprowadzić chore oboszczenia i nic nie zrobisz, zobaczysz za parę dni jak liczba zachorowań mocno osiągnie ponad 30 tys to będą srali dalej niż widzą haha
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium