Witam serdecznie wszystkich! Jestem nowy i za bardzo nie wiem o co tu chodzi i jak sie poruszać;/ Więc mam taki problem potrzebuje jakiegoś planu na mase teraz ćwicze następującym planem który widnieje niżej, jednak nie wiem czy jest dobry więc zwracam sie do Was z prośbą o ewentualną poprawe uwzględniająca ćwiczenia ich kolejnośc no i ilośc serii [...]
Na początek kilka słów o mnie. Wracam po ok. 10miesiącach przerwy od siłowni (nie kontuzja, ale wpłynęły na to inne rzeczy). Wcześniej ćwiczyłem ok. 1.5roku więc trochę pojęcia o ćwiczeniu mam. Szczerze mówiąc nigdy FBW nie stosowałem, dlatego mam nadzieję, że nie przekombinowałem z tym który dam poniżej. 1 dzień Nogi: Przysiad ze sztangą [...]
Witam, od jakiegoś czasu śledzę tutejsze tematy na temat treningu na masę. 2 miesiące chodziłem na siłownie ale teraz zakupiłem trochę sprzętu i trzymam go w piwnicy. Tak więc trenować mogę nawet co dzień, ale z tego co wiem to potrzebny jest też czas na regonecjacje mięśni. Moja ankieta: Płeć : Mężczyzna Wiek : 18 Waga : 84 Wzrost : 181 [...]
Poniedziałek 1.Martwy ciąg około 7-8 serii z tym ze powiedzmy 40 kg x 12 pow 50 kg x 10 60 kg x 8 70 kg x 6 80 kg x4 90 kg x 2 100 kg x 1 2. PRZNOSZENIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ robisz 4 serie 10 x 8 x 6 x 4x po każdej serii dokładaj 3. PODCIĄGANIE SZTANGIELKI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE) tutaj robisz 4 serie jednym ciężarem po 10 [...]
Witam, dzisiaj skończyłem redukcję. Pomyślałem, że teraz zrobię sobie HST na mase. W tym tygodniu zrobiłbym maxy, potem 2 tygodnie przerwy (akurat wypada mi urlop i wyjazd nad morze). Będzie to dobra opcja? Trening ułożyłem taki: I cykl: Przysiad/MC - 1 x 15 Podciąganie - 1 x 15 Wyciskanie płasko - 1 x 15 Wiosłowanie - 1 x 15 Military press - 1 x [...]
witam mam 190cm wzrostu waże 89kg, 20 lat i ćwiczę już ponad dwa lata od dwóch tygodni jestem na cyklu kreatynowym i potrwa on około jeszcze 4-5 tygodni i od dzisiaj zacznę suplementację tauryną olimpu. moim celem do końca cyklu jest rozbudowanie MASY i jak najbardziej w miarę możliwości SIŁY. stosuję się do własnej diety i od zeszłego tygodnia [...]
Witam! Mam 17 lat,65 kg wagi, 180 cm wzrostu. Jestem już po miesięcznym treningu rozgrzewającym. Ułożyłem swój własny plan treningowy na 6-miesięczny cykl, czy jest on dobry: Wtorek (klatka piersiowa+triceps+brzuch): • Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 3 x12,10,10> • Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej 3x12,10,10 • rozpiętki na ławce [...]
Witam wszystkich serdecznie. Chciałbym was prosić o sprawdzenie i w razie co uwagi dotyczace mojego planu. Trenuje FBW 4xtydz ABCD Daje 4 zestawy cwiczeń zeby nie było monotonii oraz troche zaskoczyć organizm. Czy to dobry sposób?? Ale najpierw ankieta: Płeć : Wiek : 28 Waga : 92kg Wzrost : 178cm Cel treningowy : redukcja Staż treningowy na [...]
[...] sztanga na barkach wiosłowanie sztanga wyciskanie sztangi na ławce poziomej wyciskanie żołnierskie uginanie ramion z sztanga stojac brzuszki B. wyciskanie sztangi na skosie podciaganie na drazku wyciskanie sztangielek /lub/ unoszenie na boki pompki na poreczach lub POMPKI W PODPORZE TYŁEM bo moge nie dac rady 1 wersji. wspiecia na palcach Który [...]
Witam, poniżej prezentuję trening ACT + prośby o zmiany. Nie wszystko chyba będę mógł wykonać na moim sprzęcie. Do dyspozycji mam domową siłownię: spora ilośc sztang i handelek, rower stacjonarny, mini atlas (do 80kg - cos takiego http://www.ceneo.pl/350213 ), ławka, możliwość zamontowania modlitewnika. może TEŻ ta graficzka pomoże Wam mi pomoc: [...]
PONIEDZIAŁEK KLATA · WYCISKANIE SZTANGI NA ŁAWECZCE (POZIOMO) 4 SERIE PO 8-10 POWTÓRZEŃ · WYCISKANIE SZTANGIELEK NA ŁAWECZCE (SKOS) 4 SERIE PO 10 POWTÓRZEŃ · ROZPIĘTKI NA ŁAWECZCE (SKOS) 4 SERIE PO 10 POWTÓRZEŃ TRICEPS · WYCISKANIE FRANCUSKIE SZTANGI 4 SERIE PO 8 POWTÓRZEŃ · UNOSZENIE CIAŁA W PODPORZE TYŁEM 3 SERIE PO 12-15 [...]
Płeć :M Wiek : 27 Waga :80 Wzrost :178 Cel treningowy : redukcja Staż treningowy na siłowni : 2 lata Uprawiane inne sporty : brak Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : siłownia Dieta : CC Przeciwskazania medyczne : brak Zażywane suplementy : skończony cykl cm3_beta alanina. Aktualnie jack3d Ostatnio przerabiany plan: [...]
1. Wspięcia na palce stojąc z obciążeniem na udach -3x15-20 powt. z obć. 60% 2. Martwy ciąg ze sztangą, czyli skłony i prostowanie tułowia, nogi proste -1x10-15x40% 3. Przysiady ze sztangą na barkach -3x10-15x40% 4.Podciąganie półsztangi do klatki piersiowej oburącz w opadzie tułowia przodem -3x10-15x40% 5.Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce [...]
co powiecie o takim planie? 1Dzien(poniedzialek): -Klata: *Wyciskanie na ławeczce poziomej 12/10/8 progresja *Wyciskanie na laweczce skosnej z glowa w dol 12/10/8 progresja *Wyciskanie na laweczce skosnej z glowa w gore 12/10/8 progresja *Wyciskanie na laweczce skosnej z waski chwytem 12/10/8 progresja -Biceps: *Mlotki stalym siezarem 10/10/10 [...]
Witam mam pytanko... przez ostatnio 6 miesiecy ćwicze splitem ale coś lipnie idzie ,przed tem ćwiczyłem fbw i szło elegancko fbw jechałem przez ponad rok pozniej zaczołem split, ale na splicie coś słabo idzie,i chciał bym wrócić do FBW,i teraz pytanko jaki trening wrzuce jakim chciał bym ćwiczyc ,i jaki plan przerabiałem .. Fbw którym chce [...]
Płeć : Mężczyzna Wiek : 18 Waga : 80 Wzrost : 181 Cel treningowy : siła Staż treningowy na siłowni : 1 rok przerwa podczas Matur 1,5 miesiaca :) no i powrót. Uprawiane inne sporty : pilka nozna, bieganie (2/3 razy tygodniowo), basen. Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : Domowe wyposażenie: Gryf prosty , [...]
Witam, niedługo minie miesiąc jak trenuję FBW na masę i czas przejść na SPLITA. Udalo mi sie przez ten miesiąc przytyć ok. 2kg więc całkiem nieźle. Oto mój plan, proszę o ocenę: Wtorek: Klata +triceps Klatka: - Wyciskanie sztangi płasko- 12/10/10/8 - Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej 10/10/10/10 - Rozpiętki na ławce skośnej 12/12/10/10 [...]
Cześć. Proszę o ocenę Panu treningowego. Staż ok. 2 lat. W chwili obecnej redukcja. Push Wyciskanie sztangi na płaskiej 4x6 Wyciskanie sztangi na skosie górnym 4x6 Wyciskanie sztangielek na skosie w dół 4x6 Ściąganie linek wyciągu 3x8 Wyciskanie sztangielek 4x8 Unoszenie ramion w przód ze sztangielkami 4x8 Wyciskanie wąski uchwyt 4x8 (superserie) [...]