SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spadki po melanżach

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 254
Witam, nurtuje mnie problem spadków wakacyjnych. Jak każdy wie wakacje to słońce i zimne piwko. Co zrobić, żeby nie stracić zbyt dużo kilogramów? Bo w upalny dzień trzeba się zimnego piwa napić:D Kupić jakieś białko, gainer, tłuszcz witamina C?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
nie przesadzać z piwem
odżywiać się właściwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 254
człowiek nie kaktus pić musi:D Bo to się wiąże tak jak się pije to się zbytnio nie chce jeść to może coś przed piciem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
po piwku właśnie apetyt rośnie,
no chyba że zakładasz że będziesz chlał do upadłego
pozatym należy wybrać albo melanże albo sylwetka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1176 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17372
dokładnie ...

ja piwko piję sporadycznie, ot raz na tydzień w niedziele do obiadu albo nawet rzadziej. bo dla mnie jest głupotą ładować kasę w suple, w dietę siły w ciężki trening a potem wszystko za dwa tygodnie przez browar i 'melanże' zatracać. albo to albo to, w życiu kuva nie ma kompromisów

poprostu ..nie palę, nie piję i jakoś żyję

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
start : 131kg / obecnie : 119,4kg / cel : 105kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 534 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12809
Każdy czasem zasługuje na trochę rozrywki. Bo czy życie nie było by zbyt monotonne? i przede wszystkim nudne?

Ale jak koledzy wyżej pisali, trzeba mieć umiar no i oczywiście jeść właściwie. Jeśli będziesz w wakacje trzymał dietę i trenował dobrym treningiem nie powinieneś mieć zbyt dużych spadków.

Chaba, że co dziennie będziesz tak piwkował.. Jak niektórzy wiemy często na jednym piwku się nie kończy ;)

jak kto dba tak i ma :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 356 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6385
Tak jak dziku05, to jest glupota jezeli ktos inwestuje w suple, spedza na silowni pare godzin ciezko trenujac oraz odzywiajac sie a w weekend idzie sie zachlac, nic dziwnego ze sa spadki trzeba sie nauczyc bawic na trzezwo jedno piwko owszem czasami sam walne ze znajomymi ale raz naa miech moze tylko trzeba sie kontrolowac zeby nie skonczyc na ponad 5, mi po paru piwkach sie pojawily spadki wiec lecimy na trzezwo

Zmieniony przez - Kilaazz w dniu 2009-03-23 07:59:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 507 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13978
nie przesadzajcie ze po kilku piwach jednego wieczora macie spadki:D ja piję piwko rzadko ale w dużych ilościach i spadków nie mam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 534 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12809
dokładnie jak kolega wyżej

Ja również gdy pije to nie próżnuje mimo tego w poniedziałek na treningu odrabiam wszystkie maleńkie spadki. No i oczywiście nie mogłoby zabraknąć na melanżu butelki wody mineralnej oraz ton żarcia :) Jedzenie podczas spożywaniu alkoholu moim zdaniem minimalizuje nie pożądane skutki picia alkoholu.

Aha no i wiadomo, że jak na następny dzień na kacu nic nie zjesz dobrego to spadki welcome to ;)

jak kto dba tak i ma :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 254
thx
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

carbo + białko , jestem nowy prosze o pomoc :)

Następny temat

Dieta redukcyjna

WHEY premium